Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carnage?
Spider-Ted,May 21 2007, 11:50 PM napisał(a):Poza tym gral juz Jokera w Batmanie i byl genialny...
Nie gral Jokera , tylko Pana Zagadke :)

Tutaj Knepper wcale nie wyszedl staro, ba, jak dla mnie must-have na Carnage'a.
WoW. I w dodatku posta numer 666 napisal Toxin. Nic innego jeno dziecie Baala. :lol:

Ten Knepper sie nadaje. Byle tylko wystarczajaco duzo pokazali Cleutusa zanim stanie sie Carnagem.

Aktor, który ma grac Carnage, musi miec zadziwiajacy usmiech. Nie moze byc ponury, bo wychodzi na to, ze jest po prostu zlym gostkiem. Musi sie smiac jak prawdziwy psychol, przeciez w koncu Carnage cieszyl sie prawie caly czas.

Nie tyle co usmiech a sam smiech , musi byc wyraznie podkreslone ze to co robi to dla niego zabawa , jak np. male dziecko cieszace sie z prezentu na urodziny :D
Ta, ta... Jezeli autorzy sie postaraja i rzeczywiscie zdecyduja sie na wprowadzenie Carnage do SM4 to moze byc to super czarny charakter. Moze nawet przebic Octaviusa z dwójki.

Wookie3e napisał(a):WoW. I w dodatku posta numer 666 napisal Toxin. Nic innego jeno dziecie Baala. :lol:
To nie byl licznik postów tylko liczba wyswietlen ;P

Saint.Goku napisał(a):Aktor, który ma grac Carnage, musi miec zadziwiajacy usmiech. Nie moze byc ponury, bo wychodzi na to, ze jest po prostu zlym gostkiem. Musi sie smiac jak prawdziwy psychol, przeciez w koncu Carnage cieszyl sie prawie caly czas.
Obejrzyj Prison Break, a sam sie przekonasz jakim jest psycholem (bo tam równiez takowego gra)
Wedlug mnie Robert Knepper pasuje do roli Carnage'a. Widac,ze potrafi grac psychopatów.

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Tak, on pasuje do tej roli. Patrzac na niego w Prison Brak( jak mogli to tak debilnie na polski przetlumaczyc?), to jest idealny...
Mam tylko nadzieje ze w SM 4 pokaza origin postaci Carnagea doglebnie a nie splyca go tak jak mialo to miejsce z Sandmanem w trzeciej czesci. Knepper jest swietny jako T-Bag, i w roli Cletusa bedzie dobry,jesli tylko scenarzysci wymysla ciekawy rózwój jego postaci to bedziemy miec dobre ciekawe kino
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Wszedl za mównice. Wszystkie trzy osoby na sali obrad zaczely bic gromkie brawa. Niepewnie chwytajac mikrofon zaczal mówic '' Obywatele ! Glosowanie na to kto bedzie najlepszym Carnagem wedlug narodu polskiego zakonczone ! Zwyciezca jeeeeessstt...''
Nacisnal przycisk. Na ekranie pojawil sie niemozliwy do przeczytania napPiS.
Lekko zaklopotany powiedzial '' Michal Wisniewski ! Bedzie mógl wystepowac bez charakteryzacji !'' :P

Moim sprzymierze?cem jest Moc i pot??nym sprzymierze?cem ona jest... - Yoda 3 ABY

Pot?ga! Nieograniczona moc! - Palpatine

Haaajja ! Kubaolsakldjalkwiodha ! Kaboom ! - sens ?ycia wed?ug Galapagos...

http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=110594

[COLOR=red]B?agam Was ! kliknijcie w ten link !
Taaa, i sciezka dzwiekowa do SM4 to byla by najnowsza plyta Ich troje :D
No przynajmniej nie Mandaryny :lol:
Khasim,May 23 2007, 10:17 PM napisał(a):
Tutaj Knepper wcale nie wyszedl staro, ba, jak dla mnie must-have na Carnage'a.
:lol: nawet nie pomyslalem o nim jako o Carnage, ale jak dla mnie on jest idealny! Cletus Kasady jak malowany...a smiac sie moze kazdy aktor. Ja bym go widzial w roli Carnage'a, jest genialny jako T-Bag w Prison Break.
No coz w sumnie to ja go tutaj w tym temcaie zaproponowalem pierwszy bo wydawal mi sie odpowiednim kandydatem do roli Carnage , widze ze nie tylko mi sie spodobal :D
Scarlet Spider,Jun 14 2007, 04:30 PM napisał(a):No coz w sumnie to ja go tutaj w tym temcaie zaproponowalem pierwszy bo wydawal mi sie odpowiednim kandydatem do roli Carnage , widze ze nie tylko mi sie spodobal :D
Ja tez jestem ZA! Dobry wybór Scarlet :)
Dawidos,Jun 14 2007, 03:45 PM napisał(a):
Scarlet Spider,Jun 14 2007, 04:30 PM napisał(a):No coz w sumnie to ja go tutaj w tym temcaie zaproponowalem pierwszy bo wydawal mi sie odpowiednim kandydatem do roli Carnage , widze ze nie tylko mi sie spodobal :D
Ja tez jestem ZA! Dobry wybór Scarlet :)
Tylko ze pewnie sie nie sprawdzi... <_<
Trzeba byc dobrej mysli i trzeba byc optymista kto wie moze ;)
Dokladnie tak samo mówiono, gdy pojawila sie plotka o obecnosci Venoma w trzecim filmie. Ponadto producenci to ludzie inteligentni - beda szukac charakterystycznych aktorów i skoro my zauwazamy podobienstwa, to dlaczego oni nie mieliby ich zauwazyc? Ponadto seriale jakos w modzie sa. Topher Grace wslawil sie rola w serialu i skonczyl jako Eddie Brock/Venom. Tak samo moze byc z aktorem Prison Break.
Zgadzam sie w 100% i nie mam juz nic do dodania :D

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości