Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carnage?
Nom, taki bylby niezly.
A co do aktora to zgadzam sie zeby byl Robert Knepper.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Mi równiez pasuje, zeby Robert Knepper zagral szalenca jakim jest Cletus Kasady. :)
mi by taki wyglad odpowiadal ;)
A ja to wpadlem na to ze jesli mialby byc Carnage to zeby bylo to jakies male szalone gownienko ktore skacze jak te zielone gluty, Flabery czy cos takiego bylo :P Przeciez Peter nie zawsze musi miec przecwnika 2 razy wiekszego od siebie ktory 1 ciosem odrzuci go na 10 metrow :P
Dla mnie idealnym aktorem ewentualnego Carnage'a bylby T-Bag ze Skazanego na smierc.

EDIT: Heh, zupelnie nie zauwazylem, ze kilka osób równiez dalo te propozycje. Ciesze sie, ze mamy taki sam poglad na te sprawe i jestem równiez zaskoczony :)
Ja uważam że Carnage będzie po prostu... za szybko. W kreskówce Carange pojawił się bardzo daleko po odcinku z Venomem. Uwa?am że najlepsz? postacią będzie Lizard albo Blackcat z czego bardziej stawiam na Lizarda.
Carnage na pewno będzie ??dnie wyglądał, problem w tym że fani chcę swój pierwowzór :rolleyes: a reżyser chce wprowadziś coś nowego

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
mój wymarzony wygląd Carnage'a:
-czerwony "strój",po którym "w?druj?" czarne kawa?ki symbiota
-długie,rozczapierzone szpony
-długie,żółte,ostre zęby cały czas wygi?te w szale?czym uśmiechu
-bardzo chudy,ale niezbyt wysoki
i jego cechy:
-głos o jakim przeczytałem już w tym temacie:piskliwy,wariacki
-oczywiście ??dny krwi
-bezlitosny
-zdradliwy.
Co do aktora to kogo by nie wsadzili to i tak będzie dobrze :D

Ale i tak znając moje szczęście będzie dokładnie na odwrót z tym opisem :angry: jak w ogóle będzie Carnage :(
Mysterio8,Oct 21 2008, 04:21 PM napisał(a):Ja uważam że Carnage będzie po prostu... za szybko. W kreskówce Carange pojawił się bardzo daleko po odcinku z Venomem. Uwa?am że najlepsz? postacią będzie Lizard albo Blackcat z czego bardziej stawiam na Lizarda.
Przykro mi to stwierdziś Mysterio ,ale mam wrazenie ,ze swoją wiedzą bazujesz jedynie na kreskówkach . Polecam ci przeczytac kilka komiksów .
Carnage musi był totalnym psycholeem, i mieć podobny wyraz twarzy i gesty do Deadpoola :] Co najważniejsze okropny śmiech :] Przypomina? postur? i charakterkiem komiksowego :] Te wymagania musi przejść idealny Carnage
Obawiam się że to nie będzie Carnage, sam zresztą nie chciał bym by w nowym filmie ta postać sie pojawiła. Powody ??? niesmak jaki został po filmowym Venomie, skoro udało się zniszczył postać Venoma to jego los może podzieli? Carnage. Poza tym Carnage musiał by był w filmie psycholem i morderc?, któremu zabijanie sprawia przyjemność a to trochę nie wspó?gra z filmem skierowanym przede wszystkim do dzieciaków
Wyraz? się troche mniej inteligentnie . Nie chce rozmawiac o tym bohaterze bo wiadomo i tak ,że od ekipy wielkich twórców filmowych otrzymamy obiekt jary 8?mio latków .
dziekuje
na carnage wiele wskazuje

http://api.ning.com/files/gn4Fnb4RPUdC-wSv.../SpiderMan4.jpg:spider_dance:
To jest wytwór jakiegoś fana<_<Nic nie wskazuje na to, żeby w SM4 pojawił się Carnage. Fakty jednak przemawiaj? przeciwko niemu, jak choćby śmierć symbiota w ostatniej części i to, że Sam Raimi, od którego wiele w tej kwestii zależy, nie przepada za nimi (co jak wszyscy mogli?my zauważył, dotyczyło również Venoma).
Ja bym chciał dokładnie takiego Carnage'a jak napisał Jerzyk.Byleby tylko go nie zepsuli w filmie i nie ugrzecznili.
wielu sprzecza się czy Venom umarł, czy też przeżył, również na zagranicznych forach.
Udawadniaj? sobie anazlizując screeny z kadru gdzie wybucha bomba goblina i niszczy Brocka.

Szkoda że nie pamiętaj? o symbiocie którzy został u Connorsa!!

A ogólnie mam nadzieję że w czwórce będzie Carnage, Lizard lub Scorpion i jestem pewny na 99% że padnie na Lizarda.
Mia? był już w trzeciej ale zrezygnowali
Ja bym chciał żeby Carnaga zagrał Robert Knepper,ale pewnie wybior? kogoś innego <_< .Z wyglądu może wyglądał jak Venom (oczywiście byłby czerwony) i miał trochę bardziej strzeliste oczy i musieli by pokazał rze?.żeby film był w kategori wiekowej mogliby zrobić tak : jakby kasady kogoś zabija? to byłby pokazany tylko cie?.Nie chce ?aby w czwórce był Carnage wolę go zobaczyć w piłtce z Venomem (ale Venom chyba zgin? :unsure:)
Da?em 2 lata temu hasło na filmwebie - Knepper jako Carnage i widzę, że tu też się zgadzacie.
Niektórzy tutaj się wogóle nie zastanawiaj? przy wyborze. Carnage musi był niąszy od Venoma i wyższy od Pajaka . Do tej roli moim zdaniem idealnie by pasować aktor grający T-Baga (Robert ma 177 cm wzrostu, Tobey ma 174cm, a Topher 180cm), wystarczy przefarbować na rudo i psychopata morderca perfecto. Carrey i Greene mają po 190cm zdecydowanie nie pasuj?.

http://c.wrzuta.pl/wi3267/398c8edf0024dc0b4949a3f4/0/t-bag
T-Bag byłby idealnym Psycholem. Wykapany Cassady..:)Jestem za!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
To zdjęcie, które wrzuciłem zawsze kojarzy mi się z początkiem Maximum Carnage, jedno k?ucie w rękę i zaczęła się RZE?.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości