Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3
ciekawe kiedy spider-man 3 ojawi sie na pólkach w wypozyczalniach dvd!?
Odpowiedz
Pewnie w tym samym czasie co w sklepach=na pewno przed gwiazdka
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
mysle ze znacznie wczesniej,filmy które sa w kinach znajduja swoje wydania dvd juz nawet 3 miesiace po premierze kinowej wiec wypatruj i oczekuj a mysle ze niedlugo juz bedzie
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Póki co to Spidey jeszcze jest na ekranach kin, wiec na dvd troche poczekamy.
Pazdziernik albo listopad to raczej prawdopodobne terminy wydania dvd.

Odpowiedz
Ja sadze, ze do konca sierpnia na bank.
Odpowiedz
Korzi,Jul 10 2007, 06:29 PM napisał(a):Ja sadze, ze do konca sierpnia na bank.
Do konca sierpnia (i pewnie kawalek wrzesnia) to film bedzie gral jeszcze w co biedniejszych kinach. Potem wrzesien i pazdziernik podliczanie przychodów z filmów i przygotowywanie zawartosci, i listopad zapewne premiera.
Poza tym jakby pod koniec sierpnia to DVD mialo wyjsc, to juz mielibysmy jakies informacje nt. tego wydania.
Odpowiedz
W Rosji juz DVD jest - dowodem sa wszechobecne DVDRipy z R5 - obraz DVD + dzwiek 5.1 zgrywany z tasmy filmowej. Nie wiem na ile oficjalne sa to wydania; oceniam, ze nie do konca Sony je poblogoslawilo, ale tam panuja zdaje sie zgola inne zwyczaje dot. praw autorskich;)
Odpowiedz
Chyba wcale nie musza skonczyc puszczac tego we wszystkich kinach (nawet w pipidówkach) zeby wyszlo na DVD ;) <_< :P
Odpowiedz
Ja juz zacieram raczki i wyczekuje premiery. Ciekawe co wrzuca jako dodatki.

Odpowiedz
Wookie3e,Jul 17 2007, 04:11 PM napisał(a):Ja juz zacieram raczki i wyczekuje premiery. Ciekawe co wrzuca jako dodatki.
Moze jakies niewykorzystane sceny, albo sceny które zostaly dokrecone bo podobno takie byly =) zobaczymy ja juz zbieram kaske na DVD i SP FoF.
Odpowiedz
W necie krazy fotka ze sceny, w której rozmawiaja ze soba Eddie Brock i Flint Marko, pewnie dogadujac sie w sprawie ataku na Spider-Mana. Scena rozgrywa sie chyba w parku. Brock nie ma na sobie symbiontu (pewnie jest ukryty), a Sandman jest w swoim klasycznym ubraniu.
Odpowiedz
Dawidos,Jul 18 2007, 09:50 AM napisał(a):W necie krazy fotka ze sceny, w której rozmawiaja ze soba Eddie Brock i Flint Marko, pewnie dogadujac sie w sprawie ataku na Spider-Mana. Scena rozgrywa sie chyba w parku. Brock nie ma na sobie symbiontu (pewnie jest ukryty), a Sandman jest w swoim klasycznym ubraniu.
Ta scena z tego co pamietam w grze na podstawie filmu byla :] Brock mówil wtedy Sandmanowi, ze jak mu nie pomoze, to zabije jego córke (co by mialo wiecej sensu niz to co widzielismy w filmie).
Odpowiedz
Dawidos, pokaz ta fotke :)
Odpowiedz
Ja tez zbieram juz pieniadze moze na VHS wyjdzie bo an DvD nie bede mial kasy bo jeszcze F4 bede musial se kupic.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Ares_Real,Jul 18 2007, 11:32 AM napisał(a):
Dawidos,Jul 18 2007, 09:50 AM napisał(a):W necie krazy fotka ze sceny, w której rozmawiaja ze soba Eddie Brock i Flint Marko, pewnie dogadujac sie w sprawie ataku na Spider-Mana. Scena rozgrywa sie chyba w parku. Brock nie ma na sobie symbiontu (pewnie jest ukryty), a Sandman jest w swoim klasycznym ubraniu.
Ta scena z tego co pamietam w grze na podstawie filmu byla :] Brock mówil wtedy Sandmanowi, ze jak mu nie pomoze, to zabije jego córke (co by mialo wiecej sensu niz to co widzielismy w filmie).
Dokladnie. Mam nadzieje, ze dodadza ja w wersji DVD bo to jest duzo bardziej przekonujace niz to co widzielismy w kinie.

Odpowiedz
Spider-Man 3 na DVD juz 30 pazdziernika.
Odpowiedz
Ehh... Jeszcze troche poczekamy, by mogli dla mnie troche sie pospieszyc :rolleyes:
Ale dobrze, ze juz wiadomo przynajmniej kiedy to bedzie :)
Odpowiedz
A moze sie skusze? Na kinowy seans sie nie zalapalem (damn) wiec moze chociaz obejrze w domowym zaciszu (taa, to nie to samo. Tak swoja droga- teaser Transformers Spielberga widziany w kinie rzadzi!)

You cant kill someone who is already dead...
Odpowiedz
Robson,Aug 4 2007, 10:45 PM napisał(a):A moze sie skusze? Na kinowy seans sie nie zalapalem (damn) wiec moze chociaz obejrze w domowym zaciszu (taa, to nie to samo. Tak swoja droga- teaser Transformers Spielberga widziany w kinie rzadzi!)
Taki maly off-topic, Tranformers jest robione przez Michaela Baya, Spielberg jest tylko producentem jak sie nie myle ;)
Odpowiedz
Cytat:Spider-Man 3 na DVD juz 30 pazdziernika.
Tak ale to dopiero w USA u nas pewnie bedzie gdzies miesiac pózniej. :(
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości