Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3: The Game
Wlasnie przeszedlem Spider-mana 3 game na PS2 i... uwazam ze to jedna z najgorszych gier, w jakie gralem... fabula minimalnie sie zgadza, Sandman wystepuje na koniec gry, a Ny jest tak obrzydliwy... szary i nudny... IGN dalo tej grze 3,5 gwiazdki i jest to bardzo zasluzona ocena.
Nieliczne plusy:
-glosy aktorów (szczególnie JK Simmonsa)
-czarny kostiuim jest fajny, niezle zrobione "zdejmowanie go"
-upgradeowanie postaci
-przez nia az znowu chce sie siegnac po Ultimate Spide+man
Najwieksze minusy:
-beznadziejny NY
-grafika
-glupia po prostu fabula
-debilowate misje typu lecisz do policjanta, a ten odsyla cie do babeczki, której ukradziono ciastka...
_ wszystko jest do du... slabe niestety...
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
skonczylem przed chwila krotka sesje spiderman 3 na peceta, no i coz moge powiedziec...
udalo mi sie ja odpalic w miare plynnie w 800x600 i low detali przy sempronie 3000+ 1,8 gHz 512 ram i geforce 6600 256 ram... khe khe, wymagania to to ma... dopiero zaczalem grac, ale nie wiem czy znajde w sobie dostatecznie duzo sily aby do niej wrocic ;/ przypuszczam, ze grafika faktycznie bylaby nieziemska gdybym odpalil gre w full details, ale predzej doprowadzilbym do pozaru w domu ;/
na razie nie duzo moge o niej powiedziec, bardzo mi sie podoba podrozowanie za pomoca sieci, wreszcie zrobione sensowinie (w porownaniu do takiego s-m 2)
no, ale... wymagania...
Odpowiedz
Mówisz oczywiscie o SM2 na peceta w tej czesci, w której hustanie sie bylo do bani?
Odpowiedz
nie inaczej; to bylo naprawde idiotyczne
Odpowiedz
To pograj w SM2 na PS2 albo Xboksa, naprawde swietny model hustania (choc troche nierealistyczny, przy odpowiednim rozpedzeniu mozna bylo przeleciec przez pareset metrów, siec troche zbyt sztywna, ale i tak grywalne toto jak cholera ^^).
Odpowiedz
Mi sie SM2 na PS2 bardzo podoba, SM3 na PS2 przetestuje prawdopodobnie w piatek, bo komp nie podola, a do PS3 ani X360 dostepu nie mam... I przyznam, ze troche sie boje tej wersji na PS2... No ale zawsze moge wrócic do SM2;) Swoja droga, to podobalo mi sie bardziej niz USM:P
Odpowiedz
USM mialo troche uproszczony model hustania, ale Venom byl kozacki ^^
A co do SM3 na PS2 - z tego co widzialem to z konwersja na te platforme jest straszna kicha, graficznie jest gorsza od SM2... Zawsze mozna poprosic w Empiku/MM/Saturnie zeby wystawili, ja tak zagralem pierwszy raz w USM na PS2 ;]
Odpowiedz
Uproszczone hustanie w usm? Nie zgadzam sie z toba. Jak dla mnie to najlepsze swingowanie ze wszystkich spiker-gier. Sieci nigdy nie czepiaja sie powietrza i ogólnie fajnie wszystko wyglada.
Odpowiedz
Dokladnie tak, bujanie sie na pajeczynie bylo w USM zrealizowane swietnie (inna sprawa, ze fun ograniczaja tam niewidzialne sciany ;)). Na przyklad taki prosty motyw: wspinanie sie po sieci w trakcie lotu, nieskomplikowane, a jakze grywalne.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Za godzinke bede mal ta gierke jupiiiiiiiiiii :D:D:D:D

Odpowiedz
Fakt faktem ze chocbys mial niewiem jakiego PC to i tak na XboX 360 czy PS3 ta gra i tak bedzie wygladala lepiej. My PC'towcy musimy sie przyzwyczaic ze twórcy gier wprost zmuszaja nas do kupienia XboXa czy PS. Inna sprawa jest tez ze PS3 wystarczy ci przypuszczalnie na 7 lat gry na wysokim poziomie niz coroczne modernizowanie swojego PC by podolal wyzwaniu najnowszym grom...
Jezeli juz widzisz ze ci ta gra "nie pójdzie" a chcesz zmodernizowac PC to kup nowego po nizszej cenie. Np ja kupilem nie dawno nowego kompa (nareszie 2PC w domu...) w takiej gazecie Anonse za okolo 1100 zl z naprawde dobrym sprzetem (512 DDR2, 3,0 athlon XP, 80gb dysk, i Geforcem 256 mega pamieci+ inne pierdoly z monitorem). Wg mnie jest to super rozwiazanie bo za takiego PC mozna by zabulic nawet 3000zl.

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
mati,May 10 2007, 01:47 PM napisał(a):Uproszczone hustanie w usm? Nie zgadzam sie z toba. Jak dla mnie to najlepsze swingowanie ze wszystkich spiker-gier. Sieci nigdy nie czepiaja sie powietrza i ogólnie fajnie wszystko wyglada.
Mialem na mysli uproszczenie w stosunku do SM2 w wersji konsolowej.
Wspinanie sie po sieci bylo fajne, ale nie mozna bylo robic takich akrobacji i osiagac takich szybkosci jak w SM2.
Odpowiedz
Cytat:512 DDR2, 3,0 athlon XP, 80gb dysk, i Geforcem 256 mega pamieci+ inne pierdoly z monitor

To jest antyk a nie dobry sprzet.
Odpowiedz
Mam ta gre na PS2 i jest... beznadziejna! Grafika do bani (tylko animacja spider-mana jest dobra), city alerty sa bez sensu (np. spider-manie musisz odbic nasze przepyszne ciastka...). A venom to juz porazka. Nie moze zamknac ust, jest gruby i walka z nim jest na malym skrawku miasta.
Co do Nowego Jorku to jest wiekszy niz w ultimate spider-man. I to jest plus tej gry. Latanie na pajeczynie mozna przezyc. Kolejnym plusem sa dialogi. Posluchac jak tobey sie przechwala to jest to (zdarzyla mi sie w jednej misji taka sytuacja: Spider-man spada do jakiegos tunelu i musi uciekac od jakiegos wielkiego kola, które niszczy wszystko na swojej drodze. Spider-man ucieka i nagle slysze tekst:" Yeah! No one can stop me now!". Chwile potem Parker dostaje w glowe wielkim kamieniem i... oczywiscie juz nie zyje...).
czas na podsumowanie: nie radze wam kupowac tej gry. Juz lepiej zaoszczedzic i zbierac na cos innego.
Odpowiedz
Racja, na PS2 nie oplaca sie ale za to na inne konsole wypadl ten tytul znacznie lepiej. Widac róznice chociazby w healbarze czyli pasku zycia, na PS2 jest inny a na konsole nowszej generacji jeszcze inny.
Odpowiedz
Mam ta gre i jest spoko pokonalem teraz morbiusa.Ma jedno pytanie czy w grze istnieje taki sklep gdzie sie kupuje np New Green Gobilna a

Odpowiedz
I mam jeszcze jednon pytanie:PMam wersje na ps2 i np jak nie zrobilem zdjecia lizardowi a chcialbym miec gre na 100 % to da sie tam jakos powrocic i zrobic mu zdjecie.Prosze o szybka odp z góry thx

Odpowiedz
A ja to mam pecha :( Mam plyte, ale jest zdeczka zle nagrana i nie da sie zainstalowac :( !!
Odpowiedz
Ja nosze sie z zamiarem zakupu SM3 i chcialbym wiedziec pare rzeczy na temat tej gry, najlepiej od osoby która juz w nia grala na PC.

1 Która gra jest lepsza USM czy SM3 na PC?

2 Czy SM3 bedzie poprawnie dzialal na moim kompie (slyszalem ze ma spieprzony kod zródlowy) PIV 3.0 Ghz, 1,5 Gb DDR i GeForce 6600 GT. Podejrzewam, ze problem moze stanowic karta grafy ale wole zapytac kogos kto gral.

3 No i która z tych gier byscie mi polecili do kupna? Podpowiem, ze nie czytam serii Ultimate i posiadam o niej tylko szczatkowe wiadomosci. Filmy oraz TAS ogladalem i kupowalem komiksy gdy wydawal je jeszcze TM-Semic.

4 Chcialbym jeszcze aby ktos kto ma ta gre na pieca opisal poktótce gameplay i sterowanie i inne pierdoly. Wiem ze moge sobie przeczytac jakas recke ale zalezy mi na opinii kogos ze srodowiska fanów SM.

Odpowiedz
Siema przeszedlem gre na ps2 cala no i jest git:PWiecie co sie stanie jak sie zbierze 50 meteorytów i 100 czarnych pajaków?Prosze nie olewajcie mnie:P

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości