Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza Gra
#61
Moim faworytem BYL Spider-Man 3 The Game, ale kiedy go 4 raz ukonczylem to mi sie znudzil po prostu ;) . W tej chwili nie mam zadnego faworyta, ale jakbym musial teraz wybierac to Spider-Man the movie.... za klimat.
Odpowiedz
#62
Dla mnie najlepsz? gr? jest Spider-man 2:the game na PS2. Ta gra jest niesamowita. Tryb matrixa, bieganie po ?cianach, kombosy na lataniu sieci, bujanie się na lampach, zawody z Beckiem, Mystrio i wogóle wszystko!
Odpowiedz
#63
Spider Man enter the electro czy jak to tam szło :D fajna giera na psx :] i spider man WoS :venom:

ARGUMENTY! W przyszło?ci będą kasowane tego typu posty. / rzadlo

dobrze, przeraszam !

Spider man enter the electro, grwa fabu?owo świetna,, moze u grafika nie była największych lotów, i ni ebyła ?atwa jak dzisiejsze gry, to jest świetna.
Natomiast Wos za dynamike ruchów, za fabu?e (venom rlz), za mroczno??
Odpowiedz
#64
1.Ultimate Spider-Man - Fajna fabuła i świetna grafika (trochę mi przypomina grafik? z XIII). Tylko szkoda że taka krótka bo gdzień z 4/5 godzin wystarczy żeby ją ukończy?. 10/10
2.Spider-Man 2 The Game - Dużo przeciwników, fajne misje i przez jakiś czas można pochodziś Peterem po Daily Bugle B) Aha i bym zapomnia?, spektakularne walki z R.H.I.N.O! 9/10
3.Spider-Man 2001 - Moja pierwsza gra ze Spider-Manem w jak? w życiu zagrałem, byłem wtedy ma?y, gra?em w niż u kolegi na PSX. 8,5/10

Pozdrawiam
:spidey_peace:
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
#65
Siema

Jesli chodzi o gry ze spidermanem, to nigdy nie zapomn? tej gry 4 bitowej na Atari 2600, gdzie wspina?o sie pajączkiem po budynku a na górze czekać na Ciebie Green Goblin. To była pierwsza gra ze spidermanem w któr? giercowałem. Mam do niej niejako sentyment.

A ostatnio także m?uci?em w "Ultimate'a..." Fajna gra i rzeczywiście grafa podobna jak w "XIII". Fabu?a świetna, no i Venom w roli głównej (obok pająka), Venom vs Wolverine, niezły motyw. Podoba?y mi się zadania na czas. Mo?na było pobija? swoje rekordy.

Zagrałbym sobie w "Web of shadows", ale komp mam zamulasty. Widzialem filmiki no i szcz?ka w dół (i bynajmniej nie chodzi mi o grafik?, która byla rewelacyjna, ale o klimacicho tej gry)

Z takich gier, gdzie można było Spidermanem gra?, to "Tony Hawk Pro-Scater 2". Mo?na było wybrać sobie strój. A największą radośc dawały kombosy, doprowadzające do tego iż spider musiał używa? pajączyny (bo przy zwykłych trickach zachowywa? się jak normalna postać w tej grze) ?atwe to nie było.

pozdrawiam serdecznie

ps. Ostatnio z kumplami trzaskamy sobie trochę w "Pegaza". Wie ktoś może, czy są jakies inne gry ze spidermanem oprócz "Revenge of Sinister Six" na tą konsolk??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#66
Moje ulubione gry z Pajączkiem to :

1.Spiderman 3 (swoboda,fabuła,sporo bossów,fajne etapy,z moim kumplami odkrywali?my sztuczki xD)

2.Ultimate Spiderman (swoboda,super misje,fantastyczne przerywniki,dobre pojedynki,możliwość gry Venomem)

3.Spiderman Friend or Foe (niektórzy się zdziwię dlaczego to moja jedna z ulubionych gier z pajączkiem : można gra? Ockiem , Scorpionem , Sandmanem , Black Cat , Silver Sable itd. i dlatego że miło się gra przechodząc ale szkoda że taka krótka i trochę dziecinna :huh:)
Odpowiedz
#67
Kiedy? gra?em w Spider Man The Movie, podobała mi się, szczególnie możliwość gry Goblinem
Ostatnio gram w Srpider Man 3, i mam serdecznie dośc rozbrajania tych wszystkich bomb (mam wersje na PC). Poza tym ukończy?em niemal 50% gry i nadal nie mam symbiota:(
Odpowiedz
#68
Acha byłbym zapomnia?..
Gra "Ultimate Aliance", niez?a gierka, ale gra?em tylko trochę w nią. Fajnie, że jest duży wybór postaci.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#69
Z tego co gra?em...USM is a winner!
Grafa mi się podoba, choć krótka to mnie wciągnąła, system walki chyba fajniejszy niż w SM3.
Jak dla mnie trochę dziwne sterowanie, ale na szczęście da się to wszystko poprzestawia?.

2 miejsce-SM3:TG-fajna grafa, długi, trudny.

3 miejsce-SM(2001)-dziś na grafik? trzeba przymkn?? oko, ale ten klimat...

4 miejsce-SM:TM-wspania?y klimat!!!

5 miejsce-SM:FOF-zbyt dziecinna grafika, ale giera fajna.

6 miejsce-SM2:TG-znudziśa mie ta gra

W SM:WOS nie gra?em
Odpowiedz
#70
Moja ulubiona gra to Spider-man web of Shandow czy jakoN tak i spiderman a także spiderman the movie (na razie te gry ale wszystko moze sie zmienic)
Odpowiedz
#71
Oto moje najlepsze gry o Spider-manie

Malej?co

1.Spider-man 3 (PS3, PSP) :spidey_rock:
2.Spider-man: WOS (PS3)
3.Spider-man 2001 (PC) Uwielbia?em to jak miałem 5 lat
4.Spider-man: The Movie (PC)
5.Spider-man 2 (PS2)
6.Spider-man: Toxic City (symbian)



A poza tym jestem nowy więc :spidey_welcome: wszystkim!


Odpowiedz
#72
Na tą chwile za najlepsze grę uznaje:

The Amazing Spider-Man - ze względu na głównie otwarty świat i różne zadania poboczne (jak robienie zdjęć)

Maximum Carnage - za niesamowite wręcz przywiązanie do wydarzeń z komiksu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości