Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Animated Series na VCD
Zapewne wielu zdziwil temat, ale dotyczy on jak najbardziej naszego scianolaza. Otóz w najnowszym numerze Pani domu jest plyta VCD Spider-man - "Klatwa Jadu" (Venom Saga). Na plytce sa znane nam trzy odcinki TAS'u z symbiotem Venoma. Nie sa dubingowane (nie wiem jak to sie pisze :D ), ale jest lektor, co moim zdaniem jest plusem, bo slychac orginalne amerykanskie glosy ludzi, którzy uzyczyli glosu bohaterom. Gazeta kosztuje 6,90zl. Uwaga jest kilka opcji do wyboru (jakis inny filmy na DVD - opcja drozsza; opcja bez plyty - opcja tansza). Co gorsza ta plytka chyba jest dosc zadka w tej gazecie, bo widzialem ja tylko w dwóch kioskach (z 6 po drodze). Ja kupilem, w gazecie jest zapowiedź nastepnej plyty VCD (tym razem Spider-man "Ostateczny Pojedynek") w nastepnym numerze Pani Domu (tez kupie :D).

A tak przy okazji. Zdziwilem sie przechodzac obok kiosku z gazetami i widzac opakowanie DVD i na nim napis Spider-man w jakiejs gazecie. Podszedlem i dlugo sie nie zastanawiajac, kupilem. Przez chwile nawet zalowalem, ale jak okazalo sie, ze TAS na VCD jest z lektorem stwierdzilem, ze dobrze zrobilem :D

Czekam na wasze opinie :D
Odpowiedz
Dzieki za cynk :D juz zaopatrzylem sie w swój egzemplarz, mam nadzieje ze ekhm.."Pani Domu" ma prawa do wielu odcinków, fajnie by wygladala na pólce taka kolekcja ; )
Odpowiedz
Spider-Nik,Mar 20 2006, 15:05 napisał(a):Nie sa dubingowane (nie wiem jak to sie pisze :D ), ale jest lektor
To sa czy nie?
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=82573
Nie b?de ukrywa? jak niektórzy - taka gierka. Klikaj?c na link pomagasz mi Smile Z góry dzi?ki
Odpowiedz
Takze nabylem jeden egzemplarz :D
gazete dalem mamie, a sam odrazu VENOM SAGA'e obejrzalem B)
bez zbednych slów, po prostu spox
Odpowiedz
Cytat:To sa czy nie?
dubbing to nie to samo co lektor. Dubbing to wiele ludzi podklada glosy pod dane postacie, a lektor jest jeden i po prostu czyta (tlumaczy). A na plytce jest lektor.

Cytat:.."Pani Domu" ma prawa do wielu odcinków, fajnie by wygladala na pólce taka kolekcja ; )
Beda dalsze odcinki. Ile? Tego nie wiem, na 100% jeszcze jeden bedzie, a co dalej to zobaczymy co napisza w nastepnym numerze.
Odpowiedz
Spider-Nik,Mar 20 2006, 18:17 napisał(a):Beda dalsze odcinki. Ile? Tego nie wiem, na 100% jeszcze jeden bedzie, a co dalej to zobaczymy co napisza w nastepnym numerze.
No wlasnie napisalem ze mam nadzieje ze tych odcinków bedzie wiele ; )
Odpowiedz
Tez nabylem ten numer w nastepnym numerze beda odcinki z pierwszym pojawieniem Madam Web .
Odpowiedz
Spider-Nik,Mar 20 2006, 18:17 napisał(a):
Cytat:To sa czy nie?
Dubbing to wiele ludzi podklada glosy pod dane postacie, a lektor jest jeden i po prostu czyta
No ale i tak nie uslyszysz glosów
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=82573
Nie b?de ukrywa? jak niektórzy - taka gierka. Klikaj?c na link pomagasz mi Smile Z góry dzi?ki
Odpowiedz
Zawsze wieksze szanse niz w przypadku dubbingu.
Odpowiedz
Tez kupilem.. fajne pudeleczko... warto miec plytke w swojej kolekcji, ale lipna jakosc.... jak ogladalem na DVD to sie stopklatki robily (musialem wlaczyc na kompie). Obraz tez nie za dobry, no i ten lektor :/ Ale co tam tylko 7 zloty... Jakie odcinki w nastepnym numerze?
Odpowiedz
pudelko naprawde im wyszlo :P
ale po cóz oni spolszczali VENOM SAGA?
no i co za tym idzie napis na okladce:
SPIDER-MAN: KLË?TWA JADU ;)
Odpowiedz
Filippek,Mar 21 2006, 19:13 napisał(a):jak ogladalem na DVD to sie stopklatki robily (musialem wlaczyc na kompie). Obraz tez nie za dobry.
No to masz DVD rozwalone i\lub telewizor. Bo u mnie wszystko chodzi sprawnie z idealnym obrazem.
Odpowiedz
Nie sa to takie perfidne stopklatki tylko takie minimalne zatrzymania obrazu.. tu juz drugi raz mi sie zdarzylo z plyta z pani domu :/. To wiecie jakie odcinki w nastepnym numerze?
Odpowiedz
Przeciez napisalem ze beda odcinki z pierwszym pojawieniem sie Madam Web i Rocket racer <_< .
Odpowiedz
No to znalazlem sie w niezwykle trudnej sytuacji. :huh: Z jednej strony fajnie by bylo miec te odcinki, ale z drugiej mam zasade nie kupowania takich pism. Moze powinienem zlamac te zasade albo lepiej unudze mame zeby zaczela kupowac "Pani Domu".
Odpowiedz
Lam te zasade ja tez ja zlamalem i teraz jestem szczesliwy ze mam te odcinki.
Odpowiedz
NIestety ostateczny pojedynek jest druga i ostatnia plyta z odcinkami Spidera w PD ; (
Odpowiedz
No szkoda. Dobrze, ale dobrze, ze o tym napisales.
Odpowiedz
no wielka szkada :( .
Odpowiedz
a o czym jest OSTATECZNY POJEDYNEK, bo nie mialem okazji zakupic jeszcze tego numeru
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości