Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
No gra naprawde wypas, ja juz przechode drugi raz :P

Ale z tymi bonusami to ciezka sprawa - ja mam juz do odblokowania tylko 2 stroje, a zeby dostac czarny stroj symbiota trzeba przejsc CALA gra, a to jest prawie niemozliwe, bo mi zostalo chyba 50 tokens i znalezc jest ciezko :/
Odpowiedz
Siema, jestem tu nowy. Skonczylem juz Ultimate Spider-man'a i mam pytanie: Jak odblokowac wszystkie stroje? Czy do poszczególnych strojów trzeba zrobic okreslone czynnosci, czy leca hurtowo, po odnalezieniu wszystkich tokenów i wykonaniu misji pobocznych?

Aha, jakby kogos interesowalo, to na tej stronie jest spis wszystkich covers i landmarks w grze (znaczy, gdzie mozna je znaleźc):

http://dw.com.com/redir?asid=928443&astid=...token_comic.txt

Mess with the best, die like the rest 
Odpowiedz
Ok, gra juz drugi raz zaliczona i przymierzam sie do trzeciego :D

Gra jest ogolnie baardzo fajna, ale naprawde smuci mnie jej dlugosc, tzn praktyczny jej brak. Pierwszy raz przechodzilem ok. 8h teraz ok. 5 wiec ogolnie nie za fajnie :/.

EDIT

Pojawil sie RIP gierki zajmujacy ok. 320MB, niestety bez muzyki i filmow (co mozna indywidualnie dociagnac). Razem ze wszystkimi addonami wychodzi 630MB czyli ok. 1/2 oficialnego relasu. Dobra rzecz dla ludzi ze slabym laczem, ale nawet na slabym wolalbym juz "zalatwic" prawdziwego relasa z porzadna instalka, a nie sie babrac w tych wszyskich UHARC'ach, ale jak kto woli.

PS. To co napisalem wyzej jest tylko w celach informacyjnych i nie lamie regulaminu ;)
Odpowiedz
Gridlock,Sep 28 2005, 19:37 napisał(a):Siema, jestem tu nowy. Skonczylem juz Ultimate Spider-man'a i mam pytanie: Jak odblokowac wszystkie stroje? Czy do poszczególnych strojów trzeba zrobic okreslone czynnosci, czy leca hurtowo, po odnalezieniu wszystkich tokenów i wykonaniu misji pobocznych?

Aha, jakby kogos interesowalo, to na tej stronie jest spis wszystkich covers i landmarks w grze (znaczy, gdzie mozna je znaleźc):

http://dw.com.com/redir?asid=928443&astid=...token_comic.txt
wejdz na ten link tam wszystko jest ;)

http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/co...ode/928444.html
Odpowiedz
Cholera, nawet nie wiesz, jak sie glupio czuje, ze sam tego nie zauwazylem ;( Dzieki za pomoc.
Mess with the best, die like the rest 
Odpowiedz
Po przejsciu gry dochodze do wniosku ze Bendis stworzyl scenariusz doskonaly , wreszcie sie wyjasnilo jak zrobiono Venom Siut :P A co najlepsze Venom wciaz zyje i pewnie pojawi sie niedlugo w USM komiksie :P
Odpowiedz
Heh, a ja juz prawie 3 razy przeszedkem, jestem w 2/3 gry :P

Gra jest swietna, ale z racji tego, ze jest krociutka to gdy caly czas sie w nia gra moze sie niestety troche znudzic :/

Ja tam powalcze jeszcze o Czarny Kostium (chodz watpie zebym go zdobyl..) i przejde jeszcze moze 4 raz gre, a potem... gra na polke :(
Odpowiedz
Ostatnio zauwazylem interesujaca mnie rzecz a mianowicie w menu OPTIONS> CONTROLS sa klawisze przypisane dla 3 playerow, o co w tym wszystkim chodziś Czyzby mozna grac na podzielonym ekranie? :rolleyes:
Odpowiedz
jaruto,Oct 1 2005, 21:19 napisał(a):Ostatnio zauwazylem interesujaca mnie rzecz a mianowicie w menu OPTIONS> CONTROLS sa klawisze przypisane dla 3 playerow, o co w tym wszystkim chodziś Czyzby mozna grac na podzielonym ekranie? :rolleyes:
Nie.......poprostu sa trzy opcje sterowania , masz 1 klawiere i 2 pady? Ustaw se tak zeby niewazne czym grasz bedziesz mógl grac :D Na bank nie ma multiplayera.......
GALERIA BUGÓW Z USM
A ostatnio znalazlem dwa irytujace bugi.
1. Chodze sobie po miescie i climbuje po scianach , az tu nagle Spidey mi sie w sciane wbil........

2. Latam po miescie i tu nagle zadanie ze trzeba fure rozwalic mo za szybko jechala , wpadam na nia , wale jeden cios i bum........a zielony znacznik zostal :/

Dla jeszcze nieznajacych tajników USM , screeny robi sie F11 (domyslny klawisz)
Odpowiedz
Mam jedno pytanie czy USM pojawia si UF4?
Odpowiedz
Nie. Tylko Johnny.
Swoja droga malo wystepow postaci ze swiata Ultimate... Liczylem na UFF, na Ultimates i X-Men. :/ No bo co w koncu kurcze blade... No moze w USM 2 beda.
Odpowiedz
Johnny w jakim kontekscie?
Odpowiedz
Johnny w kontekscie Johnny. Pojawil sie i trza sie z nim scigac, a potem w miescie - juz po za story mode - Johnny czeka na Baxter Building i mozna sie z nim scigac ponownie.
Odpowiedz
ha sa Ultimates, no moze nie we wlasnej osobie ale sa ;]
http://img242.imageshack.us/img242/3291/ul...ltimates9lt.jpg

Z ff mamy jeszcze czasami reklamy wycieczek do Latverii
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
No tak to wiesz, tez to widzialem. Jest tez duza wersja na jakichs budynkach. Jest plakat SHIELD ("Dbamy o Twoja przyszlosc!"), ambasada Latverii, Baxter Building, dom Strange'a... To wszystko nawiazania. Mam nadzieje, ze wyjdzie dwójka gdzie wiecej znajomych z komiksow sie pojawi.

[spoiler]
A Carnagem jest Pete... :] Swoja droga troche to dziwne...
Odpowiedz
Z Johnnym mozna sie scigac jak przejdzie sie 5 wyscigów z danej kategroii (najpier easy potem medium i hard). Pozatym po ulicach NY sa jeszcze plakaty Kravena z napisem Welcome to the Jungle (kawalek Guns'n'Roses byl taki).
Crov napisał(a):Swoja droga malo wystepow postaci ze swiata Ultimate... Liczylem na UFF, na Ultimates i X-Men. :/ No bo co w koncu kurcze blade... No moze w USM 2 beda.
Nom , activision najpierw naobiecywalo a potem niedotrzymalo.......

Ciekawe sa takze nawiazania "tekstowe" do universum Mravela jak np. spider-man gdy gonimy Beetla "Jesli bylbym Hulkiem , to wszystko juz dawno by sie skonczylo" albo przechodnie gdy scigamy Beetla "Czemu Spider-Man sciga Iron-Mana?" albo gdy mamy juz free-roaming z Venomem i robimy masakre to zolnierze wolaja "We need some Hulk-units here!"
Odpowiedz
A przegladaliscie Concept Arty? Dowiadujemy sie z nich dla kogo pracowal Beetle. Jest tam narysowany fragment jak Beetle w ponurym zamczysku kleka przed tronem i mówiac "Wasza wysokosc! Jak widzisz misja nie byla kompletnym niepowodzeniem..." podaje fiolke, która ukradl wczesniej (podczas poscigu) swojemu pracodawcy. Podpis do miejsca glosi: "Van Damme Castle, Latveria". :) Przynajmniej wiemy, ze kiedy pojawi sie USM 2 (no a mysle, ze to pewne) wiemy kto bedzie jednym z glównych przeciwników i wiem, ze pojawi sie UFF. (Yay! :))
Ogolnie ze storyboardów mozna sie paru ciekawych rzeczy dowiedziec. (sa np wyciete scenki) Calkiem ciekawe rzeczy wycieli, ciekawe dlaczego... :/
Odpowiedz
Tak przez przypadek teraz znalazlem:
http://img68.imageshack.us/img68/7743/reed...cecenter9fy.jpg
Kolejne nawiazanie do FF
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
Takie rzeczy jak budynki to akurat nic wielkiego, w koncu to gra na podstawie komiksu i jest osadzona w swiecie Ultimate wiec wiesz... Podobnie jak z plakatami, choc to fajne ciekawostki. (Btw, ten plakat Ultimates to plakat filmu :]) Po za tym trrzeba znaleźc Tokeny budynków, miedzy innymi wlasnie ten Reed Richards Science Center. Z budynków najciekawszy jest moim zdaniem dom Doctora Strange, szkoda, ze nie mozna do niego wejsc. (choc drzwi ma uchylone)
Ale ten motyw z Beetlem i Doomem jest ciekawy, mam nadzieje, ze zrobia druga czesc.
Odpowiedz
Crov,Oct 2 2005, 13:32 napisał(a):Takie rzeczy jak budynki to akurat nic wielkiego, w koncu to gra na podstawie komiksu i jest osadzona w swiecie Ultimate wiec wiesz... Podobnie jak z plakatami, choc to fajne ciekawostki. (Btw, ten plakat Ultimates to plakat filmu :]) Po za tym trrzeba znaleźc Tokeny budynków, miedzy innymi wlasnie ten Reed Richards Science Center. Z budynków najciekawszy jest moim zdaniem dom Doctora Strange, szkoda, ze nie mozna do niego wejsc. (choc drzwi ma uchylone)
Ale ten motyw z Beetlem i Doomem jest ciekawy, mam nadzieje, ze zrobia druga czesc.
A gdzie dokladnie jest chata Doctora Strange'a? :P Tam gdzie byl Green Goblin?
A tych smaczków mysle ze w grze jest wiecej niz w Spider-man z 2000 roku :P
Cytat:wiemy kto bedzie jednym z glównych przeciwników i wiem, ze pojawi sie UFF
Skad wiesz :P Moze beda rozwiazywac tajemnice czegos innego a UFF i symbiot dooma bede w komiksie :D A USM 2 mysle ze wydadza najwczesniej w 2008 roku (teraz sie mecza nad SM3 i daj bóg Classic Spider-Man).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości