Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak beda wygladaly 4,5 i 6 czesc filmu ...
#1
niektórzy twierdza ze ma byc 6 czesci Spider-Mana ...czy to mozliwe ?? a kto powinien byc wrogiem? co powinno sie zmienic w zyciu pajakaś

moze macie jakies pomysly na wyglad 4, 5 i 6 czesci ?? piszcie je ponizej ...

a to moja wizja:

zacznijmy od czesci 3 ... w niej Spider walczy z Sandmanem i Kameleonem ... w tle wydarzen Harry Osbourn ubiera kostium Green Goblina i poprzysiega zemste ale nie atakuje Spidera ... na koncu Peter oswiadcza sie MJ

czesc 4 ... zaczyna sie slubem MJ i Petera ... na obzezach miasta spada meteoryt z którego wyplywa czarna maź ... potem miasto atakuje Green Goblin 2, Peter z nim walczy ale przegrywa ... w nocy Peter budzi sie w czarnym kostiumie i czuje niewiarygodna moc ... potem jakas mniejsza potyczka z Goblinem 2 ... Peter dowiaduje sie tez ze kostium zyje i ze jest wrazliwy na silne dźwieki ... w koncu Spider poonuje Green Goblina ale ten ucieka ... Peter postanawia pozbyc sie zywego kostiumu pozbywa sie go przy uzyciu dzwonu w malym kosciele ... postanawia tez ze nie potrzebuje kolejnej zmiany kostiumu i szyje sobie czarny na wzór symbiotu ...

czesc 5 ... jakis czas później do MJ przychodzi Symbiot przeraza ja i mówi ze chce Pajaka ... Spider zaczyna szukac Venoma a MJ uznaje ze Peter ja zaniedbuje i spotyka sie z Harrym ... Harry (Green Goblin) zaczyna wmawiac MJ ze Peter ja zaniedbuje i powinna sie z nim rozwieźc ... Peter walczy z Venomem bez rozstrzygniecia ... Green Goblin spotyka Venoma i namawia go zeby walczyl ze Spiderem jak najczesciej on w tym czasie spotyka sie z MJ i namawia ja zeby zostawila Petera ... w koncu Peter pokonuje Venoma w Kosciele w którym kiedys zostawil Symbiota ... na koncu MJ mówi Peterowi ze na jakis czas powinni sie rozstac ...

czesc 6 ... jakis miesiac po czesci 5 ... peter po odejsciu MJ uznaje ze to wina SpiderMana ze zaniedbal swoje zycie a co gorsza zaniedbal MJ postanawia ze Spider man juz nie powróci ... zawiesza swój czarny kostium w szafie ... w tym czasie MJ odwiedza Harrego i przypadkiem odkrywa ze jest on Goblinem ucieka ale Goblin ja rani potem zawozi ja do szpitala a sam w szale atakuje miasto ... Peter jedzie do szpitala dowiaduje sie ze MJ jest z nim w ciazy godza sie a ona mówi mu ze musi powstrzymac Harrego ... Peter nie chce o tym slyszec ... Green Goblin ucieka, w domu Harry sie zalamuje chce popelnic samobójstwo przez to ze zaslepiony checia zemsty móglzabic MJ ... w jego psychice odbywa sie walka po której przestaje istniec Green Goblin, Harry staje sie Hob Goblinem zmienia nieco strój Goblina i teraz wierzy ze zeby sie uwolnic musi zabic Petera i MJ ... ... po jakims czasie HobGoblin Terroryzuje miasto MJ prosi Petera aby powrócil ze jak raz stal sie bohaterem to teraz juz nie ma wyboru ... Peter otwiera szafe i zaklada swój strój ... niebiesko czerwony ... pokonuje w walce HobGoblina ... konec ...

whoa ... dalem wodze fantazji ... i to jest moja wizja ...
#2
Hmm...Nie obraź sie ale ten element z rozbiciem sie meteorytu jest..ekhem..wiejski? Conajmniej mi sie nie podoba...Mysle równiez, ze element z kolejnym odejsciem Spidey'a z zycia Petera jest zbyt oklepany (znowu to samo?)
#3
rozbicie meteorytu to zywcem wziete z Kreskówki to byl powrót Venoma z Kosmosu i przybycie Carnage w jednym ... a odejscie, no cóz to tylko moje fantazje, musialem je z siebie wyrzucic ... heh ...
#4
Sam kiedys cos takiego wymyslilem.

Wedlug mnie w 3 przeciwnikiem powinien byc Lizard, calosc bylaby powiazana ze slubem Petera i MJ

W 4 powinien pojawic sie modyw czarnego kostiumu, tylko, ze symbiot mialby pochodzenie jak z Ultimate. W tej czesci MJ powinna odejsc od Petera

W 5 przeciwnikiem powinien byc morlun, calosc wzorowana na pierwszych historiach Straczynskiego. Jedyna czesc bez Mary Jane Watson, za to ciocia May poznaje prawde.

W 6 powinnismy zobacyzc powrót Venoma, oraz narodziny Carnage' a. MJ wraca do Petera.
#5
Kamol,Dec 21 2005, 14:50 napisał(a):zacznijmy od czesci 3 ... w niej Spider walczy z Sandmanem i Kameleonem ... w tle wydarzen Harry Osbourn ubiera kostium Green Goblina i poprzysiega zemste ale nie atakuje Spidera ... na koncu Peter oswiadcza sie MJ

czesc 4 ... zaczyna sie slubem MJ i Petera ... na obzezach miasta spada meteoryt z którego wyplywa czarna maź ... potem miasto atakuje Green Goblin 2, Peter z nim walczy ale przegrywa ... w nocy Peter budzi sie w czarnym kostiumie i czuje niewiarygodna moc ... potem jakas mniejsza potyczka z Goblinem 2 ... Peter dowiaduje sie tez ze kostium zyje i ze jest wrazliwy na silne dźwieki ... w koncu Spider poonuje Green Goblina ale ten ucieka ... Peter postanawia pozbyc sie zywego kostiumu pozbywa sie go przy uzyciu dzwonu w malym kosciele ... postanawia tez ze nie potrzebuje kolejnej zmiany kostiumu i szyje sobie czarny na wzór symbiotu ...

czesc 5 ... jakis czas później do MJ przychodzi Symbiot przeraza ja i mówi ze chce Pajaka ... Spider zaczyna szukac Venoma a MJ uznaje ze Peter ja zaniedbuje i spotyka sie z Harrym ... Harry (Green Goblin) zaczyna wmawiac MJ ze Peter ja zaniedbuje i powinna sie z nim rozwieźc ... Peter walczy z Venomem bez rozstrzygniecia ... Green Goblin spotyka Venoma i namawia go zeby walczyl ze Spiderem jak najczesciej on w tym czasie spotyka sie z MJ i namawia ja zeby zostawila Petera ... w koncu Peter pokonuje Venoma w Kosciele w którym kiedys zostawil Symbiota ... na koncu MJ mówi Peterowi ze na jakis czas powinni sie rozstac ...

czesc 6 ... jakis miesiac po czesci 5 ... peter po odejsciu MJ uznaje ze to wina SpiderMana ze zaniedbal swoje zycie a co gorsza zaniedbal MJ postanawia ze Spider man juz nie powróci ... zawiesza swój czarny kostium w szafie ... w tym czasie MJ odwiedza Harrego i przypadkiem odkrywa ze jest on Goblinem ucieka ale Goblin ja rani potem zawozi ja do szpitala a sam w szale atakuje miasto ... Peter jedzie do szpitala dowiaduje sie ze MJ jest z nim w ciazy godza sie a ona mówi mu ze musi powstrzymac Harrego ... Peter nie chce o tym slyszec ... Green Goblin ucieka, w domu Harry sie zalamuje chce popelnic samobójstwo przez to ze zaslepiony checia zemsty móglzabic MJ ... w jego psychice odbywa sie walka po której przestaje istniec Green Goblin, Harry staje sie Hob Goblinem zmienia nieco strój Goblina i teraz wierzy ze zeby sie uwolnic musi zabic Petera i MJ ... ... po jakims czasie HobGoblin Terroryzuje miasto MJ prosi Petera aby powrócil ze jak raz stal sie bohaterem to teraz juz nie ma wyboru ... Peter otwiera szafe i zaklada swój strój ... niebiesko czerwony ... pokonuje w walce HobGoblina ... konec ...
Calkiem fajnie, tylko mnie by z tego nie pasowalo, ze przez kilka czesci nosilby czarny kostium. I jeszcze za duzo w tym Harry'ego i Goblina, mnie by nie odpowiadalo to, ze pajak w prawie wszystkich czesciach ma z nim potyczki. To by bylo chyba troche nudnawe... Ale to tylko moje zdanie :)
#6
Kamol,Dec 21 2005, 14:50 napisał(a):Spider zaczyna szukac Venoma a MJ uznaje ze Peter ja zaniedbuje i spotyka sie z Harrym ...
I wyszlo na to, ze Peter spotyka sie z harrym i dlatego mary jane uznaje ze peter ja zaniedbuje :D
#7
Ten caly scenariusz brzmi jak scenariusz jakiejs opery mydlanej (ten walczy z tym a ta go zdradza bo tamten ja zaniedbuje bo walczy z tamtym który chcial zabic tamtego) :P
Pozatym staaaary , Spider-Many robia 2 lata (film mi chodzi) , wiec odstep w fabule o jeden miesiac jest nie za bardzo na miejscu.......
#8
Minelo kilka dni a poza watpliwej jakosci wypocinami Kamola nie pojawilo sie nic co by wrozylo rozwoj tematu. Zamkniete do odwolania.
Wesoły świr


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości