Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 895 - File: showthread.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 895 errorHandler->error

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predator
Witam! Jak mówi tytuł, wypowiadamy się tutaj o najgro?niejszym ?owcy w galaktyce, oraz filmach w jakich się pojawia?. Ja przyznam że og?adałem obydwa filmy z Predatorem i zastanawiam się, nad pój?ciem do kina na najnowsz? odsłon?. Czy ktoś widział ten film, i mógłby się podzieli? swoimi wrażeniamiN Z góry dziękuję, a niąej zamieszczam oceny filmów.

Predator: 10/10 GENIALNY klimat, ciekawa koncepcja kosmity-?owcy i znany, charyzmatyczny gubernator Kalifornii jako główny bohater. Niezwykłe efekty specjalne (do dziś z wypiekami na twarzy wspominam "przebicie laserem plzamowym") , soundtrack do dziś nuc? w podczas jazdy do pracy (syn się ze mnie śmieje gdy robić tututututu:spider_lol:). Film który złotymi głoskami zapisać mi się w pami?ci obok takich filmów jak Alieny czy Star Wars'y lub Terminatory.

Predator 2: 7+/10 Ciekawy pomysł przeniesiania akcji z d?ungli do jej miejskiego odpowiednika niestety nie wypalić. Film stracił na klimacie, który sobie tak bardzo ceni?em. Brakuje Arnolda który również swoją charyzm? wpływa? na pozytywny odbiór filmu. Film posiada jednak dobre efekty specjalne, bohater nie jest zły (scena gdy "przeszkodziś" w kamerowaniu naprawdę mi się spodobała), czasem zdarz? się przebłyski humoru (chcesz cukierka N) oraz nawięzania do poprzednika (gdzień chyba było wspomniane o bohaterze poprzedniej części) oraz jest Predator czyli gwó?d? programu. Film moim zdaniem nie powtórzy? sukcesu poprzedniczki, jednak pomimo wszystko jest dobry i spokojnie moge go poleci? każdemu fanowi predzia.

Sam Predator to postać dla mnie tak samo kultowa jak Alien i spokojnie można mnie nazwać fanem obydwu gatunków (ale niekoniecznie filmowego crossovera z nimi). Za niedługo może napiszę co sądze o nowych "Predators'ach"

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Predator - przez Zer0 - 19.07.2010 , 09:31
RE: Predator - przez Scarlet Spider - 18.12.2013 , 11:42
RE: Predator - przez Revan - 18.12.2013 , 22:10
RE: Predator - przez Scarlet Spider - 18.12.2013 , 23:56
RE: Predator - przez Revan - 19.12.2013 , 01:06
Predator - przez Revan - 19.07.2010 , 13:31
Predator - przez Zer0 - 27.07.2010 , 19:55
Predator - przez m2reily - 27.07.2010 , 21:01

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości