Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
A wiec to proste musisz podejsc do rhino jak chce podniesc jakieas wielka beczke czy co to tam jest i nastepnie wcisnac ,,F" w ten sposób wskoczys na niego nastepnie zacznij go uderzac wscieknie sie wejdz w schnacy beton i poczkeaj az rhino sprubuje cie uderzyc uwiezi reke w betonie ty nastepnie podejc do dzwigu wcisnij ,,F" i wola boska sie wypelni.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
OK dzieki. Robilem tak raz wczesniej ale spider niezareagowal(widocznie stalem za daleko). Pozdro
Odpowiedz
Z kolei ja jestem po Rhino- walcze z Venomem i caly czas przegrywam. Spidera boli leb, nie moge uzywac sieci, a moje ataki robia malo. Znacyz pytanie jest takie, jak najlepiej go pokonac?
Odpowiedz
Podbiegasz :
But
but
Odskakujesz
podbiegasz
piacha
piacha
but
but

I tak do skutku :D
Odpowiedz
Ja pokonalem venoma za pierwszym razem kiedys bo teraz nie moge w to grac gra psuje mi caly dzwiek w kapie znaczy spowalnia go. Najlepiej pokonac venoma atakami z gory to znaczy skaczesz i wciskasz np. kopniecie i on wtedy z lotu kopnie venoma i szybko odskakujesz i tak az do skutku, wedlug mnie najlepszy sposob
Odpowiedz
Corey ==> Cala nauka :)
Chmielek ==> Tak to i ja próbowalem :P
Odpowiedz
I co przeszedles tak jak wyzej napisalem ?? Zaraz, zaraz Pawciolux czy twoj avatar nie pochodzi czasem z komiksu the Spectacular Spider-Man SP 1/5 jak Spider-Man tlucze sie z Venomem na torach kolejowych w Sródzmiesciu, w tunelu kolejowym w sobote o godzinie 18:45 ?? :P I masz tam blad w zdaniu : Szkoda ze Sie tu nie ma a powinno byc szkoda ze Cie tu nie ma a Ty masz Sie widzisz jaki ja spostrzegawczy :P
Odpowiedz
Chmielek,Jun 2 2007, 08:48 PM napisał(a):I co przeszedles tak jak wyzej napisalem ?? Zaraz, zaraz Pawciolux czy twoj avatar nie pochodzi czasem z komiksu the Spectacular Spider-Man SP 1/5 jak Spider-Man tlucze sie z Venomem na torach kolejowych w Sródzmiesciu, w tunelu kolejowym w sobote o godzinie 18:45 ?? :P I masz tam blad w zdaniu : Szkoda ze Sie tu nie ma a powinno byc szkoda ze Cie tu nie ma a Ty masz Sie widzisz jaki ja spostrzegawczy :P
Literówka, przepraszam :) Po prostu nacisnalem zly przycisk :P Przypadek :) A nie próbowalem jeszcze, bo nie mam dzisiaj juz czasu, ale obiecuje ze spróbuje jak tylko bede mial czas i od razu napisze o wrazeniach :)

EDIT:
Pokonalem Venoma sposobem Coreya, dzieki :) Teraz jestem w jeszcze glupszej misji z Electro... musze go po prostu gonic?
Odpowiedz
Tak Pawciolux, musisz go gonic troche trudne to ja doszedlem to pozniejszego etapu tej misji, gdzie walczysz juz z Electro pozniej bedziesz mial pewnie klopoty wiec opisze co musisz zrobic: Jak dojdzie juz do bitwy bedziesz musial rzucac w electra samochodami jak spadnie na ziemie podejdziesz do niego i zaczniesz walic go mackami pozniej znowu pujdzie do gory wiec nawalasz go samochodami pozniej na ziemi mackami. Kiedy jego zycie bedzie minimalnie stanie sie takim jak ja go nazywam super electro czyli posiadzie energie z jednej reklamy swiecacej no i pozniej bedzie to trudne, najpierw bedziesz musial rozwalic wszystkie reklamy samochodami bo jak electro straci cale zycie znowu sie zregeneruje przy reklamie wiec musisz wszystkie rozwalic pozniej zaczniesz rzucac samochodami w electra pozniej mackami az do skutku kiedy go rozwalisz :P.

Acha i jeszcze jedno musisz uwazac bo electro czasem sie przezuci na Spider-Mana jak Spide'y bedzie lezal bedzie go bil :P Musisz w niego samochodem szybko rzucic.

No to tyle
Odpowiedz
Wlasnie przed chwila dogonilem tego Electra i teraz z nim walcze. Strasznie trudny jest. I mam pytanie co to za gosciu ten w avatarze Pawcioluxa? Bo w USM chyba tez jest.
Odpowiedz
Chmielek ==> Dzieki :)
Carnage245 ==> Nazywa sie Beetle.
Odpowiedz
Beetle jest ziomek. Osobiscie za bardzo go nie znam, troche z kreskówki chyba, nic pozatym- dlatego w USM wydawal mi sie tak tajemniczy. Za wiele nie mówil, staral sie robic swoje. I to jego "I require a sample"...

You cant kill someone who is already dead...
Odpowiedz
A ja mam taki problem. Tak mi sie ten SPider tnie, ze to juz jest porazka. Karta Graficzna: Radeon X1600, Procesor: Pentium IV 1.67 GHz, Ram: 1,50 GB. Co z tym zrobic, coś Prosze o pomoc.
Odpowiedz
Tu chyba nic nie poradzisz , mam ten sam problem : spelniam wszelkie wymagania a i tak gra lekko scina na swingowaniu ( to mozna przezyc ) , ale podczas walki z Electro to myslalem ze zaraz kompa wyzuce przez okno bo tak scinal , po prostu musisz probowac z do skutku . A jesli ci chodzi o cala gre to w opcjach sie pobaw i bedzie gitara ;D
Odpowiedz
xDDDD
Obczajcie co zrobilem grajac sobie dzisiaj xDDD
KLIK!
Spider-Man i jego prawdziwe oblicze xD Specjalnie dla was zrobilem screena :D

Skomentujcie :D
Odpowiedz
HE HE :P Master of Mineta Amazing Spider-Man!
Odpowiedz
Pawciolux,Jun 7 2007, 06:25 PM napisał(a):xDDDD
Obczajcie co zrobilem grajac sobie dzisiaj  xDDD
KLIK!
Spider-Man i jego prawdziwe oblicze xD Specjalnie dla was zrobilem screena :D

Skomentujcie :D
No i coś Pajak jak pajak- lubi ciemne i cieple miejsca:)

Ale widac teraz jak Spidey'owi zalezy na dobrej opini spoleczenstwa - lezie im w d***e jak nie wiem...:)
Odpowiedz
Nie traci czasu xD
KLIK AGAIN :D

To sie nazywa ludzka wdziecznosc :D
Odpowiedz
Od ilu lat ta gra jest dozwolona????

Tak sie zdobywa hero points?
Odpowiedz
Hehe, ten drugi jest genialny
P.S
Model Spideya w Ultimate jest naprawde swietny :D

You cant kill someone who is already dead...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości