Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Figurki - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Figurki (/showthread.php?tid=881)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Figurki - Shinigami - 23.06.2010

Ech, zeby nazywac dwie calkiem rozne fiurki praktycznie identycznymi.

Fajnie, ze Thing jest mniejszy od Hulka. Rozmiar Thanosa jest dla niego idealny.

Figurki - PrimoHombre - 23.06.2010

' napisał(a):Ech, zeby nazywac dwie calkiem rozne fiurki praktycznie identycznymi.

Fajnie, ze Thing jest mniejszy od Hulka. Rozmiar Thanosa jest dla niego idealny.

Nastepny sie znalazl ... w którym miejscu napisalem ze figurki sa identyczne co N ... zaczyna mnie to irytowac:angry:wiec poprzestanmy dyskusji na ten temat.

Figurki - Shinigami - 23.06.2010

"Praktycznie" robi roznice :>

Jeee, Doktur Doom z Selecta, Unleashed (czarny) Spidey, She-Hulk i Clayface zamówieni.

Figurki - Shinigami - 25.06.2010

Jest Ben.
http://www.youtube.com/watchev=AoNckkLl6ec...amp;feature=sub
Link oczywiscie nie zadziala, bo jest w nim znak zapytania i forum nie umie go przeczytac. Szukajcie "Marvel Select The Thing figure review" od jtrain997.

Wyglada swietnie, ale dorzucany do niego dodatek jest zdecydowanie najgorszym w serii.

Figurki - LuXuS - 25.06.2010

To fakt wyglada naprawde fajnie, zwlaszcza glowa. Zdjecie z figurkami ML:

Hej, ladna Sue! Wczesniej chyba nie widzialem zadnego dobrego jej zdjecia. Hasbro ma talent do robienia kobiet.

Haha :lol:sorry nie moglem sie powstrzymac. Zapomnialem wspomniec, ze Sue i Pan "Fantastyczny" to custom'y. Co prawda to tylko przemalowanie twarzy, ale za to jak zajebiscie zrobione.

No wlasnie jak sie przyjrzalem, to zauwazylem swoj blad;)

Ale musisz przyznac, ze wykonanie jest naprawde rewelacyjne.

W koncu juz napisalem, ze ta Sue podoba mi sie szalenie;)Reeda standardowo mam gdzies, bo nie interesuje mnie jako postac.

shop.ebay.pl/chemicalchemicals/m.htmlZNAKZAPYTANIATUWSTAWIC_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=
Gosc ma calkiem fajne aukcje, sprawdzcie.

Najbardziej ciekawi mnie cena za dragon mana. Nie weim dlaczego ludzie za niego tyle chca.

Figurki - Shinigami - 28.06.2010

Luxus, Twoja tez taka przyszla?
[attachment=1162:IMG_0001.JPG]

Figurki - LuXuS - 28.06.2010

No nie fajnie. Moja przyszla w idealnym stanie, moze dlatego, ze nie byla uzywana. Ponizej masz zdjecie mojej She-hulk, taka jest teraz i w takim stanie tez do mnie przyszla.

Moja w taki sposob byla wlozona do pudelka (fabrycznie zapakowane, tez nowka) oO Ciekawe co za kretyn sie tym zajmowal. Teraz lezy z noga przygnieciona ciezkim stosem gazet, bo samo rozgrzanie i oziebienie nic nie dalo.

A jak ja oziebiales N Ja osobiscie polecam Ci nastepujaca kolejnosc:
1. Ogrzac suszarka, tak zeby noga zrobila sie gumowa (nie za bardzo)
2. Wlozyc pod zimna (lodowata) wode trzymaja noge w takiej pozycji w jakiej chcialbys, zeby byla (podejrzewam, ze chcialbys, zeby byla w pozycji prostej)
3. Kiedy troche sie utwardzi wsadzic ja do zamrazarki na kilka godzin. Po wyjeciu powinna byc ok;).

Na razie dokladnie tak, tylko bez zamrazarki. Jak nic nie da aktualna operacja, to wrzuce ja na noc niech sie mrozi.

Dobrze, ze pazury Wolverine'a to sekunda roboty.

Ja zamierzam mojemu Wolviemu zrobic metalowe szpon.

EDIT:
Jeszcze tak dla niezagladajacych na temat "Customy". Moj Deadpool juz jest skonczony:D.

Myslalem nad tym, ale ten mój z XMC ma na tyle fajne, ze zostawiam mu plastiki. Moze sie kiedys pobawie z ML, bo jego mi sie nie podobaja.

Figurki - LuXuS - 29.06.2010

A tak prezentuje sie Deadpool w mojej kolekcji. Jak na figurke, ktora pare dni temu dopiero dolaczyla na polke, to juz sporo razy zmienial pozycje. Ponizej zdjecia:

Figurki - Shinigami - 29.06.2010

Czego repaintem jest ten Ka-ZarN
http://comicfigs.net/Figures/HMLBSavageLand/KaZar_0.htm