Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carnage?
Coz wydaje mi sie ze ktos trzeci moglby wplynac na Dock Ocka , by ten znów byl na drodze przestepczej. ,,Malo prawdopodobne'' coz w komiksach wszystko jest mozliwe nie tacy bohaterowie wracali za grobu wiec .... :D
Nikt nie bedzie ryzykowal wprowadzenia na scene super-lotra z innego filmu. Skoro za wielce ryzykowne uwaza sie przedstawienie Carnage'a, pod wieloma wzgledami zblizonego do Venoma, to z juz pewnoscia wskrzeszanie zmarlego przeciwnika to katastrofalny pomysl. Fajnie byloby na filmowym ekranie zobaczyc Carnage'a, choc bez watpienia musialoby on zostac zlagodzony, aby film byl targetem dla wiekszej ilosci widzów w wszelakich wieku.
Wedlug mnie dla twórców nie byloby problemem wskrzesic Doc. Ocka. Ta historyjka ze uratowaly go macki nie jest glupia(juz widze ta retrospekcje w filmie..Octavius nieprzytomny macki wyciagja go z wody na brzeg....:D),lecz uwazam ze powinni dac jakis nowych przeciwników wedlug mnie Vulture bylby dobry,chociazby z tego powodu ze to jeden z najbardziej "klasycznych" przeciwnikw Spidera. Z tym ze w filmie musieliby sie postarac by nie wyszedl im zramolaly dziadek. Oprócz niego móglby byc jeszzcze jeden wiekszy Superlotr,niekoniecznie Elektro(nie lubie go:D wyglada komicznie). Nikt nie pomyslal tez ze moze czas na Kingpina?? Osobiscie uwazam ze na Sinister Six jeszcze za wczesnie...moze czas na film w którym antybohaterowie nie gina ani sie nie nawracaja??(Sandman). Bylbym zapomnial,ze glównym tematem jest Carnage. No wiec chyba dwa symbioty film po filmie to za duzo. Spotkalem sie z wieloma negatywnymi opiniami na temat filmowego Venoma. Spodobalo mi sie ze autorzy przedstawili swoja wizje postaci przez co mozna bardziej sie wczuc w swiat filmu,ale minusem jest to ze tak "splycili" ta postac. Za malo wimy o Brocku i tak na dobra sprawe to Venoma oprócz ostatniej walki wogóle nie widzielismy w akcji.
To mój pierwszy post mam nadzieje ze nie zanudzilem.POzdro!
Kuchza,Jul 12 2007, 09:49 AM napisał(a):Wedlug mnie dla twórców nie byloby problemem wskrzesic Doc. Ocka. Ta historyjka ze uratowaly go macki nie jest glupia(juz widze ta retrospekcje w filmie..Octavius nieprzytomny macki wyciagja go z wody na brzeg....:D),lecz uwazam ze powinni dac jakis nowych przeciwników wedlug mnie Vulture bylby dobry,chociazby z tego powodu ze to jeden z najbardziej "klasycznych" przeciwnikw Spidera. Z tym ze w filmie musieliby sie postarac by nie wyszedl im zramolaly dziadek. Oprócz niego móglby byc jeszzcze jeden wiekszy Superlotr,niekoniecznie Elektro(nie lubie go:D wyglada komicznie). Nikt nie pomyslal tez ze moze czas na Kingpina?? Osobiscie uwazam ze na Sinister Six jeszcze za wczesnie...moze czas na film w którym antybohaterowie nie gina ani sie nie nawracaja??(Sandman). Bylbym zapomnial,ze glównym tematem jest Carnage. No wiec chyba dwa symbioty film po filmie to za duzo. Spotkalem sie z wieloma negatywnymi opiniami na temat filmowego Venoma. Spodobalo mi sie ze autorzy przedstawili swoja wizje postaci przez co mozna bardziej sie wczuc w swiat filmu,ale minusem jest to ze tak "splycili" ta postac. Za malo wimy o Brocku i tak na dobra sprawe to Venoma oprócz ostatniej walki wogóle nie widzielismy w akcji.
To mój pierwszy post mam nadzieje ze nie zanudzilem.POzdro!
Jak dla mnie napisales bardzo ciekawie i rzeczowo. Pozdro! ;)
Kuchza,Jul 12 2007, 09:49 AM napisał(a):Wedlug mnie dla twórców nie byloby problemem wskrzesic Doc. Ocka. Ta historyjka ze uratowaly go macki nie jest glupia(juz widze ta retrospekcje w filmie..Octavius nieprzytomny macki wyciagja go z wody na brzeg....:D
Taa wyciagaja go na brzeg po takiej kupie czasu dziwie sie ze jeszcze by zyl stalo by sie to wielkim bledem
Ale macki mogly go szybko wyciagnac i ukryc... Ile to razy w filmie ktos sie ratowal z wody...Wszyscy mysleli, ze nie zyje a tu nagle... BUM...i znowu zagraza miastu :P

Sadze, ze z Ockiem tez tak moga zrobic
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Troche sie nad tym Ockiem sie zastanowilem i mysle ze gdyby macki go wyciagnely to i tak oparl , by im sie i nie wrócil na scierzke zla . A to ze ukrywal by sie przez tyle lat w jakis ciemnych zakamarkach tez do mnie nie przemawia . Ale wpadlem na nowy pomysl . Wszyscy dobrze wiemy ze Green Goblin zmartwych wstal . Wiec moglo byc tak , ze Docka Ocka uratowal Green Goblin i przez tyle lat robil mu pranie muzgu , az stal sie na tyle zly ze razem z GG maga zawladnac miastem i zniszczyc Spider-man'a !!! Potem spólnymi silami tworza jego klony i sa wredni !! Chociasz wolal bym to zabaczyc w pózniejszych czesciach . Na razie wole tak : 4 Carnage i Lizard , 5 electro i vulture , 6 Kraven i black cat . A potem bym wstawil to co przedchwilom opowiedzialem .Mam nadzieje ze moja wersja sie wam sbodoba :) .
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
oc to fajny pomysl muglby sie polaczyc z cernage-m i stworzyc niepokonanego mutanta
menelozo bez obrazy ale masz glupie pomysly... wyjasnij mi jakim cudem GG zmartwychwstal i gdzie go widzisz ?? jesli chodzi o rozmowy z Harrym to to jest cos jak w TASie ze byl jego synem dlatego mogl go uslyszec lub po prostu zwariowal w jakims stopniu i wydawalo mu sie ze ojciec do niego mowi.
Ale Carnage to juz jest polaczenie symbiota z Cletusem Kasady . Jedynie Ock mógl by sie polaczyc z jego symbiotem , ale nie sadze by tak sie stalo .

Oti , pod tym linkiem masz kilka wydarzen zwiazanych z zycia Peter'a. http://www.spider-man.org.pl/index.php?id=info...jsze_wydarzenia Tam jest o zmartwychwstaniu GG . A Green Goblina nigdzie nie widze , ale mógl przeplynac jakims podwodnym slizgaczem i uratowac Docka , gdy tan tonal . To wszystko .
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
ale tu jest mowa o filmach i o film mi tez chodzilo...
Ale film jest chyba na podstawie komiksu ? ;) Nie prawdarz ??
Spider-man
Pomysl z uratowaniem Ottona przez Normana by nie przeszedl. A czemu? Patrzac na przygody ich obu w komiksach smiem twierdzic, ze obaj panowie za soba nie przepadaja. Chec dominacji i tyle.
Mi sie wydaje, ze cecha filmów o SM jest fakt, iz dany wróg jest w jednym filmie i koniec. I nie piszcie prosze, ze Green Goblin sie przewija i nie jest tylko w jednej czesci, bo dla mnie Norman, jako GG i Harry, jako GG to dwie inne postacie.
Tony Stark
Wcale nie musza sie lubic , wystarczy to ze maja spulny cel . A GG ( Norman ) moze zabic Docka jak mu sie znudzi .
Spider-man
Ale pomysl. Film robiony jest dla calej rzeszy widzów, a nie tylko dla fanów Spider-Mana. Czy ludzie chcieliby isc do kina, gdy po raz enty przeciwnikiem Pajaka jest np. Green Goblin? My fani wiemy, ze te postacie tak naprawde nie umarly lub zmartwychwstaly, ale zwykli ludzie szukajacy w kinie rozrywki tego nie musza wiedziec.
Tony Stark
Zwykli ludzie w wiekszosci rozpoznaja wrogów spider-man'a po kostiumie . Zrobil by sobie nowy kostium ,bo tamten mu sie popsul i by byl . Nowa rozrywka . A jesli zostal by w starym to i tak bylo by to fajne .
Spider-man
Nie doceniasz chyba inteligencji widzów Pajaka. Moja mama, która o komiksach ma pojecie tylko takie, ze kiedys mi je kupowala i wie, który to Spider-Man patrzac na ekran tv, gdzie lecial SM1 wiedziala od razu, ze Willem Dafoe to Goblin. Takze nowy kostium by nic nie zmienil ;)
Tony Stark
No dobra , ale to i tak nic nie zmienia . Mozna dac GG jeszcze raz i to nie bedzie nudne . Wszystko zalezy od dobrego scenariuszu , rezysera i aktorów . Wiem jest wiele ciekawych wrogów Spider-man'a których tez chetnie bys zobaczyl , ale chyba mozna dac jeszcze raz chodziarz jednego wroga . Mi by to bardzo odpowiadalo , ale jak w czesniej powiedzialem wolal bym powrót GG w 7 czesci . Przed tem wolal bym zobaczyc jeszcze kilku innych wrogów . Jesli nadal nie wiesz o jakim Goblinie mówie ulatwie ci myslenie i powiem ze chodzi mi o Normana .
Spider-man
Po pierwsze, co podkreslam wszedzie gdy zajdzie taka potrzeba, jestem kobieta wiec mija sie z celem pisanie do mnie, jak do faceta. A co do Normana, to wiem doskonale, ze nie zginal, wiec nie musisz mi tego pisac ;)
Tony Stark
Acha super . Ale w takim razie czego ode mnie chciales ?? Jade na wakacje na dzialke to sobie twoja odpowiedz przeczytam jak wróce , a wróce na 3 tygodnie . I chyba to ze uratowal Docka to zeczywiscie glupie bylo . Ale przy powrocie gg (normana ) bede sie upieral .
Spider-man

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości