Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Wrogiem Spider-Mana w Spider-Manie 4 powinien by?:
Ankieta jest zamknięta.
Carnage
0%
0 0%
Chameleon
0%
0 0%
Hobgoblin
0%
0 0%
Hydro-Man
0%
0 0%
Kraven
0%
0 0%
Lizard
0%
0 0%
Morbius
0%
0 0%
Morlun
0%
0 0%
Mysterio
0%
0 0%
Rhino
0%
0 0%
Scorpion
0%
0 0%
Shocker
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wróg w filmie Spider-Man 4
Carnage'a zobaczyćbym tylko ze względu na jedn? postać-Toxina :venom:
Dla mnie postać Toxina byłaby zb?dna. Za dużo tych symbiotów by się porobiło. Ta postać nic by chyba nie wnios?a do filmu. Jakoś nie widzę sojusznika Pająka pot??niejszego od Venoma i Carnage`a. Doda? też należy to, że jest to mało znana postać. Jeżeli już to tylko Carnage. więcej nie trzeba.
A ja bym zrobić jakąś pauz? z symbiotami. Tak od razu w następnej części następny symbiot. Ja bym wola? co najmniej w 5 go zobaczyć jak już. Bo tak od razu po Venomie to niee...jakoś mi nie pasi <_< ... Ale co prawda to prawda Carnage`a chciałbym bardzo zobaczyć ;p...
No tak może Carnage to nie tak od razu, bo gdy Carnage wyst?piłby to film powinien się nazywa? Plaga symbiontów, ale może Anti-Venom.
Masz racje, bo Anit Venom nie jest symbiotem tylko ptakiem -_-
Racja, Anti-Venom by się w czwórce przyda?, zwłaszcza że to dopiero jedna z najnowszych postaci komiksowych, a filmowy Eddie Brock już nie żyje.
A kim w ogóle jest Anti-Venom? Jaki? mutant, czy Ultimate Venom Slayer ? :P .
A taka ciekawostka :P . Widzieliście nową reklamą Acataru czy coś takiego :lol: . Tam katar jest przedstawiony jako facet z wody. Mi by taki Hydro-Man pasować. Oczywiście nie w 4 części, ale zawsze :P .
New Green Goblin,Nov 4 2008, 03:05 PM napisał(a):A kim w ogóle jest Anti-Venom? Jaki? mutant, czy Ultimate Venom Slayer ? :P .
Pojawił się on w New Ways To Die i jest to tj. symbiont połączony z Eddiem Brockiem powstały w wyniku leczenia Brocka u Martina Li. Jest przeciwstawie?stwem Venoma i nowym sprzymierze?cem Pająka. Ja go w filmie nie widzę, bo to w końcu nowa postać jest, a jego wątek dopiero co się kszta?tuje.
Człowiekfrank,Oct 31 2008, 05:48 PM napisał(a):Racja, Anti-Venom by się w czwórce przyda?, zwłaszcza że to dopiero jedna z najnowszych postaci komiksowych, a filmowy Eddie Brock już nie żyje.
Ja go w filmie nie widzę, bo to w końcu nowa postać jest, a jego wątek dopiero co się kszta?tuje.
Jedne twoje posty zaprzeczaj? drugie. :blink:
Ultimates,Nov 5 2008, 07:43 AM napisał(a):
Człowiekfrank,Oct 31 2008, 05:48 PM napisał(a):Racja, Anti-Venom by się w czwórce przyda?, zwłaszcza że to dopiero jedna z najnowszych postaci komiksowych, a filmowy Eddie Brock już nie żyje.
Ja go w filmie nie widzę, bo to w końcu nowa postać jest, a jego wątek dopiero co się kszta?tuje.
Jedne twoje posty zaprzeczaj? drugie. :blink:
No chyba widać, że się śmiałem wtedy z tej propozycji wstawienia Anti-Venoma do filmu. Dla mnie to jest absurd, odpowiedziałem więc również absurdem :D
Wróg który ma się pojawił w SM4? odpowied? jest prosta. Lizard.

SM3 wcale nie był aż takim dobrym filmem. Było za dużo wrogów, Venom w samym filmie ?y? i pojawił się na ostatnie 10 minut filmu, co chyba nie tylko mi się nie spodobało. Dlatego mam nadzieje że 4 będzie podobne do SM2, bo bez wątpięnia to najlepsza część Trylogii pod każdym względem.
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
A ja wam powiem ,ze wszystkie czesci na dłuższ? mete poniżej oczekiwać . Tyle kasy wywalone to chodzia? mogliby zrobić coś o wywrze na widzu jakies wrażenie , zmusi go do refleksji a ni tylko zabierze mu kase za bilet .
Snack,Dec 14 2008, 04:46 PM napisał(a):Dlatego mam nadzieje że 4 będzie podobne do SM2, bo bez wątpięnia to najlepsza część Trylogii pod każdym względem.
Z tym akurat się nie zgodzę, bo czasami były tam nudne momenty, m.in. jak Peter już zrezygnować z bycia Spider-Manem. Wtedy to tylko ziewanie i tyle. Ale reszta była ok. :D
Pewnie, lepiej żeby cały czas się okładali. Po co jakieś wątki lepiej akcja i brak fabu?y :rolleyes:
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Cytat:Tyle kasy wywalone to chodzia? mogliby zrobić coś o wywrze na widzu jakies wrażenie , zmusi go do refleksji a ni tylko zabierze mu kase za bilet .
Ze Spider-Mana mieli zrobić Dostojewskiego czy coś
Poza tym mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że każda z trzech części filmowego Spider-Mana wywar?a na mnie wrażenie. Z różnych powodów, ale wiadomo, że nie będzie to jakieś g??bokie kino, bo w tym gatunku jest to niemożliwe.

Snack,Dec 15 2008, 04:37 PM napisał(a):Pewnie, lepiej żeby cały czas się okładali. Po co jakieś wątki lepiej akcja i brak fabu?y :rolleyes:
Nie no, rozumiem, że prywatne problemy naszego Pajączka też są ważne, ale w dwójce to aż tak je zrobili, że aż się to nudne robiło i zadawało się pytanie, kiedy nasz Pajączak z sąsiedztwa w końcu wróci do akcji. :rolleyes:

No i zgadzam się z rząd?em - każda część była świetna. B)
rzadlo,Dec 15 2008, 04:54 PM napisał(a):
Cytat:Tyle kasy wywalone to chodzia? mogliby zrobić coś o wywrze na widzu jakies wrażenie , zmusi go do refleksji a ni tylko zabierze mu kase za bilet .
Ze Spider-Mana mieli zrobić Dostojewskiego czy coś
Poza tym mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że każda z trzech części filmowego Spider-Mana wywar?a na mnie wrażenie. Z różnych powodów, ale wiadomo, że nie będzie to jakieś g??bokie kino, bo w tym gatunku jest to niemożliwe.
We? daj spokój ;p Widze ,że Ty był się od razu podda? i zrob? durn? okładank? . więc twierdzisz ,że w tym gatunku nie da się zrobić nic warto?ciowego ? Mylisz się i to bardzo . Przytoczy? można "Ostatnie ?owy Kravena" które są ambitne i warto?ciowe . Tak samo "The dark knight" był prób? czegoś mądrego . ziom
Cytat:prywatne problemy naszego Pajączka też są ważne, ale w dwójce to aż tak je zrobili, że aż się to nudne robiło
Prywatna otoczka Spider-Mana powinna był w filmach najważniejsza. Pojedynki z villainami to tylko przyjemny w oglądaniu dodatek :P.

Cytat:Widze ,że Ty był sięod razu podda? i zrob? durn? okładank?
źle widzisz.

Cytat:więc twierdzisz ,że w tym gatunku nie da sięzrobić nic warto?ciowego ?
Ponownie zły wniosek. Tak jak napisałem wszystkie trzy części Spider-Mana są dla mnie warto?ciowe, tak jak i kilka innych filmów z gatunku superhero. Z tym, że nie uważam, aby można było stworzył film, który da na poważnie do myślenia, czy będzie niejednoznaczy, bo w końcu i tak efekty specjalne, itd. to przysłoni?.

rzadlo,Dec 15 2008, 09:46 PM napisał(a):
Cytat:więc twierdzisz ,że w tym gatunku nie da sięzrobić nic warto?ciowego ?
Ponownie zły wniosek. Tak jak napisałem wszystkie trzy części Spider-Mana są dla mnie warto?ciowe, tak jak i kilka innych filmów z gatunku superhero. Z tym, że nie uważam, aby można było stworzył film, który da na poważnie do myślenia, czy będzie niejednoznaczy, bo w końcu i tak efekty specjalne, itd. to przysłoni?.
I tu jest problem . Ale efekty , gdy są odpowiednio u?yte , nawet nie zwróc? większej uwagi widza . Po prostu tak jest . Moim marzeniem jest to żeby powstał film o SM który byłby zarówno mądry itd , a także trzymałby w napiłciu nie dzięki walk?i efektom . (tak na dobr? sprawe ?udzi się ten kto uważa ,że kilkoma bijatykami uczyni film ekscytującym i trzymającym w napieciu) . Znowu musz? się pos?użyć przykładem "Mrocznego Rycerza" ponieważ tam właśnie tak jest . To jest świetny ,ambitny film , mam nadzieje ,że kiedyś powstanie takim z Pajączkiem w roli głównej .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości