Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Animated Series na VCD
Cytat:A oprócz filmów, chce tez komiksy. Tylko pamietajcie te po angielsku maja byc z tlumaczeniem!

Czy ty nie prosisz o zbyt wiele z tlumaczeniem jak chesz jakies po polsku wez lepiej na allegro pokupój sobie spider-mana z serii tm-semic.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Corey,Jun 6 2007, 05:02 PM napisał(a):Jej jak ja nie lubie jak pojawia sie jakis user z 1 postem i od razu o takie zeczy prosi  <_<  nie zebym mial cos do ludzi , ale to denerwujace jest
Cze. Jak mówilem jestem nowy. Wpadlem w "szal" spidermani. Bede coraz czesciej odp. na posty i angazowac sie. Ziomy sorry.

PS: Znalazlem www.spider-man.org.pl i potem forum. Kliknalem w kreskówki i chcialem obejrzec jakies odc. kreskówek. Jak co to sorry.
Odpowiedz
Nie ma sprawy ;) tylko najpierw zapoznaj sie z ludzmi a potem o cos pros ;)
Odpowiedz
sylwek,Jun 7 2007, 01:56 PM napisał(a):Cze. Jak mówilem jestem nowy. Wpadlem w "szal" spidermani. Bede coraz czesciej odp. na posty i angazowac sie. Ziomy sorry.
Ale ja Cie znam! Jestes n00bem!
Odpowiedz
zefir_93,Jun 7 2007, 12:51 PM napisał(a):
Cytat:A oprócz filmów, chce tez komiksy. Tylko pamietajcie te po angielsku maja byc z tlumaczeniem!

Czy ty nie prosisz o zbyt wiele z tlumaczeniem jak chesz jakies po polsku wez lepiej na allegro pokupój sobie spider-mana z serii tm-semic.
Myslalem ze kazdy srednio inteligentny osobnik zrozumie ze mój post to ironia. Ale widze ze sie mylilem. Wiec do tych co nie zrozumieli - tekst postu byl ironia Mam nadzieje ze to slowo jest zrozumiale?
To ze lubimy Spider-mana nie znaczy przeciez ze inni, nie znani nam ludzie cos nam dadza lub przesla. To zenujace ze musze tlumaczyc tak oczywiste rzeczy :(
Odpowiedz
No to ponawiam prosbe. Dajcie na rapida. Jedyna kreskówke Spider-man ogladalem na Jetix. Userzy no to jak?
Odpowiedz
sylwek,Jun 8 2007, 10:52 AM napisał(a):No to ponawiam prosbe. Dajcie na rapida. Jedyna kreskówke Spider-man ogladalem na Jetix. Userzy no to jak?
W koncu zalapalem on nas prowokuje i sie z nas nabija, bo przeciez nikt nie moze byc az tak glupi. Prawda?
Odpowiedz
Jak sie mam angazowac jak nie czytalem komiksów, ani nie ogladalem kreskówek :angry: . Polubilem Spider-mana z filmów 2,3 jedynke zamierzam sciagnac.
Nie potrzebuje tego. Dowiedzialem sie o ksiazce Tom I w której jest przedstawiona scena narodzin spida i jego dalsze zycie.

A u mnie nie maja Pani Domu z plyta bo mieszkam w 'zadupiu'. Przepraszam za slownictwo.
To 'zadupie' ma ok. 1000 osób. I jak 'tu' mam byc ucywilizowany :angry:

PS : Jedyna rzecz która mnie utrzymuje przy zyciu to komputer :angry:
Odpowiedz
Cytat:Jak sie mam angazowac jak nie czytalem komiksów, ani nie ogladalem kreskówek :angry:

Use The Force, Luke ;)

Nie no rozumiem cie sylwek choc uwazam tez ze troche tragizujesz , troche wiecej wiary i optymizmu proponuje oczywiscie a napewno dobrze ci to zrobi
Odpowiedz
Sa juz nowe odcinki ;) - Zagrozeni przyjaciele - "The Rocket Racer", "Tombstone", "Guilty" oraz - Partnerzy w akcji - "Venom Returns", "Carnage", "Partners"
Wszystkie dostepne w Pani Domu.

PS. Jak kupicie 1 Pani Domu to bedziecie mieli do wyboru Zagrozeni przyjaciele lub Partnerzy w akcji. Ja kupilem 2 i mam te 6 odcinków ;) .
Odpowiedz
Ja mam wszystkie plyty Spider-mana z "Pani Domu" oprócz tej z Daredevilem.Ogólnie jakosc filmów jest dobra chociaz nie polecam ogladac blisko przy monitorze bo obraz jest niewyrazny(jak to zwykle na VCD).Najbardziej mi sie podobala "Klatwa Jadu" z Venomem w roli glównej(No poza Spiderem :D ).A podobno mialy wychodzic nowe czesci np.z Tombstonem.Czy to prawda? :huh:
Odpowiedz
No przeciez jest :blink:
Odpowiedz
Jest ale ogólnie w serialu. Oryginalne zostaly wydania w których spotykamy Venoma, Daredevila, Green Goblina, Ocktopusa i jeszcze jakiegos ale nie pamietam kogo.
Odpowiedz
No w serii byl. Bodajze "zagrozeni przyjaciele"

Bledy... / rzadlo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości