Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3
Czy ktos sie moze orientuje jaka cena jest za 2 plytowe wydanie sm3 DVD i czy juz jest ono w polskich sklepach. Ponadto prosilbym o informacje na temat innych wydan sm3 dvd dostepnych w naszym kraju. Z góry dziekuje.
Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/Trzy+wydania+%22Spid...D,News,id=37770

dobrze opisane wszystko.
Odpowiedz
Kupilem sobie w srode 2-plytowe wydanie. Podobno sa tam jakies dodatki ukryte. Czy ktos jakies "odkryl" ??
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Menelozo,Oct 5 2007, 12:09 PM napisał(a):Kupilem sobie w srode 2-plytowe wydanie. Podobno sa tam jakies dodatki ukryte. Czy ktos jakies "odkryl" ??
A gdzie kupiles bo ja szukalem w empikach itp i wszedzie mieli tylko 1-plytowe wydanie:/

Odpowiedz
Ja zamówilem w w tym sklepie. Ale jeszcze nie mam bo nie maja jeszcze tego na stanie. Pod koniec tygodnia moze sie tam przejde albo zadzwonie i zobacze czy jest. A poza tym to w emarkt.pl tez chyba jest (klik) i oczywiscie na allegro tez powinno sie znalezc.
Odpowiedz
Cytat:A gdzie kupiles bo ja szukalem w empikach itp i wszedzie mieli tylko 1-plytowe wydanie:/
Tych dwuplytowych wydan jest chyba bardzo malo sztuk :P, w czestochowskim empiku znajduje/znajduja sie :P.
http://www.edvd.pl/?v=film&id=14019
Jesdzcze tu jest.

Odpowiedz
Jestem swiezo po zakupieniu wydania DVD ale przed obejrzeniem chcialem zagladnac tu na forum poczytac sobie opinie,z przykroscia stwierdzam ze niestety jednoplytowe wydanie jest dosc ubogie a dwu-plytowego wydania nie moglem znalezc,no nic ide odpalic odtwarzacz i zobaczymy jak film
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Ja swoje 2-plytowe wydanie kupilem w mediamarkt.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Witam.

Ja swój egezmplarz dwuplytowego Spidermana 3 kupilem w tydzien temu w Katowickim Media Markt na Trzech Stawach za cene 62,99. Nie widzialem zbyt duzo egzemplarzy wydania 2DVD za to pelno jednoplytowych.

Jak wrazenia?

Filmu jeszcze nie ogladalem (tzn na DVD, w kinie widzialem i uwazam, ze jest conajwyzej sredni ale trzeba bylo kupic do kompletu), natomiast co do samego wydania to nawet niezle sie prezentuje, choc brakuje mi w dodatkach jakiegos dokumentu bardziej ogólnego - tzn jak doszlo do powstania filmu itd itp. Dodatki koncentruja sie glownie nad tym jak nakrecono poszczególne sceny, jak stworzono Sandmana, Venoma itd. czy tez jak wyglada kwestia milosnych trójkatów w SM3, czy muzyka (tu sie dziwie, ze ani slowa nie powiedziano o Elfmanie, którego motyw przewodni przeciez sa wykorzystano). Duzy plus jest taki ze WSZYSTKIE DODATKI* NA DRUGIEJ PLYCIE MAJA POLSKIE NAPISY, bo czesto sa do dodatków tylko napisy angielskie. Na lektora nie zwracalem uwagi bo nigdy nie ogladam filmów z lektorem jesli mam do wyboru napisy, ale wydaje mi sie, ze ten co jest to do moich ulubionych lektorów raczej nie nalezy.

W kazdym razie w MM róznica ceny miedzy wydaniem 1 a 2 plytowym wynosila 10 zl wiec juz wolalem ta dyche doplacic zeby sie dowiedziec czegos wiecej o samym filmie.

PS. dodatków ukrytych póki co nie znalazlem, ale nie szukalem ich zbytnio.

* oprócz trailerów, ale who cares
Odpowiedz
Ja swoje niestety jedno plytowe (bo dwu juz nie bylo) kupilem wczoraj w realu nie ma w nim nic ciekawego ale sie obejrzy.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Ja takze kupilem 2-dyskowe wydanie. Myslalem ze dodatki beda ciekawsze ale cóz...nawet odkrylem ukryte dodatki:D
Odpowiedz
Móglbys napisac jakieś :)
Spider-man
Odpowiedz
Wczoraj kupilem wydanie 2DVD. Wizulanie prezentuje sie swietnie (wyjmijcie okladke z pudelka, po drugiej stronie dostaniecie cos gratis :D), ale dodatki sa bardzo nudne (obejrzalem polowe i sobie odpuscilem). Przylaczam sie do pytanie: jakie i jak dodatki ukryte? :D
Odpowiedz
Znalazlem dwa ukryte dodatki, ale nic wam o nich nie powiem :P

Dodatki sa ukryte po to, zeby kazdy je sobei sam mógl odkryc. Co to za problem poszukac w menu? Przeciez to zajmuje ledwie pare minut.
Odpowiedz
Tez znalazlem JEDEN ukryty dodatek. Nic ciekawego ;) jakis koles idzie do studia Columbia Pictures i potem pokazuja jak nagrywaja muzyke do filmu. Caly dodatek trwa jakies póltora minuty ;)
Spider-man
Odpowiedz
Moze sie orientujecie czy sa gdzies w internecie wyciete sceny z filmu albo choc screeny z nich? Na DVD 2 plytowym nie znalazlem ich chyba ze sa to jakies dodatki ukryte.
Odpowiedz
Z tego co wiem scen usunietych/dodatkowych nie ma i prawdopodobnie nie bedzie. W sprawie dotychczasowej wersji dvd taka decyzje podjal Raimi, który nie lubi takich rzeczy zamieszczac. Kolejnego wydania dvd, jezeli takowe powstanie, Raimi redagowac nie bedzie, wiec i szansa na usuniete sceny bedzie wieksza.
A póki co od wtorku do kupienia w Polsce bedzie trylogia Spider-Mana na dvd :D .

Odpowiedz
110 zl za trzy plyty... bezsensu.
ja za lacznie 134 zl kupilem:
Spider-man 2DVD
Spider-man 2 Gift set 2DVD
Spider-man 3 2DVD

no i Spider-man 2,1 2DVD za 30.
Odpowiedz
A jest cos nowego na tym 3-plytowym wydaniu?
Spider-man
Odpowiedz
Mam wydanie 2DVD. Wyjalem okladke i nic... :rolleyes:
MyMiniCity:
Orthang
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości