Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Figurki - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Figurki (/showthread.php?tid=881)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Figurki - Shinigami - 06.03.2010

Jeszcze zadnych:PTo fabryczny rózowy kolor rurek. Dzisiaj je pomaluje farbkami do bitewniaków, postaram sie uzyskac podobny kolor, jak na plomieniach na Torchu.

O, dobry ten Carnage. Sam mialem go kupic, kiedy byl kilka razy na allegro wystawiany. Tylko ktos chcial za niego za duzo forsy, biorac pod uwage ulamany jeden paluch. Niestety mam inne rzeczy, które musze kupic za granica, wiec on poczeka. Choc przydalby mi sie do dopelnienia mojej kolekcji symbiotów (w której, jak na razie, jest tylko Scorpion Venom:D).

Figurki - LuXuS - 06.03.2010

Nowa seria Marvel Legends, ktora ma zostac wydana w tym roku przez Hasbro w ponizszym linku:
http://idlehands1.blogspot.com/2010/02/toy...-legends-2.html

PS: Na Toy Fair Hasbro zaprezentowalo rowniez figurki Iron Mana w skali 6' !!!

Nie podoba mi sie Mark VI, serio. Kompletnie nie rozumiem tych srebrnych elementów. Natomiast 'Pool jest swietny (zeby tylko mial odstajaca z tylu maske), o wiele bardziej mi pasuje niz ten z MS. Tylko czy Hasbro pokusi sie o taka jakosc w jakiej jest prototyp? Warpath jest mi kompletnie obojetny, ale ten dwupak wezme na pewno.

Co do IM Mark VI to nie jestes sam, bo mi tez za bardzo nie podobaja sie te srebrne/szare elementy, co wcale nie zmienia faktu, ze Hasbro zaczelo sie starac. Spojrzmy chociazby na taka Black Widow i jej kostium, ktory odslania dokladnie to co powinien (ah jakby tak zrobili jeszcze Black Cat w takim stylu), Warpath rowniez jest swietnie zrobiony, mam nadzieje, ze Hasbro postanowi wydac cala serie figurek X-Force, Deadpool calkiem fajny, aczkolwiek czekam na ten dzien kiedy bede mial farby i dokoncze mojego DP (custom), no i War Machine uwielbiam ta zbroje, wyglada tak, tak ... no rewelacyjnie po prostu :D. Podsumowujac moim zdaniem Hasbro wykonalo kawal dobrej roboty.

PS: A i jeszcze swietny pomysl z tymi wymiennymi rekoma u Irona i War machine.

Figurki - PrimoHombre - 06.03.2010

Moim zdaniem rewelacji nie ma ... jedynie Wdowa wyglada obiecujaco:P. Ale to Hasbro, jak zobacze w realu to uwierze ... na razie to mozna powiedziec - nic sie nie zmienia - Hasbro dorównuje Toy Biz`owi ... do piet a i to tylko czasami<_<

ps. LuXuS kiedy bedziemy mieli mozliwosc obejrzec efekty twoich nowych prac :>?

Nie przesadzajmy, ML od Hasbro wcale nie sa zle, wrecz przeciwnie. Choc oczywiscie nie wszystkie. A i SM Classics sprawiaja swietne wrazenie.

' napisał(a):Nie przesadzajmy, ML od Hasbro wcale nie sa zle, wrecz przeciwnie. Choc oczywiscie nie wszystkie. A i SM Classics sprawiaja swietne wrazenie.

Pewnie ze nie mozna wszystkiego tak mierzyc jedna miara:Ptroche przesadzilem, w poprzednim poscie, ale jednak tylko troche:D. Jak by nie patrzec na mojej pólce Toy Biz ma zdecydowana przewage nad Hasbro, wlasciwe to mozna by mówic o nokaucie do zera:lol:.
W 9 przypadkach na 10 jesli postac zostala wydana przez obie firmy, na 99% wybiore te z Toy Bizu:), na chwile obecna jedyny odwrotny przypadek jaki mi przychodzi do glowy do glowy to figurka Thora z serii Bloba - minusów jej nie brak, ale jakos bardziej mi sie podoba od tych wyprodukowanych przez Toy Biz<_<
Na razie Tohora jednak na mojej pólce brak, a co na sie zdecyduje, to jeszcze na 100% nie wiem:)

Najprawdopodobniej pierwsza figurka z Hasbro jaka zagosci na mojej pólce bedzie Spiral, nie wiem co, ale cos mi sie w niej podoba:). Ale do tego czasu jeszcze troche wody musi uplynac, na razie priorytety sa inne ...

A Twój nowy Carnage? Jasne, wydany najpierw przez ToyBiz, ale Twój repaint jest od Hasbro:P

Ogólnie sie zgadzam, ich figurki sa czesto gorsze, ale nie ma co ich skreslac, bo jak sie postaraja, to potrafia:)

' napisał(a):A Twój nowy Carnage? Jasne, wydany najpierw przez ToyBiz, ale Twój repaint jest od Hasbro:P

Sorry, Shinigami ... jesli to jest skierowane do mnie, to cos pomyliles:lol:... ja nie mam zadnego Carnage ... bo zadna z wydanych do tej pory figurek nie przypadla mi do gustu:P

Jeszcze za malo Was znam i mi sie mieszacie, oczywiscie chodzilo o Daniello:P

Jak pisalem, wlasciwie wszystkie figurki SM Classics sa swietne, czy to ToyBiz, czy Hasbro. A Venom oczywiscie swietny, jest nawet w mojej pierwszej wideo wcalenierecenzji.

Figurki - Ultimates - 06.03.2010

Yesss, tak, tak, tak... <span style="color:#008000">Marvel Select Incredible Hulk<!--sizec--></span><!--/sizec--> zamówiony.:DNiestety, ale Aliensgroup dowiezie go do sklepu dopiero pod koniec miesiaca/poczatek kwietnia. Stówka mniej z portfela, ale przeciez to najwieksze bydle jakie moglo mi sie trafic...:)Kiedy juz dostane dr. Bannera obieram na cel Age of Apocalypse Sabertootha.;)
Swietny Torch, Shinigami. I gratuluje Carnage, Daniello, sam na niego polowalem, ale byly lepsze do zgarniecia. Co do Hasbro, to jedne figurki ma lepsze, inne gorsze. Np. Black Widow od Toy Biz ma ochydna twarz, ale Hasbro ma juz ladna.

http://www.forlessthanever.com/product.php?ASIN=B000FNZV38 Powinno Cie zainteresowac;)

Sam szukam na kiedys jakiegos Hulka, ale nie jestem pewien w którego moze w przyszlosci zainwestowac. Albo MS albo z Face-Off, tamten takze jest ciekawy.

Figurki - Ultimates - 06.03.2010

Juz go dawno znalazlem, myslisz, ze dlaczego AoA, a nie zwykly?:DAle dzieki, ze go pokazales, milo z twojej strony.:)
Hulk moze i ciekawy, ale cena chyba nawet wieksza od tego, którego dostaniesz z Aliensgroup, a po drugie jest o wieele mniejszy.

No wlasnie, a rozmiar w jego przypadku, to jedna z wazniejszych rzeczy.

Nie znalem tej strony, ale widze ze ceny, przynajmniej niektórych, figsów wziete prosto z kosmosu:lol:.

Ultimates - gratuluje nabytku, jak dojdzie czkam na foty.

To fakt, niektore ceny faktycznie sa "lekko" zawyzone. No, ale nie bede narzekal, bo przeciaz tam zamowilem Rulka z MS, a szukalem go dobrych kilka miesiecy.

Nie z kosmosu (przynajmniej nie wszystkie). Oni maja ceny mocno zintegrowane z eBayem i obrotem z drugiej reki. Dlatego niektóre rzeczy kosztuja tyle, ile kosztuja. Ale sa i peleki, jak Sabretooth;)

No i trzeba pamietac, ze niektóre przedmioty sa u nich po kilka razy w róznych cenach, wiec szukac najtanszego ;D

Nie no daj spokój:lol:jak zobaczylem Jugiego z series 6 za 5 stówek to nie moglem sie powstrzymac od salwy smiechu:lol:. Nie wiem ile sobie cenia przesylke (ale 10 - 12 dni to Priorytet via USPS) ... to kolejne 60 dych lekko liczac (chyba ze jako firma maja jakies znizki) + koszt aukcji allegro czyli z 20-30 w sumie cuc kolo 650pln ... wolne zarty. Ja za swojego (nówka sztuka zeby nie bylo) przez eBay kup teraz z przesylka dalem 130pln z groszami ...

Skoro korzystaliscie z ich uslug to powiedzcie ile krzycza za wysylke ?

' napisał(a):Skoro korzystaliscie z ich uslug to powiedzcie ile krzycza za wysylke ?
To wszystko zalezy od wagi paczki, oni nie maja takiej jednej ustalonej ceny.

No OK nie maja ustalonej ceny ... ale przeciez waga standardowej figurki w opakowaniu nie rózni sie az tak bardzo ... tak ze jakies rozeznanie ile moga krzyknac powinniscie miec:).No chyba ze robiliscie tylko wieksze zakupy ...