Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Black Cat
#1
w ten temat jest poswiecony black cat.Mozecie w nim:
-wrzucac zdjecia(mile widziane)
-dodac swoja opinie i sugestie na temat black cat
-dawac linki do stron gdzie sa np.zdjecia etc.

Wedlug mnie black cat to super laska-wlamywaczka.Ma fajny strój i gadzety w TAS-ie (odcinek 403 the black cat).Lubie tez jej osobe czyli Felicje Hardy.
To tyle.Piszcie i wrzucajcie :D
Odpowiedz
#2

Mnie sie nawet laseczka podoba. Jest bardzo ladna zgrabna no i zakochala sie w Spider-Manie
Odpowiedz
#3
W spiderman unlimited#14 nawiazuje sie ciekawa konwersacja :D

[img=http://img126.imageshack.us/img126/8648/mini089lw.th.jpg]

Jak tak dalej pójdzie to tu sie zrobi typowo samczy temat. Ale z drugiej strony taki tez musi byc na forum.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
#4
Z pewnoscia Black Cat sie ucieszysz, gdyz prage Was poinformowac, ze ukonczylem pisanie biosu Czarnej Kotki. Po ukazaniu sie ostatniej czesc historii "Feral" z Sensational Spider-Man, wrzuce bios na strone wraz z najwazniejszymi wystepami. Bios sporzadzilem na podstawie Spiderfan, Handbooka z 2004, Wikipedii oraz wlasnej wiedzy, zatem najwazniejsze i najciekawsze informacje dotyczace Black Cat sa w nim zawarte.
Odpowiedz
#5
super dzieks dawidos :D

chcialem wam sie pochwalic ze mam 219 mb zdjec z black cat(sprawdzilem dzis o 22.00) :D
Odpowiedz
#6
Dosc ciekawa postac, podobnie jak Catwoman w Batmanie. Ostra laska i za to ja lubie ;)
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
Odpowiedz
#7
Ja zawsze wolalem Felicje niz MJ i nigdy nie stracilem nadzieji na to, ze kiedys cos sie stanie i Parker bedzie wlasnie z nia.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
#8
ja tez chcialem zeby felicja byla z peterem ;)
Odpowiedz
#9
To sa juz razem lub beda ale w normalnej serii czy w jakiejs alternatywnej rzeczywistoasci - bo ze screenow wynika ze to normalne serie - a co MJ - czy Felicia bedzie z Peterem po smierci MJ w tej mini seri (choc uwazam ze usmiercenie MJ to porazka :(

Tim;]
Odpowiedz
#10
Black Cat to jedna z moich ulubionych postaci w Spider-Manie. Niezaleznie czy w komiksie czy tez w bajce Felicia zawsze miala klase i to mi sie podobalo,jest bardzo sexy i ma swietny strój
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
#11
Co wazniejsze, ostatnio jej udzial w komiksach ze Spider-Manem rosnie. Goscinnie pojawia sie niemal w kazdym numerze Sensationala, sluzac Parkerowi rada i pomoca. Oprócz tego jest czlonkinia Heroes of Hire, serii, która regularnie ukazuje sie co miesiac. Zobaczymy jak dalej potocza sie jej losy.
Odpowiedz
#12
Felicia i Pete? Nie wiem czy mogliby sie do tego posunac,ale...wole ja niz MJ :D
Odpowiedz
#13
czarny kot byla bardzo uparta to mi sie podobalo
:ph34r:
   
Odpowiedz
#14
Hejka, jestem nowy, aczkolwiek pragne dodac, iz Black Cat ma kase, klase i CIALKO... Peter, stary nie badz glupi!!! :P
"and resposibility means you don't run away, when sombody asks, who did that?"
Odpowiedz
#15
Black Cat jest taaaakaaaa sexy i ladna a jej kostium jest taaakiiii sexowny :D
Odpowiedz
#16
No ona jest supcio.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
#17
Siema
Lubie Black Cat/Felicie, ale nie wiem, czy bardziej od MJ.
Tutaj taki maly fanfilm fajnie zrobiony http://www.youtube.com/watch?v=BL0_3yBgZ7I
w sumie to Ali Larter (m.in. z serialu Heroes - jako Nikki/Jessica) pasowalaby na Black Cat. :) ... nawet bardzo
Co sadzicie ? :P
Odpowiedz
#18
Fajne. Troche muza nie teges dla mnie ale oki.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
#19


Odpowiedz
#20
Fajne to Art czy prawdziwe.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości