Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Wrogiem Spider-Mana w Spider-Manie 4 powinien by?:
Ankieta jest zamknięta.
Carnage
0%
0 0%
Chameleon
0%
0 0%
Hobgoblin
0%
0 0%
Hydro-Man
0%
0 0%
Kraven
0%
0 0%
Lizard
0%
0 0%
Morbius
0%
0 0%
Morlun
0%
0 0%
Mysterio
0%
0 0%
Rhino
0%
0 0%
Scorpion
0%
0 0%
Shocker
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wróg w filmie Spider-Man 4
Cytat:Ja absolutnie nie widze Lizarda w duecie z Carnagem... To byloby dziwne i moim zdaniem niezbyt udane... Ci dwaj sa przeciwnikami zupelnie innego typu...
Przeciez nigdzie nie pisze, ze maja byc po jednej stronie i co przeszkadza w tym, ze sa przeciwnikami zupelnie innego typu?
A z tym Carnagem to róznie moze byc. Jezeli w 3 nie wypowiedzieli nazwy Venom to moze jednak on bedzie ale np w polaczeniu symbiota z Garganem :P. Bo z jednej strony ludzie placza, ze Venoma tu prawie nie bylo a z drugiej wstawienie Carnage'a do filmu w zasadzie dla dzieci moze okazac sie totalnym nieporozumieniem.

Moim zdaniem w 4 czesci powinien pojawic sie Lizard , jesli jednak pojawi Carnage to tylko w duecie z Venomem innego rozwiazania dobrego nie widze osobiscie
deadpool92,May 10 2007, 09:44 PM napisał(a):Ja absolutnie nie widze Lizarda w duecie z Carnagem... To byloby dziwne i moim zdaniem niezbyt udane... Ci dwaj sa przeciwnikami zupelnie innego typu...
Nie wiem<o ile ten news to prawda>jak oni chca to zrobic...
Zgadzam sie z toba w 100% , choc pewnie ci dwaj wrogowie nie stwoza zadnego duetu to i tak uwazam ze pomysl pojawienia sie ich razem w filmie jest nietrafiony zdecydowanie.Carnage powinien pojawic sie w 4 czesci razem z Venomem , jesli jednak tych 2 by zabraklo to niech bedzie sam Lizard
Tak jasne pojawi sie w duecie z venomem heheheh symbiot venoma wejdzie na Jezuska co nie
upewnij sie czy nikogo niema w domu
No wiesz prawdopodobnie wejdzie na ciebie :lol: , jak dla mnie w 4 czesci powinien pojawic sie albo duet Carnage i Venom albo sam Lizard. Osobiscie pomysl pojawienia sie Lizarda i Carnage w filmie uwazam za nietrafiony
Wlasnie tak bylo by najlepiej a poza tym teraz dla widzów jeden przeciwnik to juz za malo po tym co zobaczyli w SM3 wiec na pewno beda chcieli conajmiej 2 wrogów a nie samego lizarda.
Skad wiesz ze dla widzów jeden przeciwnik to juz za malo , gdyby ukazac ciekawe postac Lizarda i zrobic kilkanascie swietnych scen z jego udzialem to kto wie.Mysle ze to wystarczylo by wpelni by zaspokoic wymagania widza, idac twoim tokiem myslenia skoro w SM3 bylo 3 wrogów to w SM7 bedzie ich 7 :lol:
Ale ty koles jestes dziwny neiwiem czy zauwazyles ze w SM3 bylo az 3 wrogów a ja do 4 zaroponowalem 2 wrogów wiec sadze ze to jest najoptymalniejsza wersja.
Fakt teraz widze szkielet Venoma, ide zedytowac posta.

Co do kolejnego przeciwnika chcialbym aby Lizard pojawil sie na poczatku filmu i do 1/2 calego filmu byl z nim spokój a nastepnie chcialbym zobaczyc Carnage'a tylko oczywiscie bez smierci w koncwce [najlepiej oddzielenie od symbiota i do pudla z nim, a nastepnie w czesci numer 5 efektowna ucieczka dzieki kolejnemu polaczeniu Celtus'a i symbiota(w kazdej czesci spidera glówny przeciwnik ginie - pora to zmienic!)] i ewentualne wstawienie go do filmu numer

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Banana Boy,May 10 2007, 07:32 PM napisał(a):Juz o tym byla umowa, po wybuchu widac szkielet Brocka, wiec raczej Venoma nie bedzie, ale mam nadzieje, ze pojawi sie Carnage.

tutaj masz dowód : http://www.youtube.com/watch?v=QkCIVoprDtw

http://www.youtube.com/watch?v=PcOXcySaysM&NR=1:
drugi link gdze zaznaczono w koncówce klipu szkielet Brocka, na statycznym zdjeciu.
Nie nazwal bym tego szkieletem. Dla mnie to tylko zarys sylwetki.
czyli spekulacje co do villianó sie sprawdzaja, mam nadzieje,ze Carnage zrobi prawdziwa rzez....jesli oczywiscie S-M4 powstanie
Ja mam gigantyczna nadzieje, ze powstanie Spider-Man4 i ze Carnage bedzie prawdziwym morderca, sluga mroku. "Zlem tak czystym ze mozna prawie je poczuc"- Judasz podróznik.
To by byla przepiekna walka, Spider-Man powalajacy zla, okrutna i szalona bestie.
Jak zawsze Spider-Man zniszczyl by bestie z honorem, odwaga oraz sila.
Spider-Man- The Greatest HERO of them all.

spider-man 4 powstanie napewno niema sie o co martwic. Kto by byl na tyle glupi zeby niezarobic w ciagu 2 tygodni 1mld dolarów?? A pozatym kiedys slyszalem ze studio planuje zrobic cos kolo 7 czesci. Fakt kazdy chcialby wiecej ale spójzcie na to z tej strony:
Akcja kazego filmu toczy sie srednio co 2 lata, wiec 2x7=14. Przypuscmy ze w 1 czesci Peter mial 20 lat. 20+14=34. Z naszego spidera zaczal by sie potem juz powoli robic dziadek B)

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Scarlet Spider,May 12 2007, 11:46 PM napisał(a):Przeczytalem i zrozumialem  ;)
Powyzszy post tez jest zbedny.

A do tematu: Nie sadzilem ze Carnage pojawi sie w którejkolwiek czesci Spider-Man'a, ale jesli plotki o których mowa w newsie sie sprawdza to bedzie niezle. Mam nadzieje ze zrekompensuje to niedosyt, o którym wspominaja fani po walce z Venom'em w SM3, którego musze przyznac jeszcze nie widzialem*

EDIT: Zapomnialbym o Lizard'ie - wlasciwie odkad w SM2 zobaczylem Connors'a bez reki, wiedzialem ze to juz tylko kwestia czasu zanim ta postac zagosci w filmie. I bardzo dobrze, bo sie do tego jak najbardziej nadaje.

Te dwie propozycje jak najbardziej mi odpowiadaja. Ale moje nastepne pytanie brzmi: jak dlugo jeszcze bedziemy musieli czekac na Spider-Man'a 4?

*chyba dzisiaj (bo juz po pólnocy) pójde do kina sobie ;]
Ja mysle, ze nie bedzie zadnego Goblina bo byly do tej pory we wszystkich czesciach (chociaz wzmianki w SM2). Chcialbym Carnage'a w czwórce ale bardziej prawdopodobne ze pojawi sie tam Lizard bo dr Connorsa znamy juz od pierwszej czesci. Mam tez nadzieje na powrót watku (niekoniecznie w czwórce) Venoma bo to swietna postac.

No cóz, wiemy juz na pewno kogo NIE bedzie w Spidermanie 4 ;) , mysle ze po trójce wiekszosc ogladajacych przyzna, ze 3 villainów to za duzo, a 1 to moze byc za malo. Zatem dwójka jest zlotym srodkiem. Glosuje na Lizarda i Carnege'a, nie pogardzilbym takze Kravenem (ale koniecznie w takiej wersji jak z ostatnich lowów, gdyby wykorzystali motyw z tej klasyki w 4,5 albo 6 filmie byloby bosko).
Moim zdaniem Carnage'a nie wsadza, bo zrobilby sie z filmu horror sci-fi...
Lizard jak najbardziej, hmm... moze jeszcze Mysterio?
No z Mysterio tez dobry pomysl. A moze dwójeczka pod tytulem Scorpion i Lizard? W koncu w obu mamy do czynienia z neogenika.

Mysterio? Ciekawe...duzo efektów specjalnych...no i postac ciekawa... B)
Moim zdaniem Mysterio tez odpada. Jego strój nie pasuje na wielki ekran (no chyba ze go troche zmienia) ;) Wyobrazacie sobie to? Jakis koles z peleryna i helmem na glowie (taki jak maja astronauci :P ). To nie pasuje zupelnie!

Zgadzam sie z Arthur'em co do Kraven'a - pasowalby ;]

Ale i tak Carnage i Lizard to teraz moi pretendenci.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości