Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy bedzie 4 czesc?
Ja nie mialbym nic przeciwko 4ej czesci, a jesli chodzi o Petera to mam nadzieje ze Tobey zagra go bo swietnie mu to wychodzi, a jesli kto inny dostapi tego zaszczytu? Hmm moze Arnold?:D Ej wyobraźcie se Schwarzeneggera jako Spider-Man'a:-) Przeciez samym wygladem by odstraszal przestepców hehe:-)
Revan,Mar 24 2007, 15:44 napisał(a):Ja nie mialbym nic przeciwko 4ej czesci, a jesli chodzi o Petera to mam nadzieje ze Tobey zagra go bo swietnie mu to wychodzi, a jesli kto inny dostapi tego zaszczytu? Hmm moze Arnold?:D Ej wyobraźcie se Schwarzeneggera jako Spider-Man'a:-) Przeciez samym wygladem by odstraszal przestepców hehe:-)
Odstraszac napewno, ale Schwarcenegger nie wlozyl by chyba tej maski musieli by mu maske XXXL zrobic. (bez urazy). :P
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Rafcios,Mar 24 2007, 19:03 napisał(a):
Revan,Mar 24 2007, 15:44 napisał(a):Ja nie mialbym nic przeciwko 4ej czesci, a jesli chodzi o Petera to mam nadzieje ze Tobey zagra go bo swietnie mu to wychodzi, a jesli kto inny dostapi tego zaszczytu? Hmm moze Arnold?:D Ej wyobraźcie se Schwarzeneggera jako Spider-Man'a:-) Przeciez samym wygladem by odstraszal przestepców hehe:-)
Odstraszac napewno, ale Schwarcenegger nie wlozyl by chyba tej maski musieli by mu maske XXXL zrobic. (bez urazy). :P
Pan Gubernator-Terminator duzo bardziej nadawalby sie do roli Venoma, ale po Batman i Robin mam nadzieje nigdy wiecej go nie zobaczyc w zadnej ekranizacji komiksu :D

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarz...ie.asp?wi=36503

Tobey konczy ze Spider-Man'em. Ale nie. Gdzie indziej czytalem, ze zmienil zdanie i moze postanowi zagrac w nastepnej czesci. Kirsten Dunst mówila tez, ze nie zagra juz w nastepnych czesciach, ale tez zmienila zdanie. Mówila, ze lubi Rimi'ego i kiedy on ma byc rezyserem, to zagra w kazdym filmie.

Czy bedzie Spider-Man 4 ??

Tak. Bedzie Spider-Man 4, 5 i 6. Oto dowód:
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarz...ie.asp?wi=37405

Tak wiec nie obawiajcie sie. HE'S BACK !!!!!!!

EDIT:

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarz...ie.asp?wi=37081

Tutaj macie, ze Tobey rozwazy wystapienie w Spider-Manie 4 !!!!!!!
Tobie niechce zgrac nie dziwie sie bo jak sporo aktorów w Hollywood bedzie kojarzony lub tez co gorsza zostanie "zaszufladkowany" i kojarzony z jedna rola Spider-mana np jak Luke Skywalker z Star Wars

Tim
Wszystko wskazuje na to, ze SM4 jednak bedzie:
http://film.wp.pl/id,77160,title,Spider-Ma...79&ticaid=13a11
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
No bedzie 4, 5 i 6, ja powiedzial Sami Rami :P :D !!
Z jednej strony ciesze sie ze byc moze bedzie 4 czesc :D z drugiej jesli znów jakis przeciwnik Spider ma zostac tak zmieniony jak Venom to stanowczo mowie NIE :angry:
Dla mnie najlepiej by bylo, gdyby byly 3 czesci, albo 6, dzieki czemu bylyby 2 trylogie, co to by sie ladnie na pólce z filmami prezentowaly.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Ale bende sie smial jak w 4 czesci sylwetke komiksowego Venoma odziedziczy filmowy Carnage :D

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Korges,May 16 2007, 03:01 PM napisał(a):Ale bende sie smial jak w 4 czesci sylwetke komiksowego Venoma odziedziczy filmowy Carnage :D
Wiesz...Carnge chyba powinien byc chudy, bo taki byl w komiksie(chyba) :huh:
Zdecydowanie :)
Raimi juz na samym poczatku zapowiedzial, ze seria bedzie skladac sie z minimum 6 czesci :) Tak wiec co do powstania czwartej mozemy byc pewni.

Dla mnie jako fana wiesc o czwartej czesci,to swietna nowina,ale mam tylko nadzieje ze wraz ze zmieniajaca sie cyfra przy tytule,nie bedzie sie zmienial na gorsze poziom tych produkcji. Mielismy cos takiego juz w Supermanie,i w Batmanie,dopiero Batman Begins znów trzymal poziom.
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
TAk, nowy batman trzyma poziom...al spidera na razie nie spada jakosciowo, wiec chyba tak bedzie dalej...
Powiedzialbym nawet, ze jakosc kolejnych filmów o Pajaku jest wprost proporcjonalna do wzrastajacych cyferek.

Wookie3e,May 21 2007, 01:20 PM napisał(a):Powiedzialbym nawet, ze jakosc kolejnych filmów o Pajaku jest wprost proporcjonalna do wzrastajacych cyferek.
Propocjonalna sily pajaka :D
Musi byc duzo czesci! 3 jak na Spider-Mana to za malo! Trzeba przedstawic jak najwiecej watków i wrogów!!!
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

Nie no jasne juz widze w TV reklame Spider-Man 9 :lol:
Tym razem nasz bohater nie zmiezy sie z 3 , 4 , 5 a nawet 6 wrogami lecz oczywiscie ze wszystkimi naraz
A moze Spiderman 2092 :D

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości