Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Wrogiem Spider-Mana w Spider-Manie 4 powinien by?:
Ankieta jest zamknięta.
Carnage
0%
0 0%
Chameleon
0%
0 0%
Hobgoblin
0%
0 0%
Hydro-Man
0%
0 0%
Kraven
0%
0 0%
Lizard
0%
0 0%
Morbius
0%
0 0%
Morlun
0%
0 0%
Mysterio
0%
0 0%
Rhino
0%
0 0%
Scorpion
0%
0 0%
Shocker
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wróg w filmie Spider-Man 4
Wolalbym zeby Carnage powstal klasycznie w 4 czesci no i jesli ma juz sie pojawic to w duecie z Venomem oczywiscie
Tya tak by bylo najlepiej :rolleyes: Samego Carnage jakos nie widze w filmie...:D
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
A ja bym chcial aby pojawil sie Carnage i epizodycznie jakies plotki np Shocker albo Rhino
Wedlug mnie Venom móglby sie odrodzic i powstalby z nbiego Carnage. I jeszcze Lizard. Miodzio
MyMiniCity:
Orthang
Ja najbardziej chcialbym zobaczyc duet Carnage/Venom (ale sadzac po trzeciej czesc i smierci Brocka nie sadze zeby do tego doszlo),Kravena (ale nie jest to odpowiedni Villan jak na produkcje filmowa gdyz nie pokaza w ich starciach zadnych wypasionych efektów specjalnych), Scorpiona (ale filmowy JJJ sprawia takie sympatyczne wrazenie,ze widzowi az sie wierzyc nie bedzie chcialo,ze moze sie posunac do stworzenia super wroga) Wiec i tak suma sumarum najprawdopodobniej zobaczymy Lizarda (którego szczerze powiedziawszy tak srednio lubie)

Mam tylko cicha nadzieje zobaczyc na ekranie Black Cat,uwielbiam ja zarówno w komiksie jak i w TAS Spider-man,ciekawilaby mnie bardzo w filmie
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
A ja jestem za Lizardem. Poprostu mi pasuje i juz. A Carange...moze w 5?Ale w zyciu Morlun!
Czy wy wszyscy, ktorzy wypowiadacie sie przeciwko morlunowi czytaliscie the other???...Jak tak to powiedzcie, czy warto to przeczytac czy nie?
Wróg w 4...glówny oczywiscie lizrd, a poboczny...moze electro? Sadzac po filmach nie mial by swego stroju(zreszta glupio by wygladal) Pewnie bedzie to ziomal z dziwnym fryzem :lol:
Raczej watpie, aby w "4" pojawil sie Carnage. Przeciez to prawie to samo co Venom. Tez symbiot, moze troche inny i na innym nosicielu, ale sprowadza sie do jednego. Bardzo mozliwe, ze bedzie to Lizard, gdyz dr Connors juz w drugim filmie sie pojawil, wiec kto wie.
Darth Destruktor,May 9 2007, 09:47 AM napisał(a):Wróg w 4...glówny oczywiscie lizrd, a poboczny...moze electro? Sadzac po filmach nie mial by swego stroju(zreszta glupio by wygladal) Pewnie bedzie to ziomal z dziwnym fryzem :lol:
I wlasnie dlatego wolalbym, zeby pomijali villainów, którzy mogliby glupio wygladac w swoich kostiumach, niz zeby na sile im robili kostiumy niepodobne do tych, które znamy z komiksów.

Ja jednak wolalbym zebt wrogowie takie kostiumy jakie mieli w komiksie , nie chce zobaczyc jakiegos wymyslonego poprostu ktory pewnie i tak by mi nie przypadl go gustu
Sa takie postacie o których marze by byly w czwórce:

- Lizard
- Skorpion
- Carnage (najlepeij w duecie z Venomem)

Jest tez pore grono które moglo by byc i byloby fajnie ale to juz nie to samo co Ci trzej wyzej ;P

Nie chcialbym Hobgoblina bo to byloby przegiecie (w kazdej czesci goblin?).

Kingpin móglby byc jako postac dodatkowa.
Symbiot którego mial Connors (którego dostal od Petera) móglby sie naswietlic jakims gamma i zmienic w Carnage i wejsc na Casyd'ego. :)
Czyli:
- Carnage,
- Scorpion,
- Cpt. Ameryka. + dla filmu wdg. mnie. :)
- Jakis przyboczny, jedna walka np. jakis pokroju debili: Rhino.
A co myslicie o tym ze venom moze wrócic i to z Topherem? Scena w której venom z Brockiem wyparowuje jest dziwna jak sie jej przyjzec. Jest wielki blysk i sporo dymu. Moze on uciekl do góry albo gdzies na bok. Bombka jest ze snowboardu od Harrego, wczesniej od jej wybuchu Harry mial poraniona twarz - nie wyparowal. Poza tym jesli wyparowal venom i brock czemu rury sie tylko powyginaly a Peter zaslonil twarz reka i nawet go nie drasnelo. Podloga tez w dobrym stanie byla. Dziwne te bombki. Wiem ze w pierwszej czesci goblin tez mial takie podobnie dzialajace, no ale moze Raimi zostawil sobie furtke i zrobi niespodzianke w jakiejs czesci. Byloby slodko. Juz raz zmienil, jakby fabule, pierwsza czesc wyglada teraz troche inaczej jak wiemy ze wujka Bena zabil Marko a nie koles z tlenionymi wlosami. Gdyby venom wrócil jako glówny wróg calego filmu nakrecilby wielki hajs a przeciez o to im chodzi.
ps mam nadzieje ze juz o tym nie dyskutowaliscie, nie czytalem wszystkiego
Juz o tym byla umowa, po wybuchu widac szkielet Brocka, wiec raczej Venoma nie bedzie, ale mam nadzieje, ze pojawi sie Carnage.

tutaj masz dowód : http://www.youtube.com/watch?v=QkCIVoprDtw

http://www.youtube.com/watch?v=PcOXcySaysM&NR=1:
drugi link gdze zaznaczono w koncówce klipu szkielet Brocka, na statycznym zdjeciu.
No cóz na SMO dostaliscie kolejnego hotowego newsa. Zaznaczcie tekst myszka, aby go przeczytac.

Mozna nie dowierzac, ale przypomina, ze serwis jako pierwszy podal, ze Venom wystapi w filmie. Wtedy tez nikt nie wierzyl. Ponadto jako pierwszy podal pelna liste 3 przeciwników w Spider-Manie 3. Wszystkie inne serwisy wytypowaly je blednie. Istnieje wiec podejrzenie, ze FDM ma naprawde jakiegos znakomitego szpiega w Columbia Pictures, który dostarcza im sensacyjne i wiarygodne info. Ale jak to mówia, pozyjemy, zobaczymy
Masz racje. Nie widzialem tego wczesniej. Mam nadzieje, jak tak, ze canrage bedzie kolejnym wrogiem, tak jak mówi najnowszy nius na glównej stronie.
Ledwo obejrzalem trójke a tu taki news.... :D

Tak na prawde to byloby spelnienie moich marzen!!!!!

Najpierw Venom w trójce, a w czwórce nie dosyc ze Carnege to jeszce Connors jako Lizard!!!

Sami moi faworyci!!!

I nic wiecej do szczescia mi nie potrzeba jezeli chodzi o kontynuacje filmu.

Mam nadzieje ze ten informator mówi prawde :)
Ja absolutnie nie widze Lizarda w duecie z Carnagem... To byloby dziwne i moim zdaniem niezbyt udane... Ci dwaj sa przeciwnikami zupelnie innego typu...
Nie wiem<o ile ten news to prawda>jak oni chca to zrobic...
Dobrze prawisz Symbioth, chociaz jak dla mnie to temat Venoma nie do konca jest zamkniety... nie chce mi sie wierzyc, ze najlepszego przeciwnika Parkera zmniejszyli do mozna powiedziec epizodu... w dodatku nie mial tego znakomitego jezyka, nad czym ubolewam niezmiernie...
No i ta najwazniejsza kwestia- któz nie chcialby zobaczyc walki Venom vs Carnage?- moi dwaj ulubiency:D
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości