Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.29 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Figurki - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Figurki (/showthread.php?tid=881)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Figurki - PrimoHombre - 24.03.2010

Ja powiem ci że wielkiego problemu z wyborem "who is next" w kolejce nie mam:).
Wiadomo że na początku są postacie z X-Men ... no musz? rozbudować ich kolekcje bo co patrzę na pó?k? to - "ch***a ! tego brakuje, tamtego brakuje, no jak to kurde mol wygląda<_<żeby X bez tej czy tamtej postaci były ...". Pó?niej jest SM ... no i klika figurek z ML na które ze względu na cen? nie mogę sobie tak od razu pozwolił, no a koniec pozostaje wszystko inne.
Ale to i tak piku?, najbardziej boli mnie że choć zbior? wszystkie postacie które do tej pory wyszły z grupy X-Men, to i tak do kompletu będzie jeszcze co najmniej drugie tyle brakować.
Bo patrzęc na Hasbro to nawet jak wydadz? postać której mi brakuje to znając życie będzie to potworek szkaradek:(, a figsy MS co by jednak nie mówił trochę się jednak wyróżniaj? na półce od tych z ML z ToyBiz`u.

Figurki - LuXuS - 24.03.2010

Zawsze mozesz sprobowac zrobic jakis custom:).

Figurki - Shinigami - 24.03.2010

Dobra, wci?? jest szansa na pot??ne zakupy. Nie zapeszam, trzymam kciuki:ph34r:

Figurki - LuXuS - 25.03.2010

Pisalem z Toycraft w sprawie MS Iron'a i War Machine. Beda mieli dostepnego Iron Man'a mk IV i War Machine pod koniec kwietnia (najprawdopodobniej).

Figurki - Shinigami - 25.03.2010

Fajne jest to, że mogę mieć praktycznie każdego Marvel Selecta:)

Ale MS Iron'a mk VI ponoc nie beda mieli <_< .

I źle Ci z tym? My?la?em, że się zgodzili?my, że IV wygląda lepiej;)

Wyglada lepiej, to fakt, ale sadze, ze mk VI bedzie mial wiekszy udzial w filmie, niz taki mk IV. A chcialbym oczywiscie ustawic Iron'a z War machine w kilku lepszych pozach z filmu.

Na pewno będzie więcej szóstki niż czwórki, ale ja na Twoim miejscu wzi??bym ten żadniejszy model.

http://www.youtube.com/watch?v=mqKHcADCfIo

Wygląda świetnie, tylko faktycznie oczu nie ma pomalowanych. No ale już zdecydowałem, kupił jego, a nie tego z serii Aresa ML. Szkoda tylko, że będzie sporo większy od Legendsów.

Recenzja beznadziejna jak dla mnie, czekam na jakies lepsze zeby zdecydowac czy brac MS, czy Hasbro... Co do wielkosci to Diamond Select pisali, ze Iron Man mk IV, VI i War Machine maja pasowac do figurek 6".

Widzia?e?, jest o głową wyższy od Yellow Jacketa. Troch? dużo. Choć zawsze można to usprawiedliwia? faktem, że Tony w zbroi jest tak wysoki, jak Thor, więc powinien górować nad innymi.

Recenzja owszem, beznadziejna, ale to, co zobaczyłem raczej mnie do niego przekona?o.

Nie widzialem zadnego porownania z Yellowjacket'em. Masz jakies zdjecie ?

A nie, sorka, to było na recenzji poprzedniego IM z Selectów, mój błęd.

Figurki - PrimoHombre - 26.03.2010

' napisał(a):Zawsze mozesz sprobowac zrobic jakis custom:).

Jak bym był tob? to kto wie może by mi nawet z tego coś wyszło:lol:

A tak na prawd? to wątpię abył i ty podo?a? wykonał custom niektórych postaci ... No bo we?my np. taką trójk? Jubilee, Sunfire i Emma Frost - b?agam nie przypominaj o H(...) - jak dla mnie to mission impossible. Bo i z czego był miał je zrobić tzn z jakich części innych figsów ?
Mi jedynie przychodzi do głowy użycie ciała bia?ej Storm z serii X-Men do budowy Emmy

Figurki - LuXuS - 26.03.2010

A probowales kiedys swoich sil w custom'izacji ?
Mysle, ze kazda postac jest do zrobienia, bo przeciez mozna uzyc naprawde sporej ilosci figurek, aby zlozyc ta jedna.

Nigdy nie próbowałem:P. Ale dla mnie wykonanie nie których postaci wydaje się był nie możliwe ... ciało ok coś mniej więcej był się pewnie dobraćo ... ale co z głowami ? Przecież nie wezm? głowy od lalki Barbie:lol:- myśl? tu o figsie Emmy, a taka Jubilee ma tak specyficzny wygląd że nie dobierzesz chyba ani jednej części o głowie nie wspominając ... (foto)

[attachment=785:Jubilee_X_Men.jpg] [attachment=787:jubileepaint.jpg]

Do Jubilee uzylbym Hasbro Marvel Girl (cala), a do emmy wzialbym glowe od DCUC Power Girl lub od DCUC Black Canary. Takze jak widzisz wszytsko jest mozliwe:).

Coś mi wyobraćni brakuje zupełnie nie widzę przemiany Marvel Girl na Jubilee:blink:A pomysł z głową Emmy -- > :]

Chociaż, tak teraz patrze morze i coś w sobie ta Marvel Girl ma ... no dużo zależy w tym przypadku jak wysz?a by twarz:)

Masz np. cos takiego:
http://www.figurerealm.com/viewcustomfigure.php?FID=9999