Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy bedzie 4 czesc?
Plotki to na calym swiecie mozna uslyszec.
ja sadze ze ta czesc Spideya bedziemy miec w czerwcu 2008 roku oczywiscie moge sie mylic bo nie znam dokladnych dat to tylko przypuszczenie zalezy jak sie wezma za film i kiedy
Jesli ma juz byc czwarta czesc, to jej premiera jest zapowiadana na 2010 roku lub 2011 rok. Conajmniej 3 lata odstepu musi byc od poprzedniej czesci.
no moze racja nie znam sie tak ale zeby zabardzo nie zaprzestali bo ja nie wytrzymam bez nowego Spideya dlugo
Nie tylklo ty duzo fanów bedize czekalo no cóz sie zobaczy.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
no wiem ze nie tylko przeciez est duzo fanów SM ale zaluje ze nie ma szans na zadnych goblinów oczywiscie chce w 4 Carnage'a i Lizarda ale zeby w innych goblina ale ie ma szans raczej...
Wiesz wszystko moze sie zdazyc...
no moze dadza w jakiejs czesci niezupelnie 4 Hobgoblina tylko zeby byl taki dobry jk green goblin moz miec nawet stroj greena na pomarancz
A czy w komiksie byl HobGoblin 4
Chyba mu chodzi o to, ze niekoniecznie w 4 cz. moga dac Hobgoblina...
Ja uwazam, ze bedzie czwarta czesc i chcialbym w niej zobaczyc takich przeciwników Spider - Mana jak: Venom, Carnage, Toxin i dodam jeszcze, ze Toxin to syn Carnag,a :D
tak.. internet jest pelen niespodzianek.... :D
robinhoo10,Jul 11 2007, 01:29 PM napisał(a):tak.. internet jest pelen niespodzianek.... :D
Sam on na to wpadl? :lol:
nie wiem po co ten temat skoro podobno ogloszone jest ze ma byc 4 czesc filmu
po to, zeby tacy jak ty nabijali sobie posty
W dodatku nieprawdziwe... nigdzie nie ma oficjalnej informacji, ze czwarta czesc powstanie. Tobey Maguire i Sam Raimi wyrazili tylko zainteresowanie graniem/rezyserowaniem, jesli taki film powstanie. Wszystko zalezy od Columbia Pictures.
Dokladnie, oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma. Bedzie wtedy, gdy na jakies konferencji prasowej wyglosi je producent, przedstawiciel studia, które wyklada na ten projekt gruba kase.

A póki co, pojawiaja sie pierwsze plakaty fanarty.

mysle ze Sony smialo mogloby uzyc tego plakatu bo jest baudzo fajny :)
Dawidos,Jul 14 2007, 02:17 PM napisał(a):Dokladnie, oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma. Bedzie wtedy, gdy na jakies konferencji prasowej wyglosi je producent, przedstawiciel studia, które wyklada na ten projekt gruba kase.

A póki co, pojawiaja sie pierwsze plakaty fanarty.

Bardzo fajny plakat. Chyab to kadr ze Spider-Man 1 wyciety co nie???
Plakat niezle sie prezentuje rzeczywiscie, mimo iz to fanart

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości