Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man
Ja wtedy Spideya znalem jedynie z kreskówki na polsacie i kiedy kumpel powiedzial mi, ze takowy film jest bylem zupelnie zaskoczony. Komputer mialem od niedawna, o internecie nawet nie marzylem, wiec bylem, jakby, odciety od rzeczy która dzisiaj stanowi moje glówne zródlo informacji. Balem sie, zeby film nie byl niskobudzetowy i zeby aktorzy byli porzadzi. Nie widzialem jeszcze trzeciej czesci ale gdy dzisiaj wspominam jedynke to jest taka...dziwna. W sumie to troche malo tam tego Spideya- takich typowych, prostych scen hustania sie czy zbawiania mieszkanców NY (w dwójce tego wiecej). Prosciej mówiac moge posluzyc sie slowami poprzednika- film byl poprostu cool ;)

You cant kill someone who is already dead...
Odpowiedz
Pierwsza część jest wg mnie świetna. A więc:

Zalety:

- muzyka,
- kostium Spider-Mana i Goblina ( który wogule mi nie przeszkadza?, co więcej, bardziej mi się podobał niż w komiksie ),
- jak ktoś już wcześniej napisał, ukazanie tego, jak zwykły ch?opak może stał się superbohaterem,
- wiele zabawnych scen, np próba wystrzelenia sieci przez Petera, bójka z Flashem, "Nie jesteś Supermanem":D,
- aktorzy tacy jak Tobey Maguire, Willem Dafoe, James Franco - świetnie odtwarzający swoje postacie,

Wady:
- hmm, no może mógłby był trochę dłuższy.

Moja ocena: 10/10.
"With great power comes great responsibility."
Odpowiedz
Film bardzo odstaje od S-M 2 i 3 efekty specjalne nie robić już wrażenia , zdjęcia są mało estetyczne .,walka z "zabójc? wujka Bena" jest tragicznie zmontowana. Movie mistakes są bardzo widoczne w tym filmie w nowszych tytułach o Spiderze nie wy?apa?em aż tylu błędów co tutaj.
Odpowiedz
Dla mnie czesc 1 jest swietna tylko szkoda ze jakis kretyn postanowil ze GREEN GOBLIN bedzie wygladal jak bohater filmu o POWER RANGERS ! ! ! Poza tym nie mam wiekszych zastrzezen :D
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
' napisał(a):Film bardzo odstaje od S-M 2 i 3 efekty specjalne nie robia juz wrazenia , zdjecia sa malo estetyczne .,walka z "zabójca wujka Bena" jest tragicznie zmontowana. Movie mistakes sa bardzo widoczne w tym filmie w nowszych tytulach o Spiderze nie wylapalem az tylu bledów co tutaj.
nie ma sie co dziwic, ten film ma juz swoje lata. Kiedy byl on jeszcze nowy, to na pewno wiekszosc z nas ogladala go z zapartym tchem i efekty specjalne robily duze wrazenie. mi osobiscie ten film dalej sie podoba
Odpowiedz
Joker napisał(a):Dla mnie czesc 1 jest swietna tylko szkoda ze jakis kretyn postanowil ze GREEN GOBLIN bedzie wygladal jak bohater filmu o POWER RANGERS ! ! ! Poza tym nie mam wiekszych zastrzezen:D
Opinie o kostiumie goblina juz dzisiaj napisalem w temacie z nowinkami o SM4. Po przemysleniu sprawy stwierdzilem, ze nie byl on zly - Tobie równiez polecalbym to jeszcze raz przemyslec.

saito napisał(a):Film bardzo odstaje od S-M 2 i 3 efekty specjalne nie robia juz wrazenia
Tak jak napisal mój poprzednik, nie ma co sie dziwic. Film ma juz 7 lat i swego czasu efekty specjalne prezentowaly bardzo wysoki poziom, ale ze grafika komputerowa rozwija sie w olbrzymim tempie, co widac szczególnie po grach komputerowych, na dzien dzisiejszy nie dorównuje to nawet obecnym standardom.

Ja jeszcze od siebie dorzuce, ze gdy ostatni raz ogladalem pierwsza czesc Spider-Man'a w telewizji, najbardziej tandetna w mojej opinii scena bylo rzucenie przez Goblina bombki, która przemienila ofiary w szkielety. Animacja byla wykonana dosc kiepsko, a sam pomysl wprowadzenia broni o takim dzialaniu byl ogromnym bledem. To nie na filmowe realia.
Odpowiedz
Przemyslalem i po przegladaniu fotek w necie utwierdza mnie to tylko w przekonaniu ze GREEN GOBLIN i jego strój to najwiekszy defekt tego filmu! Ja po prostu jestem zwolennikiem by trzymac sie przy ekranizacji pierwowzoru i sprawic by mozliwie jak najwierniej przypominal postac komiksowa a Goblinowi nie dosc ze zmienili calkowicie wizerunek to jeszcze zdecydowanie na gorsze, gdyby wygladal dobrze to OK ale taką Sam napisales ze kojarzyl Ci sie z Power Rangers, mnie i pewnie z tysiacu innym fanom takze wiec ta zmiana byla nietrafiona :(
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
' napisał(a):Sam napisales ze kojarzyl Ci sie z Power Rangers, mnie i pewnie z tysiacu innym fanom takze wiec ta zmiana byla nietrafiona
To skojarzenie zostalo zaproponowane przez kogos na forum i ja po prostu uleglem sugestii, tak jak wielu innych uzytkowników-_-Mysle, ze gumowa maska równiez moglaby przywodzic na mysl tego typu skojarzenia.
Odpowiedz
Jezeli chodzi o pierwsza czesc Spider-Mana to nie jest bez wad chociaz by sama piostac Normana Osborna i jego nowa osoba przedstawiona nam w filmie calkowicie zmienili ta postac jego wizerunek,ewentualnie zostawili wizje szalenca,Willem Defoe jest swietnym aktorem grajacym w ambitnych filmach,jezeli chodzi o postac zagrana w Spider-Man.1 to jakas kpina
gdzie tu orginalnosc odwzorowania postaci komiksowej,nic a nic nieprzypomina komiksowego goblina,a ten kask
na glowie co to mialo byc.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Ostatnio znowu dla przypomnienia obejrzalem "jedyneczke" i mimo uplywu lat... ten film wciaz trzyma poziom! Moze brak tutaj jakichs glebszych emocji, watków czy glebi w calej fabule... ale jak to bywa z postaciami komiksowymi - wystarczy, zeby sie ganiali, zabijali i ratowali nawzajem.
Do narzekan nt. kostiumu Goblina sie nie przylacze. O ile dobrze pamietam to Power Rangers mieli strój wykonany z materialu, a Goblin pokryty byl jakas zielona "zbroja". Mi sie takie porównanie w kazdym badz razie nie nasunelo i nie wiem czemu niektórzy je zauwazaja. Zreszta, przeciez nie mogli zrobic filmu przeznaczonego tylko dla tych starszych widzów, bo mniej by zarobili. Na szczescie dalsze czesci byly juz odrobine odwazniejsze i chwala Raimiemu za to, ze staral sie wprowadzic ciezki i mroczny klimat.
Uwazam jeszcze, ze to wprowadzenie Goblina bylo zbyt wczesne. Jakby nagiac cale fakty, to Green Goblin jest tak wazny dla uniwersum SM jak Joker istotny jest dla swiata, w którym zyje Batman. Niemniej jednak jest to dalej wspaniala produkcja, która za jakies 10 lat nie przejdzie do historii jako "nieudana" adaptacja swietnego i kultowego przeciez komiksu.
Odpowiedz
Pierwsza czesc Spidermana jest najlepsza. Ja jednak uwielbiam parodie, których jest na YouTubie mnóstwo:)Chyba nawet wiecej, niz Batmana. Ciekawego od czego to zalezy:)
Odpowiedz
Spiderman 1 jest fajny. na swoje lata to dobry film jest ,będzie i był

Minusy:
w nie ktorych scenach widać ze sie? sie wbija w Petera(grafika gryzie ale podstawy nie np. w S-M 2 nie ma tego błędu)
albo że sie? to sznurek też to widać
Plusy:
Szklank? po ?apkach w skrócie:nic
Odpowiedz
Pierwsza część filmowych przygód Spider-Mana jest moim zdaniem bardzo udana. "Spider-Man" to jak dot?d najlepszy film o Człowieku-Pajaku. Ze wszystkich części jest najbardziej komiksowy. Pocz?tki tej kultowej historii, czyli ugryzienie Petera przez pająka, śmierć wujka Bena, pierwszy lot na sieci. Te wszystkie kultowe momenty, w tak świetnym filmie. Obsada też była trafiona, oprócz Mary Jane która nie jest tak wyrazista i piękna jak w komiksach. Kirsten Dunst bardziej nadawałaby się już do roli Gwen Stacy, za to Bryce Dallas Howard byłaby niez?? MJ Watson. Jednak film poza tym drobnym minusem mi się bardzo podobał. świetnie zagrana rola Green Goblina, którego kostium wyglądał całkiem ciekawie, jednak wolę komiksowy orygina? - gumowa maska i materia?owe wstawki. Jednak filmowcy wymyślili ciekawy patent który lepiej się sprawdza niż skórzana torba GG, czyli bobmy (brakowało mi w filmie tych dy?;)) które wyskakiwa?y z glindera. Chociaż na początku chyba latał na miotleN heh, już widzę Goblina porywającego Mary Jane na miotle.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości