Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
#41
mam nadzieje ze bedzie sie walczylo z ultimate black cat:D, raczej nie bo jest ciut za bardzo zwinna ;)
Odpowiedz
#42
blackcat,Sep 11 2005, 21:03 napisał(a):mam nadzieje ze bedzie sie walczylo z ultimate black cat:D, raczej nie bo jest ciut za bardzo zwinna ;)
Heh....Juz widze jak sie walczy z BC :P Pewnie JAK bedzie , to bedzie jako "pomocnik filmowy" (tak jak w SM na PSX Human Torch)...............
A ze jest za zwinna to co to przeszkadza? Odebraja jej zwinnosc jak wolviemu (podobno) sile i bedzie raz dwa do pokonania xD
Odpowiedz
#43
Ultimate Black Cat to nie mialaby akurat szans raczej, w koncu to zwykly czlowiek. (w kazdym razie nie przypominam sobie by bylo mówione inaczej) Jednak Wolverine'a to im nie wybacze. (Xavier twierdzi, ze to najgroźniejszy [czy jeden z najgroźniejszych] mutant na swiecie) Po za tym u Wolviego nie chodzi tylko o sile ale jego wyszkolenie, przyspieszone leczenie ran (w ok. minute moze odtworzyc reke) oraz niezniszczalne kosci + pazury.
Odpowiedz
#44
dlaczego zwykly czlowiek :/ przeciez ma pazury jak kot,wspina sie po scianach , szybko biega,wysoko skacze i jest równa ze spiderem.wedlug mnie ultimate black cat moglaby byc bossem :D
Odpowiedz
#45
blackcat,Sep 12 2005, 19:56 napisał(a):dlaczego zwykly czlowiek :/ przeciez ma pazury jak kot,wspina sie po scianach , szybko biega,wysoko skacze i jest równa ze spiderem.wedlug mnie ultimate black cat moglaby byc bossem :D
:blink: Przciez Black Cat w kazdym wydaniu jest tylko dobrze wyczwiczona kobieta , nigdy nie byla babko-kotem :/ A to ze jest na róni ze spider'em to troche przesadziles , wiesz :/
Odpowiedz
#46
Czesc, dzisiaj zauwazylem ze na witrynie internetowej http://www.ultimatespidermangame.com/ powstal dzial "BEHIND THE SCENES" a w nim wywiady np. ze Stanem Lee i inne ciekawostki.
Z nowych postaci Evil's dolaczy Carnage (widzialem na filmiku w wywiadzie ta postac) i pewnie jeszcze ktos sie znajdzie ;)
Odpowiedz
#47
jaruto,Sep 17 2005, 19:44 napisał(a):Z nowych postaci Evil's dolaczy Carnage (widzialem na filmiku w wywiadzie ta postac) i pewnie jeszcze ktos sie znajdzie ;)
Na którym filmiku ty Carnage'a widzisz? Anylej na IGN.com pojawily sie nowe filmiki z USM (2 ze spiderem i 1 jeden walka Venom Electro)........
Odpowiedz
#48
Ares_Real,Sep 17 2005, 21:53 napisał(a):
jaruto,Sep 17 2005, 19:44 napisał(a):Z nowych postaci Evil's dolaczy Carnage (widzialem na filmiku w wywiadzie ta postac) i pewnie jeszcze ktos sie znajdzie ;)
Na którym filmiku ty Carnage'a widzisz?
W tym wywiadzie ze Stanem Lee.

P.
Odpowiedz
#49
na ktoryms z filmikow w "Behind the Scenes", stronke masz wyzej podana,milego ogladania, coraz bardziej mi sie ta gierka podoba :) zostala jeszcze jedna tajemnicza postac ktorej nie pokazali :rolleyes:

PS. Jak juz wejdziesz w Behind the Scenes>>LIMITED EDITION>>STAN LEE INTERVIEV, tam jest Carnage pokazany na krotko,tylko nie wiem czy spidey bedzie walczyl z nim czy tylko w fabule go pokaza i nic poza tym, nie dlugo sie przekonamy.
Odpowiedz
#50
Wszystko cacy ale prawdziwym swinstwem jest to, ze Limitowana Edycja jest dostepna tylko dla konsol! Kurde, co za chamstwo.

BTW, niech ktos sie dowie czy USM bedzie obslugiwal GF2 MX400 32mb bo nie wiem czy bede musial juz teraz inwestowac w karte.
Odpowiedz
#51
Jeszcze nie ma podanych wymagan ale mysle ze chyba bedziesz musial wymienic karte bo z tego co widze na zwiastunach to MX'y tych efektow graficznych raczej nie udzwigna, radzilbym ci wymienic karte albo mozesz poczekac az podadza wymagania sprzetowe i wtedy zadecydwac czy sie oplaca kupowac, wybor nalezy do ciebie.
Odpowiedz
#52
Crov napisał(a):Wszystko cacy ale prawdziwym swinstwem jest to, ze Limitowana Edycja jest dostepna tylko dla konsol! Kurde, co za chamstwo.
Nie dla konsol , tylko dla PS2.......pozatym LEM i tak by nie wydal limitowanej edycji (szansa jedynie by byla w panu Tubulearsie który sprowadza rzeczy komiksowe z Hameryki).....
Crov napisał(a):BTW, niech ktos sie dowie czy USM bedzie obslugiwal GF2 MX400 32mb bo nie wiem czy bede musial juz teraz inwestowac w karte.
Lollll...........stary na takiej karcie nie pójdzie ci chyba nawet najbrzydsza gra tego roku GTA SA :huh:


Co mnie wkurzylo ostatnio.......LEM wyda USM na DVD ;( Kurcze ze ja mam tylko naped CD :/ No trudno.......sami sobie Dolek wykopali....wezme pirata albo import z kanady :P
Odpowiedz
#53
Konsolowcy prawie zawsze musza miec lepiej eh :/ a co do wydania przez LEM to gra podobno ma byc w PL wersji jezykowej, ja akurat dvd mam to sie nie przejmuje, zakupilem te cacko dla Splinter cell Chaos Theory :) , zwykly naped DVD kosztuje gdzies w granicach 100 zl. dobrze ze chociaz nie zrobia nas w bambuko z tym tytulem na PC jak poprzednim razem... <_<
Odpowiedz
#54
Cytat:
Crov napisał(a):Wszystko cacy ale prawdziwym swinstwem jest to, ze Limitowana Edycja jest dostepna tylko dla konsol! Kurde, co za chamstwo.
Nie dla konsol , tylko dla PS2.......pozatym LEM i tak by nie wydal limitowanej edycji (szansa jedynie by byla w panu Tubulearsie który sprowadza rzeczy komiksowe z Hameryki).....
No nie wiem, w kazdym razie do konsol dodaja bonusy.

Cytat:
Crov napisał(a):BTW, niech ktos sie dowie czy USM bedzie obslugiwal GF2 MX400 32mb bo nie wiem czy bede musial juz teraz inwestowac w karte.
Lollll...........stary na takiej karcie nie pójdzie ci chyba nawet najbrzydsza gra tego roku GTA SA :huh:
Najbrzydsza gra tego roku? Chyba naprawde niewiele gier widziales. Po za tym SA mi poszlo bez problemów. Jedynie problem mam z grami z pixel shaderem 2.0+ - SC3, Riddick czy DX2. Choc jedynie zaluje, ze nie moge zagrac w SC3. Wole poprostu inwestowac w komiksy.

Cytat:Co mnie wkurzylo ostatnio.......LEM wyda USM na DVD ;(  Kurcze ze ja mam tylko naped CD :/ No trudno.......sami sobie Dolek wykopali....wezme pirata albo import z kanady :P
Looll, to bez DVD to juz Ci w ogole malo gier pójdzie. ;] Faktycznie, dolek, Ares nie kupi egzemplarza. Nie mieli co wykopywac bo ci co kupuja oryginaly pewnie juz maja naped DVD (bo nie jest to drogi wydatek) a ci co biora piraty to i tak beda mieli piraty.
Odpowiedz
#55
Prawda jest taka ze teraz gry te nowsze beda wydawac na DVD, dlaczegość bo sie im oplaca! na plytce DVD zmiesci sie wiecej danych niz na zwyklym CD. Ostatnia tajemnicza postacia wydaje mi sie ze bedzie to Mysterio albo dr. Ock. :)
Odpowiedz
#56
Nie no crov , zabawny jestes poprostu. wypominasz mi brak DVD a sam masz karte graficzna "ponizej dzisiejszych standardów" , poprostu przycial kociol garnkowi. A ja narzekam ze gra zostanie wydana na DVD bo w hameryce gierka zostanie wydana na CD .
DVD kupie naped z nagrywarka (w koncu zarobilem na sprzedazy GBA) .
Pozatym weź na poprawke Crov ze tam gdzie ja mieszkam to bieda piszczy az chuczy , a wiec taki nagle zakup DVD i USM to naprawde spory wydatek .


A co do pixel shaderów , poszukaj w necie progsa co je emuluje (cos niedawno slyszalem o takowym.

PS: A orginala i tak kupie , ale z DVD Crave
Odpowiedz
#57
Ares_Real,Sep 18 2005, 16:07 napisał(a):A co do pixel shaderów , poszukaj w necie progsa co je emuluje (cos niedawno slyszalem o takowym.
To jest 3D-analyzer z tego co wiem, tez mialem karte geforce MX ale 64mb i uzylem tego programiku w grze Prince of persia Sand of Time, gra chodzila ale sie przycinala i efektow praktycznie nie bylo...


Gry wydane na DVD sa przewaznie tansze niz te na wielu CD ;)
Odpowiedz
#58
Tak offtopicujac , ma ktos namiary na sklepk internetowy z miare tanim (wiem wiem , to niemozliwe) napedem DVD razem z nagrywarka?

@Crov: Co do sprawy USM konsolowy + bonus , tego bonusa i tak nie bedzie w tej grze na rynek polski.......

PS: Na okladce pokazanej na stronie lem.com.pl jest napis "PC CD-ROM"......pokazujac okladke chociaz to by zmienili :P
Odpowiedz
#59
LEM to oszusci i sciemniacze. Pisali o SM 2 the Game na PC tak samo jak o SM 2 the Game na konsole. Choc to moze tez wymóg Activision, które - swoja droga - tez reklamowalo Spider-man 2 the Game na PC jak na konsole. (trailera z wersji PC nigdy nie widzialem)

Cytat:Nie no crov , zabawny jestes poprostu. wypominasz mi brak DVD a sam masz karte graficzna "ponizej dzisiejszych standardów" , poprostu przycial kociol garnkowi.
Oh, oh, nie przejmuj sie tak - zrobilem nawet emota na koncu tamtego zdania. A emot na koncu tamtego zdania wyglada tak: ";]".

Cytat:Tak offtopicujac , ma ktos namiary na sklepk internetowy z miare tanim (wiem wiem , to niemozliwe) napedem DVD razem z nagrywarka?
To zalezy skad jestes. Jezeli z okolic trojmiasta to chyba tak.

Cytat:@Crov: Co do sprawy USM konsolowy + bonus , tego bonusa i tak nie bedzie w tej grze na rynek polski...
No dobra ale jezeli gra bylaby tak dobra to moglbym sobie ja sprowadzic z julesej.
Odpowiedz
#60
Zdecydowanie to Activision im zlecilo klamanie o SM2 , popatrz na trailery wersji na konsole , na koncu jest napis ze na PC tez bedzie (jak dobrze pamietam).
Co do postaci w tych slotach , pewnie dodadza jeszcze kilka slotów , w koncu bedzie jeszcze Human Torch , jakas jeszcze jedna agentka SHIELD (sharon czy jakos tak) , Black Cat (prawdopodobnie) , cala formacja X-Men , Green Goblin , Carnage . Innymi slowy cala plejada gwiazd.

PS: Bo te sloty chyba pokazuja wszystkie postacie jakie maja byc w grze , no nie :P
PS2: Moze przesadzilem ze GTA SA to najbrzydsza gra tego roku , ale mogli chociaz polepszyc grafe w stosunku do wersji na PS2 , a nie konwerowac na chama.
PS3: A najlepsze jest to ze USM dostaniemy (my , polacy) o tej samej dacie co reszta "juropy" :)
Crov napisał(a):To zalezy skad jestes. Jezeli z okolic trojmiasta to chyba tak.
To juz odpada , bardo jest po drugiej stronie polski (ten kawaleczek dolny dolnego-slaska).
Innymi slowy taka dziura , co jej nawet w google maps nie mozna znaleźc xD


PYTANIE DO ADMINISTRACJI: Czy w downloadzie umiescicie rom USM z notka o skasowaniu go po 24 H? :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości