Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carnage?
JESTEM KOBIETA ! :angry: Czlowieku, znalam Spider-Mana, jak Cie jeszcze na swiecie nie bylo. Wskaz mi post, w którym pytam sie o Normana? Napisalam tylko, ze nie ma sensu "odgrzewac" starych wrogów, gdy spoleczenstwo chce nowosci.
Tony Stark
innu nie denrwuj sie :* to tylko dziecko jest a dzieciom trudno rozne rzeczy wytlumaczyc ;)
:* nie lubie po prostu trafiac w "sciane" po drugiej stronie monitora ;)
Tony Stark
tez mnie strasznie wku*wia jak ktos nie ma racji albo pisze glupoty i sie z tego cieszy, dlatego lepiej dac ustapic ;*
Dobra koniec off toppa. Ja bym chcial aby Carnage powstal z tego kawalka Symbiontu, który Peter u Connorsa zostawil. Bylby napad, po czym zmieszanie symbiontu z jakimis chemikaliami by zmienic go na kolor czerwony i potem Symbiont wpadlby na Kasady'ego.

Edit by Dawidos: Duzo w tym poscie poprawilem. Popracuj nad stylistyka, przenalizuj ortografie i skladnie postu, zanim go napiszesz. Na razie slowne ostrzezenie, jak dalej tak pójdzie to podniose ostrzezenie.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Pomysl Carnage'a w spider-man 4 jest bardzo dobry wedlug mnie i zgadzam sie z tym, ze powinien byc jak najbardziej podobny do komiksowego pierwowzoru. Martwie sie tylko kogo obsadza w roli Carnage'a. <_<
Jesli za casting zabierze sie ta sama osoba która zajmowala sie nim do pierwszych trzech filmów to jestem spokojny o efekt koncowy bo moim zdaniem aktorzy byli bardzo dobrze dobrani w Spider-Manach.

PS. Witam nowego uzytkownika na naszym forum. Fajny avatar.

Wookie,Jul 30 2007, 06:00 PM napisał(a):Jesli za casting zabierze sie ta sama osoba która zajmowala sie nim do pierwszych trzech filmów to jestem spokojny o efekt koncowy bo moim zdaniem aktorzy byli bardzo dobrze dobrani w Spider-Manach.

PS. Witam nowego uzytkownika na naszym forum. Fajny avatar.
1.Tak, obsada zawsze byla dobra
2. Avek mi tez sie podoba ;)
Z drugiej strony pomyslcie co to bedzie za cudowna informacja, jak oglosza, ze Carnage jest w filmie. Jakolwiek by zycia nie odbieral, to w koncu kolejny znakomity super-lotr na duzym ekranie i kolejne swietne efekty specjalne i kolejna kontynuacja watków z poprzednich filmów. Skoro jest ten symbiont w laboratorium Connorsa, to musi jakis symbiont byc.
No tak, tak my tez tak uwazamy.

Nie odpisuj mu bo to zasmieca forum.- dop Wookie
Kontynuacja jakich watków ??
Wydaje mi sie ze juz wszystko wyjasnione bylo.
Nie mniej jednak chcialbym zeby byla "czwórka" .
Kontynuowanie watku Petera i Mary Jane, symbiota który zostal w laboratorium Connorsa i samego Connorsa, którego w kazdym kolejnym filmie bylo coraz wiecej.

B) Carnage i tylko on moze byc kolejnym super-zloczynca w Spider-Manie 4

Edit by Dawidos: Argumentuj swoje wypowiedzi. Daje ostrzezenie, jak zobacze poprawe to je cofne.
Miodumi,Aug 1 2007, 06:32 PM napisał(a):B) Carnage i tylko on moze byc kolejnym sper zloczyncza w spider-manie 4
Ech...nie ma to jak rozwinieta odpowiedz... <_<
Wyglad taki, jak w bajce Spider-Man: The Animated Series. A jesli chodzi o aktora, to kompletnie nie wiem :P
Ciekawe jak by to wygladalo jak by Carnage gral Orlando Bloom ? :lol:
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Moze............................
wlasnie taką :ph34r:

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Czy Carnage tez ma wspomnienie Spider-man'a ?? Kiedy ogladalem bajke na Jetix to wydawalo mi sie, ze nie .
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Wlasciwie to Carnage móglby wygladac jak Venom w SM3.Mialby jedynie czerwony kolor,glowe taka jak w komiksie,no i oczywiscie,bylby seryjnym zabójca.Trzeba by bylo dobrac mu jeszcze odpowiedni glos.Historie mogliby zrobic taka sama jak w komiksie.No i jeszcze jakis watek,w którym Cletus Kasady zostaje zlapany przez Spider-mana,i od tego czasu planuje sie na nim zemscic.Carnage móglby stoczyc,równiez dluga walke z Venomem,która ostatecznie wygralby Venom.
Carnage pewnie zostanie tak samo zepsuty jak Venom ;/

Tim

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości