Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Wrogiem Spider-Mana w Spider-Manie 4 powinien by?:
Ankieta jest zamknięta.
Carnage
0%
0 0%
Chameleon
0%
0 0%
Hobgoblin
0%
0 0%
Hydro-Man
0%
0 0%
Kraven
0%
0 0%
Lizard
0%
0 0%
Morbius
0%
0 0%
Morlun
0%
0 0%
Mysterio
0%
0 0%
Rhino
0%
0 0%
Scorpion
0%
0 0%
Shocker
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wróg w filmie Spider-Man 4
Cytat:Intuicj? , przeczuciem nawet jeśli potem sie rozczaruje to trudno.
Które nie bior? się z niczego. Nie tylko informacje, ale nawet sama nazwa jest swego rodzaju sugesti?.

To, że się ludzie nie zgadzaj? na przykład z krytykami i odwrotnie to najbardziej naturalna sytuacja. Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie. Ale czasem jest tak, że film jest odbierany bardzo pozytywnie przez spo?ecze?stwo i krytyków. Mo?na mieć co do jego oceny inne zdanie, ale pewien szacunek powinien był. Bo gdyby nie brać pod uwagę innych opinii to wyszłoby na to, że mamy same dobre film, bo zawsze się znajdzie osoba, której dany film się spodobał.

Dla mnie może nawet nie był SM 4, bo po kiego to przedłuża? ? A jeśli będzie to coś typu The end of SM ... Przeciwnik; Morbius film +18 ;]
Cóż Ja czekam aż film o Spider-Manie będzie czym? wielkim . Po prostu jestem jego fanem i nie czuje sie najlepiej jak konkurencja go miałd?y . tyle mam na swoje usprawiedliwienie jeżeli chodzi o jazde po poprzednich częściach .
jak już był Venom to niech będzie Carnage!W jego roli widziałbym Brada Pitta!
Ja zagłosowałem na Lizarda.
Connors się pojawił w dwóch częściach... więc i podstawa jest do tego:)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Ja bym chciał Carnage,Lizarda i Chameleona.Morlun na dalsze części(jeśli się uka??).
Dla mnie SP 4 - to Lizard oraz Carnage. W roli tego drugiego widziałbym Jim'a Carrey'a. Chciałbym aby pojawiła się Black Cat, niekoniecznie jako przeciwnik.
Ja ch?tnie bym zobaczyć jako przeciwników Spider-Man'a, Jaszczura i Venoma II/Angelo Fortunato. Nawet mam wizje jak by wyglądała fabuła takiego SM4 (Zamieszcz? później moją wizj? w odpowiednim temacie.). A tak swoją drog? to mam nadzieję że pojawi się jakiś podtytuł bo Spider-Man 4 będzie brzmiało raczej dziwnie.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Ja byłbym usatysfakcjonowany Skorpionem, który coraz bardziej zaczyna mi się podobał i do tego ew. Electro. Dobre efekty specjalne zapewnione:). Poza tym Skorpion zrobiony od designu jak w SM3:TG byłby świetny, do tego motyw z tym, że został kierowany przez np. Jamesona, a Pająk pomógł mu w opanowaniu się i na końcu Grand Final z Electrem w której ginie ciotka May....Hm, rozmarzy?em się;>.
'There's an old saying: Raise no more devils than you can lay down. My father raised one too many.'
Zagłosowałem na Cletus'a, chociaż bardziej cieszyłby mnie powrót Ediego Brocka, co do Lizarda, to szczerze mówięc nie jest to złoczy?ca, którego chciałbym oglądać na dużym ekranie. Dwie i pół godziny "przeolbrzymiej langusty", przy całym szacunku, nie sądzę żeby Raimi na coś takiego poszedł.
Jak dla mnie to Venom mógłby wróci? ale nie jako Eddie. Przecież na naszych oczach zginął. Zastał po nim tylko proch. W Battle Royal kiedy Eddie zginął a symbiont wybuch? to było widać jak "resztki" symbiontu rozleciały się na ro?ne strony. więc można zakłada? że Symbiont przeżył. Poza tym w laboratorium została próbka więc o Symbionta nie ma co się martwi?. Na nowego Venoma typowałbym Angelo Fortunato jak w komiksie. Przy okazji wraz z Fortunato jest i mafia. A i z tym można by zrobić jakiś fajny wątek. A pod koniec filmu kiedy Peter pokonuje nowego Venoma można by umie?ci? fragment kiedy np. Connors siedzi w Laboratorium, nagle widok idzie na jego oczy które powoli staj? się zielone.....

O tak bym widział sprawą z villianami. Powróci? Venom i mamy furtk? do następnej części.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Cytat:Jak dla mnie to Venom mógłby wróci? ale nie jako Eddie. Przecież na naszych oczach zginął. Zastał po nim tylko proch.

Joe, stary masz absolutn? racj? tyle, że ja po prostu mam tak zakodowany mózg, że nie akceptuj? innego niż Brock Venoma, poza tym Eddie może wróci?, nie takie rzeczy się w filmach dzia?y.:lol:
Ja tam wolałbym jednak zostawił już wątek z Brockiem. I tak pewnie zostawił trwa?y ?lad w psychice Parkera.

PS: M2reily fajny masz avatar, nie wiem dlaczego ale ta jego "przeci?tno??" bardzo mi się podoba :>.
W filmie Spider-Man 3 Venomem był Eddie Brock Junior. W czwórce jego ojciec mógłby był Venomem mógłby go zagrał Lou Ferrigno.
Ta, ?wi?ty miko?aj od razu.

Ten "Junior" to był oryginalny Brock jeśli oto ci chodzi.
Jak na mój gust, to Carnage i Lizard byliby najlepsi w czwórce, jako przeciwnicy, a Morbius i Np. Morlun w dalszych częściach. A jeżeli miałbym wybiera? trzeciego przeciwnika do SM4, to wybrałbym Toxina, ponieważ Toxina nie było jeszcze w żadnej części SM, fajnie by było gdyby go pokazali moim zdaniem.:)

Ps. Ciekawe, jak by zrobili Toxina fajnie czy do kitu.....:)
Cytat:Ps. Ciekawe, jak by zrobili Toxina fajnie czy do kitu.....

:blink:

Toxin bez Carnage'a to jak ciało bez duszy.W końcu to dzięki niemu przyszedł na świat.Nie wiem za to co widzicie fajnego w Lizardzie. :huh:
Ech..zrozumcie że na Toxina, Morluna, Anti-Venoma, czy też Venoma w skórze tego ganstera (nie pamiętam imienia) nie ma co liczy?.
Sam Raimi wyzna? kiedys w wywiadzie, że będzie wstawia? TYLKO oryginalnych wrogów (Venoma dodał na ostatnią chwilę, by zadowoli? młodszych fanów spidera- no i wiadomo jak Venus wyszedł) więc na takie nowo?ci jak np. Morlun, nie ma co liczy?.
Tak więc stawiam na Lizarda (bo jakby nie patrze?, Carnage nie wpisuje sie w powyższy schemat)

PS: Nie pamiętam dokładnie gdzie był ten wywiad poprowadzony, ale został wspomniany w magazynie "Film" w czasie premiery SM3.
Dokżadnie. Sam Raimi najbardziej sobie ceni właśnie tych przeciwników którzy zostali stworzeni przez Stana Lee. W?aśnie dlatego głównym przeciwnikiem w Spider-Man 3 był Sandman. Specjalnie Raimi uśmierci? Brocka, aby nie pozostawił żadnych furtek ani szans dla tej postaci.

Przeciwnicy na czwart? część? zdecydowanie musi był tam Mysterio. To świetna postać, i z pewnością przesz?a by przez sito akceptacji Raimi'ego. Mysterio jako główny przeciwnik oczywiście, za to jako pobocznego to ch?tnie bym zobaczyć Schockera. W piłtej części mógłby był Vulture. Chciałbym zobaczyć też kiedyś wspominanego już wcześniej Morbiusa.

Zastanawiam też kiedy wprowadz? Black Cat.
Według mnie Mysterio nie jest aż taki fajny. Schocker jako dodatkowy przeciwnik pasuje, ale na głównego rzuciłbym Lizarda. Morbius też byłby niezły ale w sumie mamy już Blade'a, więc po co kolejny ?owca vampirów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości