Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
WC - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Bez tematu (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: WC (/showthread.php?tid=93)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

WC - zl_uu - 02.06.2006

Ej, wyluzujcie. Ponoc kadra trenera tysiaclecia tez przed mundialem dawala du... ciala, znaczy sie :)

WC - Ares_Real - 02.06.2006

¦wietna promocje zrobil Media Markt, kto od dzisiaj do niedzieli kupi telewizor LCD dostanie zwrot kosztów jak reprezentacja polski zagra w pólfinale Mistrzostw ¦wiata.
zu_lu napisał(a):Ej, wyluzujcie. Ponoc kadra trenera tysiaclecia tez przed mundialem dawala du... ciala, znaczy sie
Jak to mówia, wszystko sie moze zdarzyc...oprócz wygranej Polski na Mundialu :D

WC - River - 02.06.2006

hmm po przeczytaniu posta usera Ares_Real skojazyl mi sie pewny kawal a mianowicie:

Idze facet do biblioteki i mówi do bibliotekarki
-Jest ksiazka Polska Mistrzem ¦wiata?
-Dzial fantastyka po prawiej

Nie ma szans aby polska poszla dalej niz cwierc finaly.

WC - pogromca - 02.06.2006

Ale czy widzieliscie bramke na maczu polska vs kolumbia te bramkarz jedzie na mundial a nawet tego nie obronil.
Polska przegrala na meczu z kolumbiom 2:1 bobrze ze to nie bylo na mundialu

pogromca,Jun 2 2006, 19:00 napisał(a):Ale czy widzieliscie bramke na maczu polska vs kolumbia te bramkarz jedzie na mundial a nawet tego nie obronil.
Polska nawet z grupy nie wyjdzie

WC - Ares_Real - 02.06.2006

pogromca,Jun 2 2006, 19:01 napisał(a):
pogromca,Jun 2 2006, 19:00 napisał(a):Ale czy widzieliscie bramke na maczu polska vs kolumbia  te bramkarz jedzie na mundial a nawet tego nie obronil.
Polska nawet z grupy nie wyjdzie
Pierwszy user który zacytowal swój wlasny post :P
Co do wyjscia z grupy, Polska jakies szanse tam ma. Z Kosaryka i Ekwadorem Polska moze i wygra, zas Niemcy przemilcze :P

Jakies tam ma szanse ale malutkie a jesli wyjdzie z tej grupy to cudem.

WC - zl_uu - 02.06.2006

Ares_Real,Jun 2 2006, 17:50 napisał(a):¦wietna promocje zrobil Media Markt, kto od dzisiaj do niedzieli kupi telewizor LCD dostanie zwrot kosztów jak reprezentacja polski zagra w pólfinale Mistrzostw ¦wiata.
Nom, genialna :) szanse na zwrot kosztów nowego telewizora - 0% Prawie tak samo dobre jak reklame tejze firmy z Polakami w roli glównej :D

WC - River - 02.06.2006

Raz widzialem reklame Kauflandu lub Tesco "Jesli Polska Wygra Mistrzostwa ¦wiata Pieniadze za Telewizor Dostanies Spowrotem" lub jakos tak :P

WC - Phil - 02.06.2006

zl_uu,Jun 2 2006, 19:58 napisał(a):
Ares_Real,Jun 2 2006, 17:50 napisał(a):¦wietna promocje zrobil Media Markt, kto od dzisiaj do niedzieli kupi telewizor LCD dostanie zwrot kosztów jak reprezentacja polski zagra w pólfinale Mistrzostw ¦wiata.
Nom, genialna :) szanse na zwrot kosztów nowego telewizora - 0% Prawie tak samo dobre jak reklame tejze firmy z Polakami w roli glównej :D
Najfajniejsze jest to, ze na koniec reklamy pojawia sie napis: nie dla idiotów.

WC - pogromca - 03.06.2006

Ja tam wiem swoje polska przewali. Nawet szans na mundialu nie mamy.

WC - River - 03.06.2006

jak juz mówilem polska jak juz to dojdzie do cwierc finalów i tam przegra z jakas druzyna.

WC - Rafcios - 03.06.2006

nawet jak bym ja gral sam na cala reprezentacje polski ylo by 2:2

WC - River - 03.06.2006

Rafcios,Jun 3 2006, 08:54 napisał(a):nawet jak bym ja gral sam na cala reprezentacje polski ylo by 2:2
uhmm troche przesadziles ale jak myslicie wynik Polska - Niemcy bo ja 1:5

WC - Ares_Real - 03.06.2006

Rafcios,Jun 3 2006, 08:54 napisał(a):nawet jak bym ja gral sam na cala reprezentacje polski ylo by 2:2
Co jak co ale przedszkolaki Polska reprezentacja jeszcze umie pokonac :P

WC - River - 03.06.2006

(post pisany w trakcie meczu Polska - Chorwacja) Polacy wygrywaja jeden zero widze poprawe naszych orlów

WC - zl_uu - 03.06.2006

itam, to pilka uderzyla ebiego, a nie ebi pilke

WC - Jarek_K - 03.06.2006

Dzisiaj wygrali z Chorwacja 1:0 dobrze grali calkowicie inaczej niz z Kolumbia :D

WC - pogromca - 04.06.2006

Jarek_K,Jun 3 2006, 20:28 napisał(a):Dzisiaj wygrali z Chorwacja 1:0 dobrze grali calkowicie inaczej niz z Kolumbia :D
Ale to byl (niestety)towarzyski mecz. :D

WC - River - 04.06.2006

z brakiem polowy dobrych napastników chorwacji