Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Figurki - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Figurki (/showthread.php?tid=881)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Figurki - Shinigami - 22.06.2010

Luxus, She-Hulk z serii Bloba jest duzo mniejsza od Selectowego Thora (albo Hulka)N Tania jest, moze ja kupie, bo zawsze mi sie podobala.

Przy okazji, kojarzy ktos z jakiej serii jest ta zona VenomaN
http://allegro.pl/item1091584944_zestaw_or...spider_man.html
W ogole nie moge jej nigdzie znalezc.

Figurki - PrimoHombre - 22.06.2010

Juggs'i z MS jest OK, ale zbyt podobny do tego z ML zebym planowal jego zakup ...

Shinigami & LuXuS - konserw od Hasbro nakupowaliscie a foty to kto ma zrobic e

Znowu narzekasz:P

Nie wrzucalem zadnych zdjec ZelaznegoN Wydaje mi sie, ze jakies byly.

Figurki - LuXuS - 22.06.2010

' napisał(a):Luxus, She-Hulk z serii Bloba jest duzo mniejsza od Selectowego Thora (albo Hulka)N Tania jest, moze ja kupie, bo zawsze mi sie podobala.

Czy jest duzo mniejsza od MS Thora N Ona jest od niego wyzsza, co prawda o jakis 1 mm, ale zawsze.

W takim razie pewnie dzis zamowie.

Figurki - LuXuS - 23.06.2010

' napisał(a):Juggs'i z MS jest OK, ale zbyt podobny do tego z ML zebym planowal jego zakup ...
Przeciez Juggs z MS rozni sie od tego z ML i to bardzo. Spojrz np. na budowe ciala, czy na ksztalt helmu, albo na buty. Ponizej masz zdjecie "porownawcze":

Figurki - PrimoHombre - 23.06.2010

' napisał(a):Przeciez Juggs z MS rozni sie od tego z ML i to bardzo. Spojrz np. na budowe ciala, czy na ksztalt helmu, albo na buty. Ponizej masz zdjecie "porownawcze":

Chyba oszalales, moim zdaniem to ze te dwie figurki sa do siebie bardzo podobne widac golym okiem. Podobne, co nie znaczy ze sa identyczne.

Nie widac tego golym okiem (przynajmniej ja nie widze). Jesli sa tacy podobni to jakbys mogl to wymien mi te podobne cechy.

' napisał(a):Nie widac tego golym okiem (przynajmniej ja nie widze).

Cos slabo z twoim wzrokiem ...:P

' napisał(a):Jesli sa tacy podobni to jakbys mogl to wymien mi te podobne cechy.

Od rzezby po malowanie, w kazdym elemencie widac podobienstwo, przynajmniej ja je dostrzegam

' napisał(a):Od rzezby po malowanie, w kazdym elemencie widac podobienstwo, przynajmniej ja je dostrzegam

Nie zgodze sie ani z pierwszym twoim argumentem, ani z drugim. Zacznijmy od rzezby. Wersja MS jest masywniejsza, mozna powiedziec grubsza, ma o wiele wiecej detali na tych obreczach, ktore sa zamieszone na jego rekach, helm jest bardziej taki "plaski" , a wokol niego nie ma tych metalowych "platow" ( nie za bardzo wiem jak to nazwac), buty sa masywniejsze i maja "traktory". Jezeli chodzi o malowanie to tak: wersja MS jest przede wszytskim malowana ciemniejszymi farbami i jest cieniowana, a skora ma jasniejszy kolor i nie widac zielonych zyl jak w wersji ML . Dalej sadzisz, ze sa tak podobni e

PS: Prawie bym zapomnial. Jeszcze co do rzezby: to wersja MS jest bardziej "strukturalnie" zbudowana, cos jak Ml Black Panther.

To wszystko szczegoly i szczegoliki, ktore nic nie znacza. Powtorze jeszcze raz dla mnie obie figurki sa wykoanane Ok ale zbyt podobne do siebie. Jeeli nie mial bym zadnej to mógl bym sie zastanawiac, a ze mam Jugssa ML to temat Jugssa MS nie istnieje ...

Wymienilem Ci konkretne roznice, a ty piszesz, ze to "szczegoly i szczegoliki", ale wlasnie na wymianie takich szczegolow polega porownywanie. Ty napisles "Od rzezby po malowanie, w kazdym elemencie widac podobienstwo", a ja Ci wymienilem, ze i w rzezbe i w malowaniu sa zupelnie rozni. heh... i tak cie nie przekonam, co ;)e

Napisalem tez ...

' napisał(a):Podobne, co nie znaczy ze sa identyczne.

... ale tego juz nie zauwazyles.

Moje zadnie jest takie ktos w zabardzo zapatrzyN sie na Jugsa z ML i zrobiN podaobna figurke która róNni sie od ww tylko detalami.

Zastanawia mnie tylko dlaczego prubujesz mnie na sile przekonac do swoich racji N - wyrazilem sie chyba dostatecznie jasno, ze uwazam te figurki za zbyt podobne do siebie aby zastanawiac sie nad zakupem obu

Po prostu chcialem wyprowadzic Cie z bledu. No dobra mniejsza o to. Pojutrze zdjecia mojego nowego Deadpool'a:D.

Figurki - daniello32 - 23.06.2010

Cytat:Pojutrze zdjecia mojego nowego Deadpool'a
Czekam z niecierpliwością...;).
Mogę zapytać ile za niego da?e?NN

Wlasciwie to chyba zle mnie zrozumiales (bo tez zle sie wyrazilem). Mowa byla o moim custom'ie;).

' napisał(a):Pojutrze zdjecia mojego nowego Deadpool'a:D.

Czyli w pt zobaczymy cos tam znowu wymodzil;)

Ja natomiast policzylem sobie ze do "zamkniecia" kolekcji z obecnie wydanych figurek pozostalo sie juz tylko 20 figsów:), w tym 16 ML (2 BaF) i 4 SMC ... ciekawe czy uda mi sie skompetowac je jeszcze w tym roku ...:rolleyes:ale to nie problem. Gorzej ze z braku miejsca nie moga byc tak ustawione jak bym sobie tego zyczyl<_<

Ja bym chcial uzbierac cos takiego jak ma ten gosc:
http://www.youtube.com/user/Boognice10
Ale patrzac na moje mozliwosci finansowe raczej w to watpie.

Powiem tak wrazenie robi ale sposób zaprezentowania, no ale na to jak wiadomo potrzebne jest w pierwszej kolejnoeci miejsce, caea reszta nie robi na mnie wiekszego wrazenia - po prostu nie ma tam niczego czego bym gdzies wczesniej nie widzial

Pierwsze zdjecia rozpakowanego MS Thinga: