Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
BleJd,Sep 25 2005, 19:30 napisał(a):
Ares_Real,Sep 25 2005, 18:49 napisał(a):
jaruto,Sep 25 2005, 18:29 napisał(a):
Ares_Real,Sep 24 2005, 14:46 napisał(a):Gre podobno mozna za pierwszym razem przejsc w jakies 8 godzin....czyli jak Beyond Good and Evil , cieszysz sie z grania kazda minuta , których jest niewiele.
Razem z misjami pobocznymi? :blink: Ja jeszcze nie mialem okazji zagrac w ta gre niestety :/ moze jutro dopiero bede mogl...
Taaa , ty sie ciesz , ja najwczesniej sie ta gra bede delektowal dopiero w srode :/
BleJd napisał(a):Aha i zgadnijcie kto jest Carnagem :)
Cletus Casady :P
Nie, nie Casady. Ale nie wiem czy mowic bo nie chce wyjawiac sekretow fabuly :D
To napisz zóltym kolorem , zobacza tylko ci co odznacza tekst :/
Odpowiedz
Czy w grze bedzie mozna walczyc z Carnagem? :blink:
Odpowiedz
jaruto,Sep 26 2005, 06:27 napisał(a):Czy w grze bedzie mozna walczyc z Carnagem? :blink:
Niestety nie.
Odpowiedz
Crov napisał(a):Walka z gangami, wyscig i zdarzenia w miescie. (spadajacy z balkonu czlowiek, wymuszenie, shocker, poscig za samochodem)
Shocker atakuje losowo , czyli latasz po miescie a ten atakuje o boss-fight?

Nie bedzie mozna walczyc z Carnagem? Kurcze a tak moglaby byc niezla walka z nim :P

Kurcze jeszcze 3-4.........do tej cholernej gry :P Po Seeduje ktos z laski swojej :P
Odpowiedz
Gra jest oszalamiajaca :blink: miasta ogromne (Ares warto czekac na ta gre) jest genialna, mozna godzinami swingowac po miescie, ja nauczylem sie swingowac w pol godziny takie trudne to nie jest :P a i jeszcze dodam ze gram klawiatura nie padem :) i wcale nie jest tak zle :) a co do misji... co trzeba zrobic zeby sie pojawialy?? bo jak gralem to wszystkiego probowalem po trochu i sie zagubilem :P

PS: Ares ja ci poseeduje ile tylko bede mogl ;)
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 26 2005, 13:58 napisał(a):
Crov napisał(a):Walka z gangami, wyscig i zdarzenia w miescie. (spadajacy z balkonu czlowiek, wymuszenie, shocker, poscig za samochodem)
Shocker atakuje losowo , czyli latasz po miescie a ten atakuje o boss-fight?

Nie bedzie mozna walczyc z Carnagem? Kurcze a tak moglaby byc niezla walka z nim :P

Kurcze jeszcze 3-4.........do tej cholernej gry :P Po Seeduje ktos z laski swojej :P
No shocker pokazuje sie losowo.

Aha i mozna walczyc z Carnagem (przeczytalem "walczyc Carnagem" :P)
Odpowiedz
A tak w ogole to... jest tam cos takiego jak sfobodna gra?
Odpowiedz
Ta jest, albo miedzy misjami, albo jak przejdziesz gre mozesz robic co chcesz (wlacznie z dodatkowymi misjami)
Odpowiedz
Pawciolux,Sep 26 2005, 16:05 napisał(a):A tak w ogole to... jest tam cos takiego jak sfobodna gra?
Pisze sie "swobodna gra" Mickiewiczu :P
A dla debili i desperatów co gry jeszcze nie maja (o sobie nie mówie) nowe 4 filmiki
Odpowiedz
Mozemy teraz opisywac tricki w grze co wy na to?
Odpowiedz
krótka gra liczylem na dluzsza , ale venom wymiata a jak skacze:D

P.S szkoda ze black cat nie ma:(

P.S 2: jakie dodatkowe misje <_<
Odpowiedz
blackcat,Sep 27 2005, 11:23 napisał(a):P.S 2: jakie dodatkowe misje <_<
Juz nie laska polatac po NY w poszukiwaniu Human Torcha czy ratowanie ludzi z wypadków (maja wtedy takie kóleczko które zaczyna sie konczyc).
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 26 2005, 16:59 napisał(a):A dla debili i desperatów co gry jeszcze nie maja (o sobie nie mówie) nowe 4 filmiki
Czyli ci którzy gry nie kupili etc to sa debilami i desperatami? Nie mowilbys tak gdybys sam nie mial tej gry, moge sie zalozyc.
Odpowiedz
Pawciolux,Sep 27 2005, 13:54 napisał(a):
Ares_Real,Sep 26 2005, 16:59 napisał(a):A dla debili i desperatów co gry jeszcze nie maja (o sobie nie mówie) nowe 4 filmiki
Czyli ci którzy gry nie kupili etc to sa debilami i desperatami? Nie mowilbys tak gdybys sam nie mial tej gry, moge sie zalozyc.
Pawcio jak zwykle lekkiego zabarwienia humorystycznego w moich postach sie doszukac nie moze.
Chlopie dla twojej osobistej wiadomosci to byl ZARTOWY tekst jak to nazywam.
Pozatym sam gry nie mam (te porady wyzej o HT zaczerpnelemz IGN'u) wiec wiesz co mozesz sobie z tym twoim chwalebnym tekstem zrobic Mickiewiczu.........chociaz pewnie i tego nie wiesz.

Pawcio napisał(a):moge sie zalozyc.
Widac hazard nie jest dla ciebie.

EDIT: Jako ze Pawcio zaraz zacznie gadac rzeczy typu definicja slowa debil postanawiam go przescignac i napisze to co mysle. Debil i desperat (w skrócie DiD) jest w moich kregach postrzegany jako slowo dosc "przyjazne". Wiec wszyscy ludzie których to urazilo z góry przepraszam i powinni wziasc na poprawke ze kazdy czlowiek ma swoje dziwactwa , a ja w szczególnosci.
Odpowiedz
ale ja mam oryginal!!!!!!!
Odpowiedz
jaruto napisał(a):Moze ktos jakies tricki w grze odkryl?
uzyskanie 100% gry (wszystkie okladki , wyscigi wygrane itd.) dostaniesie Symbiote COstume......tyle wiem narazie :P

A ze spadaniem spideya na dól i ginieciem to ten patent byl juz w SM2 na konsole :D
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 27 2005, 21:02 napisał(a):A ze spadaniem spideya na dól i ginieciem to ten patent byl juz w SM2 na konsole :D
Racja, ale smialo moge powiedziec ze gra jest lepsza od tej SM2 na konsole Ps2 i tak dalej, grac nie gralem ale duzo trailerow widzialem z rozgrywki, ta czesc jest najlepsza a co do trybu story to nie koniec gry, mozna grac do upadlego :) (no i dobrze ze ratuje sie co jakis czas ludzi, same swingowanie bylo by nudne no i oczywoscie od czasu do czasu jacys bad gaye sie trafia :P) swoja droga lokacje po przejsciu story mission nie wszystkie sa dostepne, trzeba je jakos odkryc co nie?? :rolleyes: bo w opcjach "UNLOCKABLES" czy jakos tak mam tylko dwie lokacje pokazane dom parkera i daily bugle... swiat jest ogromny, jesli ktos sie nauczyl swingowac bardzo dobrze to to tyle radochy sprawia ze sie zapomina o bozym swiecie :P

USM is GREAT!!!
Odpowiedz
gokussj315,Sep 27 2005, 18:29 napisał(a):ale ja mam oryginal!!!!!!!
To napisz reklamacje do developera. swoja droga tez mi ciezko uwierzyc abys mial oryginal, zwlaszcza, ze premiera byla w piatek. Daruj juz sobie pisanie tutaj.

Shit, alez mialem postów do usuniecia... Przepraszam Cie Jaruto ale przypadkiem ciachnalem tez Twojego posta z pytaniem czy ktos znalazl tricki :/
Odpowiedz
Crov,Sep 28 2005, 16:53 napisał(a):Shit, alez mialem postów do usuniecia... Przepraszam Cie Jaruto ale przypadkiem ciachnalem tez Twojego posta z pytaniem czy ktos znalazl tricki :/
Dobra wybaczam, zeby mi to bylo ostatni raz :P a tak na powaznie to kazdy popelnia bledy, nie gniewam sie za to ze ktos przypadkowo usunal mi posta (chyba ze jest to robione nagminnie), admin tez czlowiek :) a wiecie moze cos na temat wersji gry wydanej przez LEM?(oprocz tego ze 14 pazdziernika wydadza) Czy polska wersja jezykowa bedzie z napisami albo moze zmienia glosy bohaterową A moze cos jeszcze?
Odpowiedz
Kurcze mam gre i mówie , zarabista!!Krótka ale zarabista ....tyle unlockablesów (100 tokenów 75 okladek i 6 kostiumów).......jestem juz po Green Goblinie i chyba jeszcze 2 bossowie mi zostali :P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości