Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Witam ma problem brakuje mi jednego tokena miejsc togo który jest po baxter biudling
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o to musisz po prostu zeskoczyć z budynku na którym się zaczyna i przed drzwiami powinien był token. Jeżeli chodzi o Trask Tower to musisz polecie? na południe do tego najwyższego budynku i przed wej?ciem głównym powinnien znajdować się token.

Mapa
Odpowiedz
Hej, wy?cig z Johnym Stormem jest obowięzkowy?
Odpowiedz
Wydaje mi się ,że tak.
Odpowiedz
Dzięki Mrówka , ale nie rozumiem jak to się zaczyna , przecie zaczyna się na domu parkera
Odpowiedz
Tak właśnie myśla?em, że można tego nie zrozumieć. Na domu Parker'a zaczyna się jak zapisze się będąc w Queens. Jak zapisze się na Manhattanie to zaczyna się na Daily Bugle. Mam nadzieje że wszystko jasne.
Odpowiedz
:spidey_welcome:
Chciałbym się dowiedzień czy za pomoc? tego programu do tekstur (lub czym? innym) da się je tak zamienił aby zamiast Venomem gra? Carnage'm ?
Jeśli tak to jak można to zrobić ?
Odpowiedz
A tak z ciekawości zapytam. Udało się komuś dostać na Statułę Wolności? Oczywiście Venomem. Jest tam taki bug, że w miejscu podziemnego tunelu postać może stanąć na wodzie. Potem można jeszcze w locie odbić się o jakiegoś lecącego przeciwnika co daje dodatkowe parę metrów. Zawsze doleciałem ciut przed i się topiłem, ale może komuś się udało?
Odpowiedz
Kurde, kiedyś bym umiał odpowiedzieć, ale minęło mnóstwo czasu odkąd grałem w U S-M. Wiem że nie udało mi się nigdy znaleźć wszystkich secretów potrzebnych by odblokować czarny strój dla Spidera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości