Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars
Hoho :o Ja widzę, że to musi był genialna gra :o
Odpowiedz
Poczytaj sobie TEN temat na forum.

Odpowiedz
Dwie rzeczy:
1. Jakie są wasze wrażenia po pierwszym sezonie The Clone Wars?
Sam wypowiem się później.
2.Czy ktoś mi może prztłumaczy? na polski intrukcj? post?powania z plikiem, bo ewidentnie coś robie źle...
http://jediknight3.filefront.com/file/Asajj_Ventress;43465
Odpowiedz
Super serial, nie jest tak g??boko SW ale b.dobry. Pokazuje nam różne aspekty wojny, dwulicowo?? różnych figur, negocjacje zakończone fiaskiem, konsekwencje wojny i trudne decyzje, choć jak już mówiłem, wolałbym nieco bli?sze core-SW, ale jest b.dobrze tak czy siak.

Podoba mi się Ahsoka, nie wiem czego niektórzy życzę jej śmierci<_<Jest błyskotliwa i lekko cyniczna, taka hehe maskotka armii:]

Czekam na kolejny sezon
Odpowiedz
Mnie również serial bardzo się podobał. Niektóre odcinki są bardzo klimatyczne i świetnie napisane. Największą wad? serialu jest to, że jest strasznie nierówny. Pojawia się tak rewelacyjny odcinek jak "Rookies" by za chwilę "Bombad Jedi" z Jar Jarem w roli głównej rujnować cały klimat.

Odpowiedz
[sarkazm] dzieki za odpowied? na moje pytanie [/sarkazm]

Ocena TCW? 8/10
Serial niezły, momentami świetny, ale jak to już koledzy wspomniali, bardzo nierówny.
Szczególnie podobały mi się nowe postacie (i nie chodzi mi tu o Ahsok?, która nawiasem, przypad?a mi do gustu)
takie jak droid lekarz Girevousa, Trandosha?ski przmytnik droidów, czy też Neimoidia?scy dowódcy: Lok Durd i Mar Tuuk.
Muzaka, choć czasami dra?ni ucho, w niektórych moemtach spisuje się świetnie( motyw jak droid wyprowadza senatora z senatu w ostatnim odcinku- poezja.)
O dziwo, jak na film animowany, serial przemyca momentami dośc g??bokie tre?ci (pacyfizm, despotyzm i inne -cyzmy)
I wplata je w zadziwiająco delikatny sposób.
Serial oczywiście ma tez minusy- mianowicie momentami grafik?, muzykę, będz fabułą (rzadko razem)
Wygląda to tak, jakby scenarzy?ci skupili się na pojedy?czych historiach, a resztą robili od niechcenia.

Lista odcinków (on najlepszego do najgorszego):
1.Rookies
2.Ambush
3.Jedi Crash/ Defenders of Peace
4. Lair of Grievous, Cloak of Darkness/ trylogia Ryloth
5.Trylogia MAlevolance/ Trespass/The Hidden Enemy
6.Duel of The droids/ Hostage Crysis
7.Downfall of a droid
8.The gungan general/ dylogia z blue shadow virus
9.Bombad Jedi
10. Dooku captured
Odpowiedz
' napisał(a):O dziwo, jak na film animowany, serial przemyca momentami dośc g??bokie tre?ci (pacyfizm, despotyzm i inne -cyzmy)
I wplata je w zadziwiająco delikatny sposób.

Dokżadnie, najbardziej podoba mi się pomysł ze złot? myśl? na początku każdego odcinka. Są w większości świetne, np.
"Great leaders inspire greatness in others"
"Easy is the path to wisdom for those not blinded by themselves"
"The best confidence builder is experience"
"Ignore your instincts at your peril"
"When surrounded by war, one must eventually choose a side"
"It is not the State that orders us; but it is we who order the State!"

Cytat:Pojawia się tak rewelacyjny odcinek jak "Rookies" by za chwilę "Bombad Jedi" z Jar Jarem w roli głównej rujnować cały klimat.
Zgadzam się, odcinki z Jar Jarem są zazwyczaj biedne( a przynajmniej momenty z nim), a odcinek w którym udaje on Jedi, to już w ogóle tragedia...
Odpowiedz
ZWIASTUN

Ludzie, to jest objawienie...pojawił sie zwiastun The Old Republic...efekciarski, tak gra na pewno nie będzie wyglądał.
Ale jednym słowem: MIA?D?Y.

Piszcie co sądzicie.
Odpowiedz
Mia?d?y?? To jest mało powiedziane:PWspania?a animacja, chod? to bardziej przypomina filmik z gry niż sam? gr?, więc też myśl?, że gra nie będzie tak wyglądał. Old Republic- Stara Republika więc skąd tyle Sith`ów??
Odpowiedz
Jak skąd? Dopiero pod koniec republiki Sithów ubyło ;p
Kidy? było ich tysięce.
więcej tutaj:
http://www.ossus.pl/biblioteka/Sith
Odpowiedz
EEeeeee pfu....Sorki okresy mi sie pomyli?y XD Sorki...
Odpowiedz
Wygląda świetnie, jak powiedziałe? "Mia?dzy", kiedy to cude?ko wychodzi, jeśli można spytał?
Odpowiedz
Zaiste miałd?y. Według mnie filmik jest świetny. Texty Sitha który niejako dowodzi szturmem są do rzeczy i "sithowskie" ponadto walki są dynamiczne i ciekawe.
Odpowiedz
Zwiastun jest super.Gra też taka będzie po tworzy ją BioWare
Najlepsza sygnatura to ta której nie widać.

Zapraszam na forum o grach i nie tylko
http://www.gamecorner.pun.pl/forums.php
Odpowiedz
Mam prośbę do tych którzy graj?, grali w Jedi Outcast. Czy mógłby mi ktoś upnac save'a z misji nar shaddaa streets, to jest ta misja w ktorej na poczatku wchodzimy do baru. Wczoraj przez przypadek usunąćem.

Co do KotOR to również uważam że trailer miałd?y, zobaczyc tyle czerwonych mieczyków ?wietlnych. Darth napisał że dopiero pod koniec republiki Sithów ubyło, ale jak to Yoda mówił Sithów jest zawsze dwóch Mistrz i Ucze?.
Odpowiedz
' napisał(a):Sithów jest zawsze dwóch Mistrz i Ucze?.

No i dobrze gada? ,ale ta zasada obowięzuje dopiero od 100 lat przesd Mrocznym Widmem, a ustanowi? ją Darth Bane. Wczesniej sith mógł mieć 2, 3, nawet więcej uczniów.
Odpowiedz
Nie wypowiadalem sie jeszcze o Clone Wars, wiec zrobie to teraz.
Serial wedlug mnie bardzo udany.Niektóre odcinki sa wprost rewelacyjne!Tak jak juz wielu wspominalo, serial jest bardzo nierówny.Po fenomenalnych odcinkach, takich jak "Rookies", pojawia sie Jar Jar, który rozwala klimat zbudowany przez poprzednie odcinki.Serial ogólem jednak wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie i nie moge sie juz doczekac drugiego sezonu, który ma sie skupiac na relacjach Anakina i Ahsoki.Czekam z niecierpliwoscia.Podobaly mi sie równiez odcinki ze statkiem Malevolance, najwiekszy plus dla nich to Plo Koon-mój ulubiony Jedi.
Ogólnie oceniam serial na 95% na 100&.Oby tak dalej!

PS. Gral ktos w gre Star Wars the Clone Wars: Republic Heroes?Ja gralem i mam mieszane uczucia.Wypowiem sie pózniej o tej grze.

Odpowiedz
Slyszalem, ze gra jest tragiczna.

Tak swoja droga to coraz bardziej podoba mi sie Star Wars The Old Republic. Dobre wrazenie zrobil na mnie gameplay w którym pokazano wspólprace Bounty Huntera z Sith Warriorem. To mniej wiecej to czego oczekiwalem aczkolwiek chcialbym sie troche wiecej dowiedziec o eksploracji galaktyki. Jak na razie tego nie pokazywano. Nadal mam mieszane uczucia co do stylu graficznego. Jesli fabula jest tak dobra jak zarzeka sie BioWare to kreskówkowy styl moze troche psuc jej odbiór. Wolalbym zeby pozostali przy stylu z KotORów który przeciez tez realistyczny do konca nie byl.

Odpowiedz
Ludzie! W THE CLONE WARS zaczyna pojawiac sie mrok! To juz coraz mniej nadaje sie dla dzieci:D
Przyklad? Zombie i dark side Anakina

http://www.youtube.com/watch?v=oUIu2UC40BU od 4:02 do konca:D
POEZJA CIEMNEJ STRONY I VADERA:D
Odpowiedz
Eee..... <_< "Ten film wideo zostal usuniety z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu. " Jak mozesz (albo kto inny) to wrzuc inny link albo cos:P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości