Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Art
' napisał(a):Tiaa tam tylu lamusów siedzi ,ze nie wiem czy tak bardzo by nie dal rady . Próbowac mozna .

Nie, nie uda. Przykro mi, ale taka jest prawda. Nie chce bron Boze urazic TuaXa. Myslisz, ze to takie hops siup dostac sie do Marvela ? poza tym oni szukaja ludzi na deviancie, wiec jakby sie nadawal, to sie do Niego zglosza.
Nie wiem, czy próbujecie sie Mu podlizac takim mówieniem, czy co. I Marvel nie bierze wcale takich lamusów.
Poza tym Tuaxie, móglbys pokazac cos wiecej niz sama postac. Dac te moc perspektywy w miescie. No wiesz, o co mi chodzi:)
Odpowiedz
Nie wiem Nera czy zauwarzyles ,ale jakos nie lize dup na tym forum . Jak cos mówie ,to pokazuje swój szacunek ,a piszac o tym Marvelu chcialem otrzymac odpowiedz od Tuaxa ,ale on sie boi wypowiedzi jak ognia ,wiec cóz . W kazdym razie ,móglby troche wiecej pracek i rózniejszych porobic bo sama postac juz jednak troche mdli . Chociaz musze przyznac ,ze rysunek z ciagnietym za jezyk Venomem ,ujal me serce gleboko .
Odpowiedz
Widze dyskusja na mój temat sie urodzila. Nie wiem po co tak w tego marvela wnikacie. Prac nie wysle do nich bo mi brakuje duzo do ludzi którzy tam pracuja. A to co robie to hobby, dla przyjemnosci. Ale dzieki za dobre slowo.
Odpowiedz
O, widze, ze TuaX posluchal Waszych prósb - niczym Swiety Mikolaj !
Pokolorowana Praca wyglada duuzo lepiej niz czarno - biala. Brawo ! ; )

A to moja nowa praca :
Odpowiedz
Ode mnie dzisiaj:

Po poludniu postaram sie pokolorowac.
Odpowiedz
Nie wiedzialem ze do fan artu mozna zaliczyc wklejanie wlasnych zdjec... o_O

Aaaaaaale zabawny zarcik z mojej strony, hihihaha. Bardzo fajny ten zly pan ale mimo wszystko powinien miec ciut krótsza czaszke jak dla mnie. Chyba ze dlugosc czola wplywa na to jak bardzo grozny jestes, to wtedy ok;)
Odpowiedz
Dlatego nazwalem: "Big-head scar". To taki randomowy rysunek, cóz, z drugiej strony to... nikt nie mówi, ze musi byc czlowiekiem.
Odpowiedz
A tu kolor. Mam nadzieje, ze nie zasztyletujecie mnie za posta pod postem.
Odpowiedz
Hejka wszystkim, dawno mnie tu nie bylo:P Kilka moich prac zwiazanych z Marvelem (wieksza rozdzielczosc na moim profilu na deviancie):

Widze ze przybylo kolejne pokolenie:)) Jak milo.

Pawcio, obserwujac Twoje postepy od czasu, gdy publikowales swoje pierwsze rysunki pod ksywa konczaca sie na "lux", az po dzien dzisiejszy ocenilbym na zatrwazajaco pozytywne:) Wyksztalciles swój niesamowity i oryginalny styl, czego Ci osobiscie zazdroszcze:] Co prawda, wciaz widac pewne niedociagniecia (jak na przyklad nie do konca rozwinieta umiejetnosc kolorowania), ale jestem pewien ze uda Ci sie z czasem wyeliminowac te male skazy. Naprawde, polecam ci przemyslenie kariery grafika:)

Pozdro for all
Odpowiedz
Nie wiem czy to sie zalicza do Fan Artów, ale co tam. I tak dla przypomnienia chodze do III gimnazjum xD Mówie, bo rysunki sa w klasie od podstawówki. Dzis musialem troche dluzej zostac w szkole wiec machnalem cos takiego. Totalna amatorka.
[attachment=324:DSC00538.JPG]

[attachment=325:DSC00548.JPG]
Odpowiedz
Pickador wróciles z klasa:PSpider w deszczu swietny, mimo, ze taki malo anatomiczny. No i wyzej nawet Ezekiel sie pojawia, lubilem go w tym DK ASM.
Tiger Twoje graffy, czy jak to tam, tez mi sie podoba:)Ale nie rozrabiaj juz w szkole.
Odpowiedz
Co Ty mu mówisz ? Szkola jest po to zeby robic w niej glupie rzeczy, wyszalejesz sie a pózniej wychodzisz jako ogarniety czlowiek, oto prawdziwy cel szkoly. Takze demoluj chlopie, pyskuj, bij innych ile wlezie:DTez mi sie podoba praca Pickadora, ten Spidey w deszczu wlasnie przykuwa uwage
Odpowiedz
Siawka Wszystkim !
Pickador - bardzo milo mi Cie poznac, swietne rysunki !
Tiger - tez czasme lubie narysowac jakies Graffiti ;D
A to moja nowa praca, teraz jeszcze pracuje nad czyms zwiazanym ze Spider-Manem (wreszcie)

A z okazji nadchodzacych Swiat Bozego Narodzenia zycze wszystkim wszystkiego co najlepsze ...;)
Odpowiedz
Pickador -> Fajne pracki, zwlaszcza Spidey w deszczu. Czego uzywales do kolorów?

TIGER -> Takie randomy, nic szczególnego, ale cieszy oko.

GooralekSkate -> Idzie Ci coraz lepiej, spróbuj popracowac nad perspektywa... i moze cos cieni rusz : )

A ode mnie kolorowa wersja szkicu autorstwa Ryana Ottleya:
Szkic:

Mój kolor:
Odpowiedz
Wesolych poswietach. Fajne obrazki nowe, szczegolnie Pawcio dajesz rade.
Ode mnie ocenzurowany obrazek ktory robilem na zamowienie kolesia z deviantart.
Odpowiedz
Pawciu, musisz mnie kiedys nauczyc kolorowac. Bo szkice nie maja tej mocy, która ma kolorowy obrazek.
Tuax, ta kobieta nie podoba mi sie. Wyglada dla mnie jakos nienaturalnie.
Tony Stark
Odpowiedz
Postanowilem sie pochwalic takze mym malowidlem nasciennym jeszcze nie skonczonym niedlugo powinienem zarzucic juz zdjecie z kolorkami. Prosze o ocene:)rysunek robiony na skosie sciany wiec bylo trudno ale mam nadzieje ze sie spodoba
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Wiem, wiem, nie wykarze sie oryginalnoscia, ale calkiem fajnie Morpheus...:)
Moze dodaj cos do kurtki, jakies szczegoly... ;>
Ale pewnie to tylko szkic...:)
Nie moge sie doczekac koloru:D
Pozdro;)
Odpowiedz
Owszem to na razie tylko ogólny zarys ale dzieki za twa opinie :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Drodzy Admini, wybaczcie, ze nie wrzucam prac zwiazanych z Czlowiekiem - Pajakiem, ale oprócz Niego jest jeszcze wiele rzeczy do rysowania.
Np ten oto Joker:D:
Wybaczcie za jakosc zdjecia, na realu wyglada o Niebo lepiej:(
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości