Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Wrogiem Spider-Mana w Spider-Manie 4 powinien by?:
Ankieta jest zamknięta.
Carnage
0%
0 0%
Chameleon
0%
0 0%
Hobgoblin
0%
0 0%
Hydro-Man
0%
0 0%
Kraven
0%
0 0%
Lizard
0%
0 0%
Morbius
0%
0 0%
Morlun
0%
0 0%
Mysterio
0%
0 0%
Rhino
0%
0 0%
Scorpion
0%
0 0%
Shocker
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wróg w filmie Spider-Man 4
Ja bym ch?tnie mysterio zobaczyć.Jest to jeden z moich ulubionych villiamów.
Jednak najlepszy byłby scemat:Lizard & Carnage.Obaj pasuj? do filmu ,więc byliby świetnymi przeciwnikami.Ja bym wprowadziś ,że np.potem Lizard tak jak w TASie pomaga spiderowi.Razem walczyliby z Carnage.Co wy na to?
Moim zdaniem lepszy byłby wątek polowania Kraven'a na Lizarda (tak jak w SM3 : The Game).
Shadow555, to bardzo dobry pomysł!
Jak dla mnie bomba.
Już widzę jak Kraven ?ciga Lizarda w kanałach a Spider szuka Kraven'a depcz?c mu po piłtach.
Ja jednak dodałbym jeszcze ,jak lizard jednoczy się ze spideyem i razem pokonuj? Kravena.
Ciekawe czy gdyby Lizard się pojawił, to by tradycyjnie zginął pod koniec filmu. Taki los spotka? Connorsa w Spider-Man MTV Series.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
w nr TO&OWO 4.07-10.07 NAPISALI ?E pojawił sie wrogowie z 1 i z 3 czesci
Uwa?am, że Mysterio byłby dobrym przeciwnikiem. Zwłaszcza jak Michael Papajohn udzieli? wywiadu, w którym przyzna?, że będzie gra? w SP4. Jeśli Tomcio6 przeczytał prawdziwe informacje, to Mysterio będzie mógł się wykazał. Tyle że kto miałby go zagrał - nie mam zielonego pojęcia. Poza tym Kirsten Dunst jako MJ, będzie podtrzymywa?a Pajączka na duchu, pomaga?a pozostał mu przy zdrowych zmysłach, będąc jedyn? podpor? dla niego... tak myśl?. W końcu Kirsten postawi?a warunek, że chce odgrywa? większą role w filmie o Spider-Manie. Mogłoby był też więcej Venoma... ;-)

Osobiście wole zobaczyć Kravena, Lizarda lub/i Black Cat. Jak wcześniej pisaliście, Kraven mógłby polować na Spidyego, także na Lizarda. Ewentualnie zamiast Jaszczura wyst?piła by kocica. Najpierw jako czarny charakter, pózniej widzęc Petera w kłopotach, sprzymierzy?a się z nim przeciw ?owcy. A wcześniej kotka próbowałaby przyciągnął go na swoja stronę też jako Felicia Hardy, w czym Mary Jane skutecznie jej uniemożliwia.
' napisał(a):Ja jednak dodałbym jeszcze ,jak lizard jednoczy się ze spideyem i razem pokonuj? Kravena.

Popieram a ja dodałbym jeszcze że później pojawia się Carnage i znowu z Lizardem (albo z Black Cat) pokonaj? Carnage...
Co do Mysterio to też dobry pomysł ale obsadziśbym go raczej w piłtce razem z Electro i z kim? jeszcze.

A co do wypowiedzi Tomcio 6 to myśl? albo nawet wiem że to bujda.

PS: No to pomysł mamy, to kto przeźle go Sam Raimowi ? xD
A ja dalej upieram się przy Morbiusie i Lizardzie. Jednak przemyśla?em sprawą z "piłtk?" i jednak Mysterio zast?piłbym Chance będą Schocker'em. Co do Hobgoblina to pozostaje bez zmian, uważam że ta postać zas?uguje na rolę w filmie kinowym. Zwłaszcza że samego Kingsley'a ch?tnie bym zobaczyć już w SM4, a Hob'a w piłtce jako villiana.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Dokładnie . Niech wezm? sobie teraz Morbiusa i Lizarda . Jeżeli film mają robić ci sami ludzie to w sam raz bo jak wezm? jakieś inne postacie to tylko spiepsz? efekt i będzie trzeba długo czekać na ich powrót na ekran a tych postaci jakos nie żałuje .
znalazłem to szukajac czegość o spider-man 4:Fanom Petera Parkera nie pozostaje więc nic innego jak czekać do 2011 roku.

* Plotki

* 2009-06-07
* Michal_Dajer

Spider-Man 4 (2011)Spider-Man 4 (2011)

Coraz częściej sympatycy filmów z cyklu Spider-Man próbuj? zgadywa?, czego będzie można się spodziewał po filmie Spider-Man 4, który na ekranach kin pojawi się 6 maja 2011 roku. W dniu wczorajszym gazeta New York Post postanowiła przeprowadziś wywiad z producentem Toddem Blackiem, aby dowiedzień się więcej o planowanej produkcji.

Z tego wywiadu wiadomo przede wszystkim, iż w czwartej części na pewno pojawi się Kirsten Dunst. Zaznaczy? przy tym, iż nie należy się spodziewał żadnego ?lubu pomiędzy Mary Jane i Peterem Parkerem. Black potwierdziś również, iż reżyserem tej produkcji będzie Sam Raimi, który dostanie dużo większą swobod? przy realizacji oraz będzie miał decydujący głos przy monta?u.

Wiadomo również, iż fabuła dalej toczy? się będzie w Nowym Jorku oraz, że postać przeciwnika zrobi na widzach na pewno ogromne wrażenie. Producent nie chciał jednak zdradziś, kto jest rozpatrywany jako czarny charakter w tym obrazie. W?ród plotek, jakie pojawiaj? się jest mowa między innymi o Kingpinie, ale najprawdopodobniej ta postać nie pojawi się ze względu na to, iż nadal prawa do tej postaci należę do studia Fox.Fanom Petera Parkera nie pozostaje więc nic innego jak czekać do 2011 roku.
Nic nowego te twoje info nie wniosło. Takowy news został już kiedyś opublikowany na SMO.
Chciałbym żeby w filmie pojawiła sie black cat
z wrogów jestem za skorpionem i Carnage wacham sie przy mysterio
Powiem że w ogóle nie jestem za carnage. W?tpił żeby od razu po Venomie pojawił się symbiot z podobnymi mocami. Moim zdaniem widzowie chcę czegoś nowego. Stawia? bym na Lizarda, wróg którego nie można skrzywdziś i uratować przed samym sob?. Chociaż stawiam też na Black Cat która będzie chciała przeciągnął pająka na swoją stronę. Kraven też jest prawdopodobn,albo Mysterio aby namota? w głowie petera i doprowadziś do za?amania psychicznego
( Taki szyderczy plan:venom:)
Moja opinia:
Carnage: 35%
Lizard: 60%
Mysterio:70%
Black cat: 75%
Kraven:80%
Jeśli chodzi o 2 wrogów to stawiam na Black Cat i Lizarda.
Czuj? że Lizard będzie na 100%.
nie wiem jak reszta ale z jaszczurem nie będą już d?uzej czekać.
Ja chciałbym zobaczyć Lizarda i city event z udziałem Shockera.
Nie wiem czy juz o tym slyszeliscie ale Stan Lee zdradzil tylko ze w 4 czesci przygód Czlowieka-Pajaka ,,powróci zagrozenie z pierwszej i trzeciej czesci"
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
http://www.filmweb.pl/John+Malkovich+czarn...2,News,id=56660

I co Wy na to??
Postac nie najgorsza jak na wroga pajaka. Malkovich to dobry aktor tylko nie wiem czy nie jest za mlody na Sepa. Bardziej by pasowal Ben Kingsley. Bardziej mnie martwi ta niby nowa postac, która moze zagrac Anne Hathaway. Niby bedzie Felicja, ale to jej alter ego to jakies nieporozumienie. Gdzie Black Cat ? Sam Raimi wie, ze do konca 3 mu nie wyszla, a teraz znowu kombinuje.
John Malkovich jako Vulture,to wezwnie dla tego genialnego aktora wcielic sie w role aroganckiego Adriana Toomes'a
ciekawa koncepcja.
Natomiast Black Cat i osoba która ma sie w nia wcielic niejaka Anne Hathaway roli Felici Hardy trudno co na ten temat wnioskowac.
Natomiast nierozumiem absurdalnego posuniecia ze strony rezysera,Sam Raimi i 4-ta czesc Spider-Mana
jako przekombinowany gniot chociaz by z wykreowania nowej postaci ,Felicia Hardy jako zenski odpowiednika Vultura,smiech na sali i ewidentny cios w milosników sztuki komiksowej.

Spider-Man,X-men. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości