Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Black Cat
zygmoont,Jul 27 2007, 08:21 PM napisał(a):Panowie, czy naprawde podobaja Wam sie kobiety z komiksową Przeciez to sa tylko rysunki. Mieliscie moze jakikolwiek kontakt z realnymi kobietami?
mi sie podobaja, zawsze to jakas fantazja i milo jest popatrzec na takie "kobiety" tylko niektóre maja gdzieniegdzie za duzo =) a co do kontaktów z kobietami to slabo, bardziej z dziewczynami =)
Odpowiedz
nightcrawler_13,Jul 27 2007, 08:36 PM napisał(a):Wiesz, gdyby nikomu sie nie podobaly kobiety z komiksów, to nie bylby rysowane tak jak sa. I nie byloby wcale afery z figurka MJ.
Tyle, ze niektórzy widze tutaj za powaznie to biora, i na prawdziwe kobiety patrza przez pryzmat tych rysunkowych, co im na dobrze nie wyjdzie. Zrozumcie, ze zycie to nie "Gotowe na wszystko". W swojej pod miastowej wsi nie znajdziecie super modelek, a panie z komiksów moga byc na tyle perfekcyjne, jak autorowi rysunków sie podoba. Rafcios np. nigdy nie znajdzie pani, której dekolt siega po krocze. Polecam co poniektórym tutaj 24h maraton serialu Brzydula Betty.

robinhoo- ciekawy, jakie ty masz fantazje z kotka zwiazane <_<
Odpowiedz
Ares_Real,Jul 27 2007, 08:52 PM napisał(a):Tyle, ze niektórzy widze tutaj za powaznie to biora, i na prawdziwe kobiety patrza przez pryzmat tych rysunkowych(...).
A, to co zupelnie innego, z tym sie z toba zgadzam, calkowicie. Ale te ich rozmowy to sa chyba z lekkim przymrózeniem oka, nie?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Z jednej strony racja, z drugiej zas nie. Jesli pryzmat postaci fikcyjnej przeslania wizje prawdziwej kobiety to zle. Natomiast postac fikcyjna byla wzorowana na istniejacej. Ma swój charakter i osobowosc i to moze sie podobac.
Swiat nie sklada sie z samych pieknych kobiet i przystojnych mezczyzn. Niestety Hollywood karmi nas taka fikcja.
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,Jul 27 2007, 09:27 PM napisał(a):Niestety Hollywood karmi nas taka fikcja.
Na szczescie sa jeszcze tacy, ktorzy nie daja sobie tego wmowic i szukaja piekna we wnetrzu kobiety. Choc prawda jest taka, ze jak stoja dwie dziewczyny, jedna super laska, druga niekoniecznie, to podchodzimy do tej ladnej. Bo nie wiemy, ze ta brzydsza moze byc madrzejsza.
Odpowiedz
I miec piekne wnetrze i dobre serce. To samo jest z kobietami. Gdy widza przystojnego faceta z ladnie zbudowanym cialem, który moze byc zwyklym chamem i faceta, który nosi okulary, jest przecietny, ale moze miec dobre serce, to wiekszosc skusi sie na tego pierwszego.
A co do Hollywood, to otworzyli juz salon pieknosci dla dzieci! Robia manicure nawet 9 miesiecznym dziewczynkom :blink:
Tony Stark
Odpowiedz
Cytat:Swiat nie sklada sie z samych pieknych kobiet i przystojnych mezczyzn. Niestety Hollywood karmi nas taka fikcja.

A mlode lolitki juz potem marza za jakie gwiazdy Hollywood wyjda za maz. :lol:

Cytat: Bo nie wiemy, ze ta brzydsza moze byc madrzejsza.

No baa a co wiecej miec o wiele lepszy charakter. Z tego co wiem ponizsza zasada raczej sie sprawdza.

Ladna laska === siano w glowie == wredny charakter. ;)

Choc sa i wyjatki. ;)
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
Odpowiedz
Mack,Jul 27 2007, 10:04 PM napisał(a):Ladna laska === siano w glowie == wredny charakter. ;)

Choc sa i wyjatki. ;)
No wlasnie. Pare wyjatkow znam. ;)
Odpowiedz
a wyjatek potwierdza regule :) ja tam mam kolezanke wcale nie brzydka, modelka tez nie jest ale zawsze wybralbym ja. ahhh... :rolleyes:
Odpowiedz
Ktos pytal o jakis komiks w którym Black Cat i Spider sa malzenstwem. Nie jest to przypadkiem What if... vol2 #21 i #21, ke ? Tam Watcher pokazal jaka masarka skonczyloby sie ozenienie Petera z Felicja, zamiast z Mary Jane. I wierzcie mi, lepiej, ze Petek wyszedl za Mary. Przynajmniej Felicja zyje(a ciocia May pozyla sobie dluzej).

BTW: Wiecie, ze w Heroes for Hire tie-inach do WWH maja byc trupy w zespole ? Cat jest na celowniku, bardziej zagrozony jest chyba tylko szympans, którego ze soba targaja XDDDDD

PS: Okladka do jednego z tych tie-inów:
Odpowiedz
Okladka prezentuje sie hmm jakby to ladnie ujac-SMACZNIE :))

A tak zmieniajac temat na dosc abstrakcyjny,gdyby Black Cat miala zadebiutowac na ekranie u boku Pajaka to kogo widzielibyscie w tej roli?? Ja mam jeden typ ale jak na razie sie wstrzymam,poczekam na Wasze opinie
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Cytat:A tak zmieniajac temat na dosc abstrakcyjny,gdyby Black Cat miala zadebiutowac na ekranie u boku Pajaka to kogo widzielibyscie w tej roli?? Ja mam jeden typ ale jak na razie sie wstrzymam,poczekam na Wasze opinie

moj typ to oczywiscie Ali Larter lub ta pani :D

P.s widze ze temat sie rozkrecil i za to wam bardzo dziekuje nie jestem tutaj jedynym fanem BC a pozatym dzieki za obrazki :D

P.s2 widzialem tu takie obrazki których nie mialem okazji wogóle zobaczyc dzieki :D :D

P.s3 ALI LARTER NA BLACK CAT!!!!

P.s4 fotoszopy
Odpowiedz
Ali Larter i tylko Ali Larter :)
Pozdro
Odpowiedz
Trawel,Jul 28 2007, 03:51 PM napisał(a):Ktos pytal o jakis komiks w którym Black Cat i Spider sa malzenstwem. Nie jest to przypadkiem What if... vol2 #21 i #21, ke ? Tam Watcher pokazal jaka masarka skonczyloby sie ozenienie Petera z Felicja, zamiast z Mary Jane. I wierzcie mi, lepiej, ze Petek wyszedl za Mary. Przynajmniej Felicja zyje(a ciocia May pozyla sobie dluzej).

BTW: Wiecie, ze w Heroes for Hire tie-inach do WWH maja byc trupy w zespole ? Cat jest na celowniku, bardziej zagrozony jest chyba tylko szympans, którego ze soba targaja XDDDDD
Na ale w sumie tak tylko wymyslili autorzy, równie dobrze mogli zrobic tak ze zyli by dlugo i szczesliwie....

No i po co cytujesz caly post wraz z obrazkiem? Staraj sie tak nie robic wiecej. / R
Odpowiedz
Dobra i zla wiadomosc dla fanów Black Cat. Ma jakos uczestniczyc w zyciu Spider-Mana po One More Day, ale nie w serii Amazing Spider-Man, która ma byc glówna kontynuacja historii ze Spider-Manem. A zatem jej udzial bedzie marginalny, moze w jakis guestach, albo miniseriach i one-shotach.
Odpowiedz
Ekhm...mialy byc zdjecia. Znalazlem takie cos:

Maska srednia ale ten dól obrazka... :D
Odpowiedz
to jest ultimate black cat, a ta okladka to chyba USM#82 :D
Odpowiedz
Dodaje dwa zdjecia :D

Black Cat jest na obydwu zdjeciach z Mary Jane.
Odpowiedz
Eee...czy na drugim obrazku MJ nie ma...eee...dolu ubrania?
Nie wiem czy to dozwolone na forum ;)
Odpowiedz
Nie wiem ale chyba nie ma. Nie wiedzialem ze czyms takim lamie regulamin, jezeli w ogóle lamie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości