Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Columbine High School
Skad sie to bierze?
Od razu informuje, ze nie znam za bardzo tej sprawy ze strzelanina w szkole w Ameryce. Nie znam tych dwóch osób które strzelaly, nie wiem jakie panowaly stosunki miedzy nimi a cala reszta uczniów.
Dlaczego ci dwaj uczniowie to zrobili?? Nie mam zielonego pojecia moge tylko rozpatrywac rózne przypadki, wersje, opinie. Jednak prawda zostala po czesci pochowana wraz z nimi, poniewaz nikt nie wie co oni czuli, a to jest w tym wszystkim najwazniejsze.
Dzisiejsze czasu sa tak dziwne, mozna wrecz powiedziec glupie. Gina wartosci, myli sie slowa tolerancja i przyzwalanie na zboczenia. Coraz mniej jest zywych autorytetów wartych nasladowania. To wszystko ksztaltuje mlodziez. Oczywiscie gry i filmy które sa coraz bardziej brutalne i coraz realistyczniejsze pod wzgledem grafiki. Ale tez nie same gry sa winne, a raczej sposób podejscia do nich gracza. Napewno do takich gier nie powinno dopuszczac sie piecio, dziesiecio lub czternastolatków, co do pietnastolatków to juz bym sie zastanowil. I tu moim zdaniem wine ponosza rodzice. Bo wszystko sprowadza sie do wychowania. Ja zostalem tak wychowany, ze wiem, ze cos w co gram jest tylko gra i fikcja a nie prawdziwym swiatem. Powolne zanikanie wartosci sprawia, ze granica miedzy dobrem a zlem sie zaciera. Moim zdaniem wszystkiemu winne jest zle wychowanie. Bo to przez wychowanie ksztaltuja sie poglady i zachowania.
Mysle, ze moze cos dodam później.

PS. Dawidos czy ty ten temat rozpoczoles pod wplywem programu "UWAGA"?
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Columbine High School - przez Dawidos - 20.03.2006 , 21:28
Columbine High School - przez Roach - 20.03.2006 , 22:39
Columbine High School - przez Spider-Nik - 21.03.2006 , 00:30
Columbine High School - przez darth octavius - 21.03.2006 , 12:12
Columbine High School - przez Roach - 21.03.2006 , 17:31
Columbine High School - przez Cyvil - 23.03.2006 , 21:50
Columbine High School - przez Roach - 01.04.2006 , 19:04
Columbine High School - przez Kurt - 13.04.2006 , 14:51

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości