Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Mam nadzieje, ze jest jakis kod czy cos... bo te tokeny sa wnerwiajace... Ja gre kupilem w Niemczech i juz ja przeszedlem...ale komp mi sie zwalil i teraz gram od nowa i staram sie znalezc tokeny<wszystkie>:P
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
te tokeny sa wkurzajace (znalazlem tylko 91 <_< ) ;)
Odpowiedz
W sieci jest trainer, który wszystko odblokowywuje, sam go uzylem by pograc sobie Czarnym Kostiumem, do tego fajnie sie nim przechodzi Story Mode, chodź na tych filmikach jakby w pliku avi to oczywiscie jest zwykly kostium pajaka.
Odpowiedz
gre przeszedlem 2 razy i uwazam ze jest swietna. na reszcie zrobiono przyzwoite hustanie sie na pajeczynie... tokenow brakuje mi okolo 10 i dostaje szalu ze przez to nie moge pograc po czarnemu (say no to the racism:D). achaaaa i gre mam na ps2.
brakuje mi w niej doca ocka... i ciekawostka: kupilem w dniu remiery:D
Venom i ja rulez!!!
Odpowiedz
Ja tej grze nie moge wybaczyc jednego, zalosnie krótkiego czasu gry! Przeciez to jest smieszne jak szybko mozna przejsc story mode. Owszem zostaje jeszcze zbieranie popierdólek ale dlamnie to tylko sztuczne wydluzanie czasu spedzonego przy tej produkcji. Gdzie sie podzialy czasy kiedy story mode meczylo sie 50h?! Gdyby ten makament poprawic i wrzucic wiecej postaci z swiata Marvela powiedzialbym, ze to gra swietna a tak jest tylko i wylacznie dobra (7,5/10).
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
jezeli wyjdzie druga czesc oczekuje dwóch rzeczy :

1.ultimate black cat
2.dluuuuuuuugi story mode
Odpowiedz
blackcat,Jul 28 2006, 18:12 napisał(a):jezeli wyjdzie druga czesc oczekuje dwóch rzeczy :

1.ultimate black cat
2.dluuuuuuuugi story mode
No to wyjdzie druga czesc, sie czyta newsy sie wie :]

BTW gra miala byc dluzsza, ale wiele elementów zdaje sie byc wycietych, chodźby fragmenty walki z Rhino, gdzie na trailerach i innych materialach widac ze ze Rhino to uderze w cysterne i Spidey musi ratowac ludzi z wypadku, a to rhino niszczy źródla wody na dachach i Spidey musi je zatamowac...pozatym zakonczenie mialo byc ciut inne (patrz:wikipedia.org)...
Odpowiedz
Hej, ma ktos moze linka do tych tokenów?? Mam narazie 28. Od ilu odblokowuje sie 1 kostium?? A i moze jest spolszczenie do tej gry??
Odpowiedz
Pierwszy kostium -> Spidey Wrestling
Wymagania ;)
-City Events: 30
-Tokeny: 30
Co do spolszczenia to z tego co wiem takowego nie ma.
Odpowiedz
eee... jeszcze jedno pytanko - te tokeny to musza byc te znaki zapytania??
I jak wgrac savy do US-M??
Odpowiedz
Jak dla mnie to gra jest gitara. Niestety story mode zaaaa krótki, powinien byc 3razy taki. Jesli wyjdzie 2czesc to mam nadzieje ze bedzie wiecej akcji i walk w stylu pajaczka i wiecej osob z universum marvela. BTW wolalbym zeby sie wszystko dzialo w normalnym spideym niz w swiecie ultimate.

RAISE your SWORD'S!!!
Odpowiedz
Ja niedawno przeszedlem USM na PC - gra jest niezla, aczkolwiek znalazlem w niej duzo wad. Spodobla mi sie mozliwosc grania dwiema postaciami - pomysl doskonaly, wykonanie tez. "Zyjace" miasto tez mi sie spodobalo. Co do wad, to bardzo wkurzyla mnie praca kamery - ile sobie krwi napsulem kiedy przez te kamere zaklinowalem sie w jakims rogu w czasie walki z bossem :angry: Zirytowal mnie równiez glupi system zapisu - niby mozna w dowolnym momencie, ale w praktyce wcale to nie dziala.
Dalbym jej 4 w skali szkolnych ocen.
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz
Czesc ludzie
Przeszedlem USM juz 3 razy wlacznie ze wszystkimi wyscigami, city evets i combat tours, ale dalej nie wiem gdzie znaleźc pozostale 30 tokenów. Nie mam ochoty szukac ich po calej planszy wiec jezeli ktos zna np odpowiednia kombinacje klawiszy, która pokazuje ich lokalizacje na mini mapie, to prosze Was bardzo o podanie jej tutaj. Jak na razie znalazlem tylko wyliczanke ile tokenów jest potrzebnych do odblokowania poszczególnych kostiumów, ale ani slowa gdzie je znaleźc. Wiem tez ze czesc z nich widac z duzej wysokosci, ale jak np wyszukac te po drugiej stronie mostu, gdzie jest dom Parkera?? Nie uwazacie ze szukanie tego badziewia jest troche wnerwiajace :angry: ? Szkoda, ze nie ma kodów do USM :(
Odpowiedz
A ja mam jedno pytanko, co tak w ogóle daje Czarny kostium?? Wieksza sila, czy co??
Mess with the best, die like the rest 
Odpowiedz
Fresnel tu masz faq (ang.) pomagajacy znalesc kazdy z tokenów :)
Odpowiedz
Nie sadze zeby fredzel jeszcze tu zajrzal.
Odpowiedz
Mam ta gre i jest bardzo latwa najgorsza jest ostatnia misja, mam save do tej gry jesli ktos chce.
Odpowiedz
kurde wkurzaja mnie troszke tokeny zebralem ich 78 i wiecej nic nie moge znalesc macie jakis dobry link zebym mial jakies fajne kostiumy

ej powiedzcie mi moze ile trzeba tokenow i tych innych na rozne kostiumy jak cos
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Tez mam ta gra jest swietna wreszcie stworzyli jakas gre o Spider-Manie gdzie fajnie buja sie na pajeczynie. Ale czarny kostium jest do bani jakis taki fioletowy mam wy tez taki macie ??
Odpowiedz
XD, purpurowy wrecz, chlopcze, blizej nieokreslony.
Ps. czemu bysmy nie mieliby miec takiego? :blink: Chmielku :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości