Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
WC - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Bez tematu (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: WC (/showthread.php?tid=93)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

WC - Jarek_K - 03.07.2006

B) Francja na MISTRZA

WC - River - 03.07.2006

Przed francja jeszcze mecz z portugalia hehe ciekawe czy wygra.

WC - Jarek_K - 03.07.2006

hmmm......nie wiem. Szykuje sie nam wielki pilkarski spektakl. Ale final móglbybyc Francja - Wlochy i zakonczony wygrana Francji. :)

WC - paul095 - 03.07.2006

Cytat:Przed francja jeszcze mecz z portugalia hehe ciekawe czy wygra.
To zalezy. Francuzi na pewna strzela chociaz jedna bramke, ale jesli bylby remis, potem dogrywka a w koncu karne, wygralaby Portugalia maja lepszego bramkarza(chyba ze nie bedzie gral Ricardo). :huh: Czyli wedlug mnie jesli Francuzi chca awansowac musza wygrywac po 90(+ to co doliczy sedzia) minutach meczu.
Cytat:hmmm......nie wiem. Szykuje sie nam wielki pilkarski spektakl. Ale final móglbybyc Francja - Wlochy i zakonczony wygrana Francji.
Moze ale nie musi. Z Francja- Portugalia moze byc róznie, tak samo jak Wlochy-Niemcy. (Wlosi teoretycznie maja lepszych pilkarzy z wiekszym doswiadczeniem w skladzie ale Niemcy sa obecnie na fali.)Jesli chodzi o mnie to bede wyjatkowy i liczyl na sukcs Portugali. Ale nie bede rozpaczal jesli Portugalia poniesie porazke. :ph34r:

WC - Spider-Nik - 04.07.2006

Dzisiejszy mecz byl udany :D 2:0 Niemcy dostaly :D
Te ostatnie minuty byly bardzo zabawne :D:D:D:D

WC - River - 04.07.2006

Spoko meczyk . Jutro Francja - Portugalia :P stawiam na franzuzów :D

WC - Spider-Nik - 04.07.2006

A ja za francuzami nie przepadam, wiec trzymam za Portugalia. Jesli w finale beda Wlochy vs Portugalia, to bedzie mi obojetny winik mistrzostw.

WC - paul095 - 05.07.2006

Cytat:
Cytat:Dzisiejszy mecz byl udany  2:0 Niemcy dostaly
Te ostatnie minuty byly bardzo zabawne :D:D:D
Spoko meczyk
Malo powiedzanie. :D Wedlug mnie na razie najlepszy mecz na mistrzostwach. Malo sytuacji ale za to duzo walki, widac ze obu druzynom zalezalo na zwyciestwie. Z Wlochów najlepiej grali Gattuso i Grosso, za to Totti i Del Piero(bramke strzelil ale gral beznadziejnie) fatalnie. Jesli chodzi o Niemców to Schweinsteiger oraz niestety Ballack i Podolski beznadziejnie, najlepsi z nich byli Lahm i Odonkor. Wygral ten który zachowal wiecej sil, w drugiej czesci dogrywki Niemcy juz "siedli", ale Wlosi troche szczescia mieli bo w karnych by nie wygrali.
Teraz czekam na mecz Francja - Portugalia, w którym kibicuje Portugalczykom oraz na final Wlochy-Portugalia. :D

WC - River - 05.07.2006

no wiesz wszystko sie moze zdarzyc ale jak Francja pokonala Brazylie to czemu by Portugali nie mieli zwyciezyc.

WC - paul095 - 05.07.2006

Cytat:no wiesz wszystko sie moze zdarzyc ale jak Francja pokonala Brazylie to czemu by Portugali nie mieli zwyciezyc.
Bo Brazylijczycy grali w tym mecze beznadziejnie(nie oszukujmy sie), a jak Portugalia zagra na 100% swoich mozliwosci(albo do karnych dojdzie) zwyciezy. :D

WC - River - 05.07.2006

1:0 dla Francji . Zidane najlepszym pilkarzem.

WC - Jarek_K - 05.07.2006

Zgadzam se z Riverem, Zizu bardzo precyzyjnie uderzyl pilke przy slupku. Uwazam ze Portugalia nie strzeli bramki. ;)

WC - Jarek_K - 05.07.2006

Francja w finale Pilkarskich Mistrzostw ¦wiata to juz ich 5 final Francja - Wlochy 9 lipca w Berlinie :D

WC - River - 05.07.2006

Piekne, ostatnie akcje Ricardo w polu karnym francuzów hehe to byla koncówka.

WC - Phil - 05.07.2006

No tez sie zdziwilem, ze bramkarz sobie podbiegl, ale on ponoc kiedys byl Napastnikiem.
Od kiedy odpadla Anglia i Brazylia wierze, ze: FRACJA BEDZIE MISTRZEM ¦WIATA!

WC - River - 05.07.2006

Ja tez wierze ze Francja wygra te mistrzostwa. Filippek, milo mi ze zafascynowalem Cie MicroMania masz dwa zlecenia w topicu MicroMania.

WC - Dawidos - 06.07.2006

Francja mistrzem swiata. Ciesze sie, ze pokonala Portugalie, która w zeszlym meczu gralo gorzej niz Anglicy, a jednak wygrala w rzutach karnych. I teraz zasada karniaka sie zemscila na nich. I jak zwykle Zidane popisal. Dwa gole zdobyte na mistrzostwach to fajna pamietka dla weterana odchodzacego na emeryture. Wiedzialem, ze Zidane wykorzystala ten rzut karny. Teraz mam nadzieje, ze wraz z Herny bedzie mógl jeszcze raz dotknac Pucharu, a na szyi nosic zloty medal.

PS. Nie bedzie jednak latwo. To co Wlosi pokazali w meczu z Niemcami... cóz latwo nie bedzie i tyle ;)

WC - paul095 - 06.07.2006

Cytat:No tez sie zdziwilem, ze bramkarz sobie podbiegl, ale on ponoc kiedys byl Napastnikiem.
On? Napastnikiem? Watpie. Co do jego zachowania, to zdarzalo sie to juz nie raz nie dwa ze bramkarz podchodzi pod pole karne przeciwnika w przypadku rzutu wolnego lub roznego w ostatnich minutach.(w Lidze Mistrzów i Polskiej Ekstraklasie na przyklad)
Cytat:Ja tez wierze ze Francja wygra te mistrzostwa.
Ja tam wole Wlochów. :D
Cytat:Od kiedy odpadla Anglia i Brazylia wierze, ze: FRACJA BEDZIE MISTRZEM ¦WIATA!
Nie jestem pewny. Mecz Portugalia-Francja byl dobry, ale w porównaniu z meczem Niemcy-Wlochy wypadl bardzo "blado". Bylo tak jak mówilem Francja strzelila bramke i Portugalia tez musiala strzelic aby miec szanse na zwyciestwo(na poczatku byla sytuacja dla Portugali ale zmarnowana).Francuzi grali niezle(chyba Zidane rzeczywiscie najlepiej, potem Ribery i Sagnol) ale wedlug mnie to za malo na Wlochów(szczególnie jesli bedzie gral Barthez-Chryste co za kiks- i Makelele). Ale Portugalia grala beznadziejnie, szczególnie Pauleta, Cristiano Ronaldo(normalnie jezdziec bez glowy) i Sabrosa, wogóle to Portugalia obrala zla strategie- górne pilki na takich niskich napastników? Bez sensu ;) . Nie bylo za wiele szans na bramke(jakies 5 celnych strzalów Portugali na bramke w meczu na 4 Francuzów) ale Francuzi mieli szanse i z niej skorzystali.
Jesli Francja bedzie grac tak jak z Portugalia bedzie miala niewielkie szanse na zwyciestwo( 1 bramke strzeli na pewno).
Cytat:Francja w finale Pilkarskich Mistrzostw ¦wiata to juz ich 5 final Francja - Wlochy 9 lipca w Berlinie
Jeszcze wczesniej bo 8 lipca w Stuttgartcie mecz o 3 miejsce- Niemcy-Portugalia. Po popisie Portugali Niemcy to murowany faworyt, chyba ze ekipa Klinsmanna podlamala sie po klesce z Wlochami. :ph34r:

WC - innuendo - 06.07.2006

Tak, Ricardo byl kiedys napastnikiem. Ja bylam od poczatku za Niemcami. Klinsmann pieknie poprowadzil chlopców. Nie mieli jednak szczescia w meczu z Wlochami. Mam nadzieje, ze Francja rozniesie Makaroniarzy i bedzie tryumfowac.

WC - Paul - 06.07.2006

Cytat:Mam nadzieje, ze Francja rozniesie Makaroniarzy i bedzie tryumfowac.
Hehe ja mam nadzieje, ze nie.

Licze na Wlochów, fakt faktem Francja to dobry zespól grajacy swietna pilke (nie zawsze oczywiscie) ze sporym arsenalem gwiazd swiatowego formatu. Trójkolorowi pokazli juz co potrafia w meczu z Brazylia i Portugalia ale szczerze mówiac to co juz pokazali niewystarczy na Wlochów tu trzeba czegos wiecej. Obstawiam 1-0 dla Wlochów w finale, jednak nawet jesli juz ta Francja wygra to tez jakos przezyje :D