Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy bedzie 4 czesc?
A nie wiem czy temat byl juz poruszany ale mimio to porusze ta kwestie. Przeciez w 3 czesci dowiadujemy sie ze to Flint MArko zabil wuja Bena a nie ten koles którego Spider puscil,wiec tak jakby Peter zostal wyzwolony z obarczania sie wina za smierc wuja. To byl motyw wienczacy trylogie,którego poprostu trzeba sie domyslic.Oczywiscie to tylko moje zdanie;)
Kuchza,Jul 29 2007, 03:18 PM napisał(a):A nie wiem czy temat byl juz poruszany ale mimio to porusze ta kwestie. Przeciez w 3 czesci dowiadujemy sie ze to Flint MArko zabil wuja Bena a nie ten koles którego Spider puscil,wiec tak jakby Peter zostal wyzwolony z obarczania sie wina za smierc wuja. To byl motyw wienczacy trylogie,którego poprostu trzeba sie domyslic.Oczywiscie to tylko moje zdanie;)
Niby tak, ale mimo wszystko (co widac na tym "flashbacku") ten koles, którego Peter mógl zatrzymac w pewnym sensie przyczynil sie do smierci wujka Bena, wiec ta wina pozostaje :)
Nawet bardzo sie przyczynil. Co prawda to nie on pociagnal za spust, ale byl zamieszany w kradziez samochodu i to on szturchnal Flinta przez co tamten oddal niekontrolowany strzal.

a moim zdaniem to Peter przyczynil sie jeszcze bardziej :) gdyby powiedzial prawde gdzie idzie albo costam innego to wujo nie bylby w tamtym miejscu i nie dostalby kulki
Oti,Jul 29 2007, 09:28 PM napisał(a):a moim zdaniem to Peter przyczynil sie jeszcze bardziej :) gdyby powiedzial prawde gdzie idzie albo costam innego to wujo nie bylby w tamtym miejscu i nie dostalby kulki
No co Ty?! Wine ponosi ojciec Petera, bo to on go splodzil, a matka jeszcze wieksza, bo go urodzila! I mozna by tak to ciagnac i ciagnac, az dojechalibysmy do Adama i Ewy.

Peter nie zrobil niczego zlego. Zapewne wiele razy oklamal wuja i nie wyszlo to na swiatlo dzienne. Myslal, ze i tym razem sie uda. A po za tym, ten czyn mial uzasadnienie - chlopak chcial zarobic troche pieniedzy. Mysle, ze w niczym nie zawinil.

------------------------------------------------------
DO TEMATU:

Wedlug mnie jest duze prawdopodobienstwo, ze ujrzymy na wielkim ekranie Spider-Man'a 4. Twórcy mieli duze zyski z filmów o Pajaku i dopóki dalej na tym zarabiaja, nie zrezygnuja z kontynuowania historii (czego sie nie robi dla pieniedzy...). Jedyna przeszkoda moze byc odmowa wystapienia w SM4 aktorów, którzy wcielili sie w glówne postacie w poprzednich filmach. Bo kto by chcial widziec przez 3 czesci Tobey'a jako Peter'a Parker'a i nagle w 4. czesci zobaczyc np. Nicolas'a Cage'a? Ja bym nie chcial... ;) Jesli stara ekipa odmówi wystapienia udzialu w tym filmie, to juz wole, zeby na trylogii sie skonczylo.
Jesli zmienia aktorow to bedzie to straszne. Przyzwyczailem sie juz do Tobeya, do Kirsten, etc.
Mam nadzieje,ze to nieprawda ale podziele sie to informacja z wami.Cytat z amerykanskiego forum przetlumaczony przeze mnie na polski:"Sam Raimi uwaza,ze nie ma po co krecic filmu 4 skoro juz jest cala trylogia.Z drugiej strony uwaza,ze jesli wezmie sie za 4 czesc to bedzie ona dopiero jesienia 2010r."
Kurcze a u nas to pewnie zima,nie?
Mi tam pasuje ze zostana 3 swietne czesci, niz by milo byc 6 ( moze slabych) na przestrzeni 14 lat ;)
Dobra, ale skad wiesz, ze nastepne 3 bede slabe? Jesli aktorzy byliby ci sami i rezyser tez to nie mamy podstaw zeby sadzic, ze zrobia gnioty.

Wookie,Aug 5 2007, 11:43 AM napisał(a):Dobra, ale skad wiesz, ze nastepne 3 bede slabe? Jesli aktorzy byliby ci sami i rezyser tez to nie mamy podstaw zeby sadzic, ze zrobia gnioty.
Mówie ze "moze" beda slabe. Nic nie twierdze... ;)
Kurcze mi to tam wisi czy bedzie 4 czesc bo w domu mam cala trylogie,(3 sciagnieta z neta)a i tak juz nie ma po co dalej watki nowe tworzyc.I mam pytanie:Wiecie moze... Edit by Dawidos - nie, nie wiemy. Takie pytania na forum sa niedozwolone. Nieprzeczytanie regulaminu - ostrzezenie.
Ja nie chce zeby sony kontynulowal dziela Raimiego niech lepiej zrobia kolejna sage filmów o Spiderze
Nieważne jakim się jest w środku, ważne są czyny które się popełnia
spaniel,Aug 5 2007, 10:29 AM napisał(a):Mam nadzieje,ze to nieprawda ale podziele sie to informacja z wami.Cytat z amerykanskiego forum przetlumaczony przeze mnie na polski:"Sam Raimi uwaza,ze nie ma po co krecic filmu 4 skoro juz jest cala trylogia.Z drugiej strony uwaza,ze jesli wezmie sie za 4 czesc to bedzie ona dopiero jesienia 2010r."
Kurcze a u nas to pewnie zima,nie?
To wszystko plotki fanów Spideya jeszcze nie z Polski. Nie mamy pewnosci i dowodów, ze to prawda co pisza na róznych forach o SM4 na kazdym forum i stronach internetowych maja rózne wersje. Prawde zna tylko sam pan Sam Raimi :D.
Wlasciwie sam Sam raimi sie jeszcze zastanawia... ;)
No tak a wiadomo jak to z rezyserami....Cos im wpadnie do glowy juz to idzie w swiat, a i tak nie jest to jeszcze pewne.
Ale przeciesz jest wiele deklaracji xe strony aktorow ze powinna powstac 4 czesc filmu. Sa rowniez przeslanki na temat 5 i 6 czesci spidera. a poza tym logiczni myslac sony pictures nie bedzie chcialo tracic zyskow z tak dobrych i kasowych produkcji jakimi sa filmy Ramiego i osobiscie uwazam ze pomysla o nakreceniu calej 2 trylogii. A poza tym pzeciesz ponoc szukaja scenazysty do sm4. I jeszcze jedna uwaga nie pamietacie pred premiera 3 odtworcy glownych rol zarzekali sie ze nie zagraja w kolejnej czesci a teraz oznajmiaja ze z checia wezma w niej udzial. Troche taka gra w kotka i myszke z wytwornia filmowa jaki rowniez z fanami. Takie jest moje zdanie. B)
Nie wiedzialem w którym temacie to dac
http://www.filmweb.pl/Autor+%22Zodiaku%22+...4,News,id=38492
Taka mala informacja o SM4 na filmwebie.
Sam Raim powiedzial, ze jest gotów krecic pojedynczy film lub cala trylogie. Wszystko zalezy od scenariusza.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Czwarta czesc bedzie tak powiedzial Raimi w wywiadzie.Maguire mówil ze to koniec trylogii i na tym skonczy sie Spider-man jednak potem zmienial zdania i wyszlo na to ze 4 czesc bedzie :D
Scenarzysta, którego najbardziej znanym projektem jest film Zodiak, jest podekscytowany mozliwoscia pracy nad scenariuszem filmu Spider-Man 4. Vanderbilt przyznaje, ze poczatkowo czul sie nieswojo mówiac ludziom, którzy pracowali nad poprzednimi czesciami filmu, co i jak powinno byc zrobione. Na szczescie scenarzysta zostal bardzo cieplo przyjety przez ekipe i zabierze sie do intensywnej pracy jak tylko zakonczy sie strajk WGA.
Info ze strony www.newheroes.pl
Jak dla mnie bomba =) Tylko nasuwa mi sie jedno pytanie... Kiedy skonczy sie ten cholerny strajk! :D

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości