Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.29 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Figurki - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Figurki (/showthread.php?tid=881)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Figurki - timgrayson - 22.12.2009

Niezle - gdzie kupiles i za ile ? :rolleyes:

Figurki - darth_konio - 22.12.2009

T-800 (Neca toys) na aliensgroup za 65 zeta
T-1000 i T-X (McFarlane toys) na ebayu
W sumie T-1000 najdrozej kosztowal mnie, bo jakies 90 zeta z kosztem wysylki, ale warto bylo. Dodatkowo mozna zmienic mu tulów na taki
i rece takze na inne, ale te najlepiej mi przypasowaly:)
Natomiast T-X okazyjnie kupilem za 28 zeta (z kosztem przesylki), z tym, ze dostalem ja jako rozpakowana, wiec moze dlatego tak tanio. Jednak nie ma zadnych uszkodzen i wyglada super, choc najslabiej z calej trójki:p

Figurki - David140684 - 23.12.2009

No no widze tu prawdziwe perelki z czasów swietnosci firmy McFarlane'a które juz naprawde trudno zdobyc! Terminator od NECA tez rewelacyjny, sam niedlugo mam zamiar nabyc tego z Minigunem :D

Figurki - darth_konio - 23.12.2009

Bardzo dobry wybór Joker.
Super dbalosc o szczególy. Wszystkie akcesoria takze idealnie wykonane. Polecam. Na zdjeciu nie widac tego efektu, ale na zywca, to juz inna bajka:)

Figurki - deamon - 24.12.2009

Poszperalem i znalazlem swoje zabawki sprzed 10 lat.
Venom nie pamietam czy z jakiejs kolekcji. Beast i Colossus z kolekcji, gdzie byli jeszcze Wolverine i Apocalypse.

I jeszcze Wolverine i Sabretooth z filmoweh wersji.

Figurki - David140684 - 24.12.2009

deamon widze po zdjeciu które zamiesciles w temacie o kolekcji MARVELA ze masz niezly zbiór i preferujesz AMERYKAn?SKI styl kolekcjonowania figurek, to jest w blistrach:)

Mozesz wrzucic jeszcze jakies zdjecie obejmujace cala kolekcje a w szczególnosci sciane na której wisza twoje figsy :D

Niestety sie mylisz:P
Zabawki wyjalem z zakurzonego pudelka i ustawilem na biurku, tak tylko zeby foty wrzucic i z powrotem poszly do pudla. Nawet figsy MKF nie sa jeszcze ustawione na zadnej pólce, tylko w plastiku czekaja.
A zdjecie z tematu MKF to z zagranicznego forum, nie moje sa te Terminatory itp.

Odnosnie Terminatora podoba mi sie ,,plynniak" z T2 z kolekcji darth_konio, no i postacie z horrorów z twojej kolekcji: Michalel, Jason, Freddy.

Figurki - David140684 - 24.12.2009

Kurde to szkoda bo juz mialem pisac do Ciebie PW gdzie mozna takiego Sentinela kupic:PNaprawde bydlak robi wrazenie!

Figurki - PrimoHombre - 07.01.2010

Mój nowy nabytek:DKosztowal mnie prawie stówke, ale nie zaluje ani grosza, pieknie sie prezentuje:D
[attachment=354:DSC00575.JPG]

Figurki - LuXuS - 08.01.2010

No fajny Venom'ek, nie powiem.
Ja natomiast znalazlem zdjecia Marvel Select War Machine:

I co sadzicie ? Bo wdlug mnie bedzie to najlepsza figurka War Machine jaka do tej pory powstala i oczywiscie musze go miec :D.

Figurki - Gadziu - 08.01.2010

Rzeczywiscie LuXuS, figurka, która nam prezentujesz, jest swietna! Czekam na foty w kolorze, bo jestem bardzo ciekawy jak to bedzie wygladalo w "calosci" (chyba, ze taka ma zostac). ^^

Figurki - Darth Spidey - 10.01.2010

Koczowalem na jeden komiks i go znalazlem... ale byl w zestawie z figurka.
Postanowilem dokonac zakupu, komiks trafil do innych a figurka stoi na biurku.

http://gofigureactionfigures.com/product149.html

Tak to Amazing Spider-Man, pierwsze pojawianie sie czarnego kostiumu.
Musze powiedziec ze slono za to zaplacilem... ale bylem zdesperowany...

Figurki - spider-man22 - 14.01.2010

terz mam takiego tylko ze z seri ''spider-man origins'':spidey_cheers:

mam 12 lat i moja mama uwaza ze jestem "za stary" na figurki co wy o tym myslicie? :unsure:

Figurki - LuXuS - 14.01.2010

Czyli nie masz takiego, bo z serii Origins jest calkiem inny.

PS: Mama ma racje, jestes za stary, zajmij sie nauka ortografii.

hahahhahahahaahah bardzo smieszne no dobra serii origins jes troche inny ale majo podbne czesci ruchome

Figurki - PrimoHombre - 14.01.2010

No figs War Machine prezentuje sie wysmienicie , ciekawe jak go pomaluja ... i ile bedzie kosztowac przyjemnosc postawienia go na pólce ...
A propos stawiania na pólce ... Ja na razie czekam (i czekam i doczekac sie nie moge) kiedy w koncu bede mógl postawic na niej mojego Colossus-a<_<

Figurki - LuXuS - 14.01.2010

' napisał(a):hahahhahahahaahah bardzo smieszne no dobra serii origins jes troche inny ale majo podbne czesci ruchome
Podobne czesci ruchome to ma wiekszosc figurek, a moja wypowiedz nie miala byc smieszna, ani ironiczna, pisalem naprawde.

Figurki - PrimoHombre - 18.01.2010

Yeeeeessssssssssssssssssss <!--sizec--><!--/sizec-->... czekalem i ... czekalem i ... nareszcie sie doczekalem:DColossus dolacza do reszty rodzinki X na mojej pólce:D

[attachment=410:Colossus.JPG]