Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kostium Spider-Mana
ej no szczery podziw.. ja nawet nie zauważyłem zmiany logo na stroju... hmm...<_< nie wiem z której części logo u?yj? ale logo z przodu i z ty?u będzie mniej- więcej takie same :rolleyes:aha spider1170 czy ty chcesz wykonał kostium jak najbardziej podobny do filmowegość bo jeśli tak to może cię zaciekawi? ten link: http://film.gazeta.pl/film/1,31998,853497.html (tam na dole wywiadu są informacje o kostiumie:))
Odpowiedz
' napisał(a):a mogę poprosię o dokładny opis kostiumu??? :unsure: no i czy będziesz miał pojazd?? może na przykład zamiast batmobil będzie to szybki motor???<_<

Na razie nie będą opisywa? kostiumu a pojazd to dobry pomysł motor hmm zastanowić się:)
Infiltrator fan film pomóżmy polskiej stronie o polskim fan filmie się rozkręci?!!!
Odpowiedz
aha:)a jeśli zdecydujesz się na motor to jak on będzie wyglądał?? b?fzie on czerwony jak spiderman czy może czarny czyli batman?? ja osobiście będą chciał mieć motor do mojego kostiumu spiderka i ten motor będzie czerwony cały w pajączynie a siedzenie będzie niebieskie :rolleyes:
Odpowiedz
Ja myśl? o ciemnej czerwieni i niebieskiej pajączynie tak jakby motor wpadł w wielką sie?.
Infiltrator fan film pomóżmy polskiej stronie o polskim fan filmie się rozkręci?!!!
Odpowiedz
Dzięki za link:)
Chcę żeby kostium był bardzo podobny do filmowego.
Co do motoru ciekawy pomysł tylko jak go pomalujesz?
Odpowiedz
no i do kierownicy przyczepił mini - wyrzutni? która befzie wyrzucał pajączyn? jak się naciśnie przycisk. zastanawiam się tylko czy za pajączyn? pos?u?y mi sznurek czy serpentyna....<_<jak go pomaluj?? hmm... bede musiał zamówił motor czerwony potem dokupił farb? i zrobić wzór paj?vzyny
Odpowiedz
no fajnie się rozmawia ale wró?my do tematu czyli stroju. to może jakieś pomysły na zrobienie maski jak? technik? szy? jak wyci?? materia??
Odpowiedz
maska??? a to zależy jak se ją wyobraćasz. czy b?fzie to maska spiderka czy batmana czy może jedno i drugie???
Odpowiedz
maska będzie Spidera tylko zmienił oczy.
Odpowiedz
aha:)no to mask? można wykonał z lycry - bedzie ona elastyczna:)z lycry robi się czepki - ja mam np. czepek z lycry ale większośc ludzi woli gumowe.... spider1170: może ty zaproponujesz jakieś tkaniny??:)aha no i zaciekawi?e? mnie tymi oczami: masz konkretny pomysł??:D
Odpowiedz
Może znacie internetowe sklepy gdzie można kupił takie tkaniny to proszę o linki. A te oczy będą przypomina?y tak jakby płomienie.
Odpowiedz
aha:)czyli coś w kszta?cie oczu spiderka tylko ze płomienie taką? dobrze rozumiem??:D
Odpowiedz
Tak właśnie to.
Odpowiedz
aha:)to ja to sobie nawet wyobraćam!!! musi był super... twój kostium napewno wyjdzie żadnie... ale z czego zamierzasz wykonac te płomienie na oczy??? z materiau jakiegoś czy czegoś innegość??
Odpowiedz
hmm chce odla? plastik w formie gipsowej później pomalować sprayem na czarno i tyko zastanawiam się jak zrobić wn?trze oka.
Odpowiedz
no ciekawe.... ale jak zamierzasz widzień???:P:P:P
Odpowiedz
ale chce odla? tylko obramowanie w kszta?cie płomienia:)
Odpowiedz
aha:) no wn?trze oka to może byc problem... hmmm....<_< a jakiego koloru chcesz to wn?trze oka????
Odpowiedz
tak może coś szarego ale może był i bia?e
Odpowiedz
ahaaaa.... no to proponuj? jakiś szary materia? np. lycra byle gruba:Pchociaż dziwne próbowałem parze? przez lycr? to przez kolor czarny bylo coś ida? a przez niebiesko - szary nieeee :unsure:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości