Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
Ares Real posluchaj mnie, ja nie robilem sobie jaj ani o nic nie pytalem. Ja tylko w tamtym poscie napisalem, ze nie moge pokonac tego Goblina, który jest podobny do Hulka.
Odpowiedz
Ale to juz wiemy :rolleyes: Po za tym zly temat.
Odpowiedz
Mam pytanie. Gram w Marvel Ultimate Alliance (co tu mówic, kazdy wie, ze ta gra jest swietna) i mam problem. Zaraz jak skoncze kampanie na poziomie easy, nie moge wybrac poziomu hard. Wiecej, jak zaczynam grac od nowa, nie zapisuja mi sie statsy. Jedyne co przechodzi dalej, to odkryte stroje i postacie. Jak gralem na medium, to bylo tak samo. Wie ktos o co chodziś? Moze jakis patch naprawiajacy to jest??
Mess with the best, die like the rest 
Odpowiedz
Ja mam problem z Ultimate Spider - Manem, bo ja mam taka misje w której jestem Venomem i gonie takiego przeciwnika, który lata i jest w takiej jakby zbroi. W pewnej chwili wpadamy do takiego budynku i tam zaczyna sie walka, ale w pewnym momencie ten koles otacza mnie takimi niebieskimi zaslonami i wlatuje do mnie od góry i wtedy wyciaga taki pistolet i zabiera mi zycie raniac mnie takimi laserami.
:D
Odpowiedz
Musisz sie caly czas rozgladac i zaatakowac go gdy bedzie podlatywal
Odpowiedz
Musisz sie po prostu pospieszyc. Wal w niego mackami. Nie wpadnij do dziur!

Btw, gosc nazywa sie Beetle.
Odpowiedz
Dla twojej motywacji venom dodam,ze jak przejdziesz ta misje to potem masz ostatnia misje wiec przejdz Beetle.Trzymam kciuki :D Tymbardziej,ze ja przeszedlem cala gre wiec jakby cos to pisac na mój e-mail:agentjohnson@tlen.pl albo na gg:8101116
Odpowiedz
Ok. Dzieki Pawcio i dzieki Spaniel. :D
Odpowiedz
Hmmmm, a czy móglby ktos odpowiedziec na mojego posta ??
Napisalem go na poprzedniej stronie :-) nawet 2 razy :P
Odpowiedz
korzi jezeli nikt nie odpowiada to znaczy,ze nie bedzie robil dla ciebie mapki manhattanu,a poza tym mapka jest w grze
Odpowiedz
ale ty glupi jestes :/

Oti nie spodziewalN?bym sie tego po tobie. To bylo zupelnie niepotrzebne.-dop Wookie
Odpowiedz
Oti, jestem pewien ze ten post duzo wniósl. Zreszta nie musisz nikogo obrazac.
Odpowiedz
Dokladnie, [to chociaz ktos jeden mógl napisac ze trudno takie cos zrobic albo sie nie umie :P ] a nie ignor.
Odpowiedz
Dziekuje Korzi zachowales sie jak prawdziwy Spider-Man :)
Odpowiedz
wie ktos jak przejsc tego ogromnego lizarda w misji the lizard part 3 lub dajcie save'a 100% na eazy-e92@go2.pl
AMD Athlon 64 3800+ x2 AM2

1024MB DDR2 GoodRam

nVidia GeForce 8500 GT 256MB Shader Model 4.0
Odpowiedz
Musisz go naprowadzac na te zbiorniki. Gdy on w nie walnie to wybuchna a smok straci zycie. Tak mi sie zdaje.
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
A ja mam taki prblem w grze Spider-man 3: The Game, ze w misji " Dr. Connors Part 2 ", przy tym 3 urzadzeniu wkladam ta buteleczke do srodka, i potem za cholere ( przepraszam :P ) nie moge powstrzymac tych Lizardów. Macie jakies specjalne tricki ?? Ja mam jeden, ale jak jest COMBO METER FULL i to jest rzadko tam :P A drugi, to ta super duza Webball, co okolo 6- 7 Lizardów zabija, ale nie wiem, jak nia strzelic. Wiecie jak ? I jak wy ich powstrzymywaliscie ? Prosze o pomoc :)
Odpowiedz
Tez mialem z tym troche klopotu. Zrobilem tak, ze staralem sie caly czas atakowac ich z góry zeby Spidey jak najrzadziej dotykal ziemi (wtedy trudniej go trafic). Po prostu podskakiwalem i uderzalem w nich ile weszlo posilkujac sie Pajeczym zmyslem zeby zdobyc cenny czas na zmiane celu ataku (bardzo wazne zeby co chwila zmieniac bo wtedy nie beda oni atakowac zbiornika).

Odpowiedz
Ha, dzieki za rade. ALe juz wczesniej przeszedlem. Ale jak bede gral drugi raz, to bede o tym pamietal :) Dzieki, za pomoc :)
Odpowiedz
Cytat:Musisz go naprowadzac na te zbiorniki. Gdy on w nie walnie to wybuchna a smok straci zycie. Tak mi sie zdaje.

Dzieki, napewno wypróbuje, ale jest jeszcz inna opcja, strzelic mu pajeczyna w oczy zlapac za ogon i rzucic na jakis zbiornik.

edit: no nie...:( skasowal mi sie save przed ta misja :(
AMD Athlon 64 3800+ x2 AM2

1024MB DDR2 GoodRam

nVidia GeForce 8500 GT 256MB Shader Model 4.0
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości