Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy bedzie 4 czesc?
Lepiej Spider-Man 2099 :D
To juz lepiej Spiderman 3999 :D
Pomyslcie sobie jak za 500 lat zrobienie filmu z efektami jak w s-m 3 bedzie 2$ kosztowalo, ile tego bedzie.
Jak bedzie szlo tak jak teraz to za 500 lat ludzkosc bedzie sie poslugiwac sie patykami i i kamieniami ;)
ZA 500 lat to Star Wars na zywo bedzie...a pozatym, nie trzeba zamknac temat? Juz wiemy ze S4 bedzie na pewno...
Za 500 lat, to jak bedziesz chcial, to wszczepia Ci jakies gówno i bedziesz mial takie same moce jak Spider-Man!

A zreszta i tak ludzkosc tego nie dozyje, bo koniec swiata bedzie 21 grudnia 2012!
Koniec swiata 21 grudnia 2012 :lol: zabawne a w tej bajce jest smok ? , pozatym o ktory koniec swiata chodzi ;)
eee, nie moze byc no bo jak chca nakrecic jeszcze 3 czesci no to przy korzystnych wiatrach w 2012 roku obejrzymy Spider-Mana 5 a co z ostatnia czescia ? :huh:
Scarlet Spider,May 24 2007, 09:18 PM napisał(a):Koniec swiata 21 grudnia 2012 :lol: zabawne a w tej bajce jest smok ? , pozatym o ktory koniec swiata chodzi ;)
Ten w ktorym bieguny maja sie stopic czy cos takiego :P
21 grudnia? Gwiazdke mi to zepsuje... :lol:
No co ty ! Koniec swiata nastapi z pomoca Swietego Mikolaja z pila mechaniczna ! B)

Moim sprzymierze?cem jest Moc i pot??nym sprzymierze?cem ona jest... - Yoda 3 ABY

Pot?ga! Nieograniczona moc! - Palpatine

Haaajja ! Kubaolsakldjalkwiodha ! Kaboom ! - sens ?ycia wed?ug Galapagos...

http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=110594

[COLOR=red]B?agam Was ! kliknijcie w ten link !
Corey,May 25 2007, 01:40 PM napisał(a):
Scarlet Spider,May 24 2007, 09:18 PM napisał(a):Koniec swiata 21 grudnia 2012  :lol: zabawne a w tej bajce jest smok ? , pozatym o ktory koniec swiata chodzi  ;)
Ten w ktorym bieguny maja sie stopic czy cos takiego :P
Pojutrze?

Ta nie ... To taka przepowiednia jest :D
To nie jest przepowiednia, tylko wtedy konczy sie kalendarz Majów i wedlug nich Wielka planetoida uderzy w Ziemie. A jesli chodzi o te bieguny to sie nie stopia tylko zamienia miejscami. Ale czy bedzie to milo jakies powazne konsekwencje tego nie wiadomo.
Wtedy konczy sie i mój kalendarz, a na nastepny mnie nie stac... :lol:
czwarta czesc musi byc :angry:

No i basta! Bo jak nie bedzie, to zaje...ezyk powiesze! No!
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Oto mi pytanie :) Nie moze go nie byc.
Mój wujek siedzi w USA a tam ze spider-manem sa do przodu i ze podobno premiera bedzie w maju 2009
spaniel,Jul 5 2007, 11:00 AM napisał(a):Mój wujek siedzi w USA a tam ze spider-manem sa do przodu i ze podobno premiera bedzie w maju 2009
no dziwne troche, jakos takie rzeczy to pisza w necie, a polacy tez maja dostep na amerykanskie fora, strony itp., to nie komuna, ze oni tam sa do przodu niby ze spiderem a my nic nie wiemy, chyba ze twoj wujek ma wtyki u tworcow filmow ;) :rolleyes:
ma ktos save 100% do  Ultimate spider-man? jak tak to bardzo prosze o wyslanie go na danielch777@wp.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości