Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 2
Film mi sie podoba tylko ze wzgledu na rozterki Petera, fajnie pokazana utrate mocy i walke na wagonach metra. Tyle
Odpowiedz
Dla mnie oba Spider-many wyrezyserowane przez Sama Raimiegoto crapy dla nielatów. Szczególnie denerwowaly mnie te pseudo rozterki Parkera, a z postaci do szalu doprowadzala mnie ciocia May mam nadzieje ze w 3-ciej czesci ja usmierca.
Scenariusz takze stoi na niskim poziomie , juz lepszy scenariusz miala saga klonow. Jezeli chcesz obejrzec dobry film o pajaczku , lepiej obejrzyj The Green Goblin Last Stand film ubozszy technicznie, ale bogatszy duchowo.
Odpowiedz
No co ty chyba cie glowa boli po sylwestrze , usmiercic ciocie May <_< . Ja nie przepadam za The Green Goblin Last Stand , kilka zeczy jest ok ale to za malo jak dla mnie. kKto chce niech zobaczy to http://www.youtube.com/watch?v=Byyz9ZchKBQ
Odpowiedz
saito:

Dlaczego crapy dla nielatów (chyba malolatów...)? Ile masz lat ze tak mówisz? Ja tam juz próg doroslosci mam za soba a mi sie na przyklad podobaly. Na takiej podstawie to generalnie mozna stwierdzic ze Spider-Man to opowiastki dla "nielatów". Wielu moich znajomych dziwi sie ze czytam te komiksy "dla dzieci"... A mi sie po prostu podoba i nie dbam o to co ktos mówi. The Animated Series ogladales? To jest dopiero dla dzieciaków... A ja ogladalem i mi sie na przyklad podobalo, calkiem niedawno. Dobra, niewazne...
Co ci sie nie podoba w cioci May?
A w scenariuszu? Uscislij bo rzucasz tylko oskarzenia a nie podajesz zadnych konkretów.
Odpowiedz
Z tymi nielatami to troszeczke przesadzilem powinienen uzyc slowa dla malolatów.
Ciocia May denerwowala mnie swoimi tekstami ,szczególnie tym o superbohaterach, orazto ze zepsula pierwsza walke Octopussem tym ciosem z parasoli kiczowato to wygladalo. A w scenariuszu niepodobaly mi sie dialogi oraz to ze z Petera zrobiono czlowieka o rozumie ameby :P tak nie wyglada nasz ukochany komiksowy Friendly Neighborchood Spider-Man. to by bylo na tyle B)
Odpowiedz
Lepszy od jedynki. Naprawde dobrze zrobiony. Mówie calkiem srio. Osobiscie bylem zdaniem ze nie potrzebnie usmiercali Octopusa. Móglby powrócic w innej czesci. Mozecie sie ze mna nie zgadzac, ale to moje zdanie.
Odpowiedz
Druga czesc nawet lepsza niz moim zdaniem bardzo dobra jedynka. To co najbardziej mnie ucieszylo to fakt iz Raimi nie odszedl od pomyslu pokazywania w równiej mierze rozterek Petera jak i akcji Spidera. Inna rzecz to niesamowite efekty specjalne. Szczególnie podobala mi sie (tak jak i wam z tego co czytalem) scena walki na metrze. Cudo. Mam nadzieje, ze SM3 trzyma poziom poprzedniczek bo do kina wybieram sie w czwartek i nie chcialbym sie zawiesc. :D

Odpowiedz
Dwójeczka mojim zdaniem troche gorsza od 1.Molina bardzo dobrze zagral octopusa szkoda tylko ze go usmiercili 9/10

Odpowiedz
Ja wiem, wiem, ze juz po premierze trójeczki... ale ja jak zwykle opózniona z filmami (swoja droga dobrze, ze "Superman Returns" chociaz obejrzalam w dniu premiery :rolleyes: )...
Jestem swiezutko po obejrzeniu drugiej czesci przygód Czlowieka Pajaka i co napisze.... WOW!
Czy mi sie podobal? Malo powiedziane! Byl swietny! Ogladalam go z prawdziwa przyjemnoscia i ani chwili sie nie nudzilam.
Dlaczego wlasnie dzis? Wrócilam z pracy strasznie zmeczona. Pisalam prace o polsko-skandynawskich stosunkach kulturowych, ale nie majac sily, chcialam sie odprezyc. Kurcze... tak rzadko ogladam filmy. To moze wlasnie dzis?! Tylko jaki film? Wiem! Przeciez mam obie pierwsze czesci Spider-Mana. Jedynke ogladalam, wiec moze obejrzec dzis dwójeczke? Taaak :D
Duzo akcji, ale przede wszystkim duzo humoru i uczucia. Moja wspólokatorka plakala ze smiechu, gdy widziala mnie raz chichoczaca jak dziecko, a za chwile z krzywym grymasem a'la "Biedny Peter" (gdy caly swait mu sie posypal). Bylo oczywiscie klika mankamentów, ale za caloksztalt daje 9/10 i wiem na pewno, ze ide do kina na "Spider-Man 3"!!! Absolutnie i nieodwolalnie! Brawo Spidey!!! :)

P.s. - Swoja droga kostium znaaaacznie lepszy od Supermana ;)
XXXX XXXX
Odpowiedz
Sam sie sobie dziwie, ale nie napisalem swojej opinii w tym temacie ;)

SM2 mi sie oczywiscie podobal, ale jakos nie ciagnelo mnie tak jak w przypadku jedynki i obecnie trójki na wielokrotne ogladanie.

Cytat:Molina bardzo dobrze zagral octopusa szkoda tylko ze go usmiercili
Jest takie powiedzenie (poznalem je lata temu w gimnazjum nabiologi): Nic w przyrodzie nie ginie. To samo mozna odniesc do swiata komiksów, a przyklady wszyscy znamy... wiec, kto wie... w koncu ma byc 6 czesci filmu.
Odpowiedz
Wlasciwie, nie rozumiem, dlaczego sie jeszcze nie wypowiedzialem tutaj na temat dwójki ;] Na te chwile niewiele moge powiedziec, bo dawno tej czesci nie ogladalem. Ale z tego co pamietam, film dobry, znacznie lepszy od jedynki.

Przede wszystkim pamietam swietnego Dock Ock'a. Zreszta do zadnej postaci nie mam zastrzezen ;)

Humoru za duzo nie bylo, ale to nie jest az tak wazne, bo w koncu to nie komedia.

Efekty specjalne jak zawsze super.

Co tu duzo pisac... Caly film jest dobry :)

Moja ocena: 9/10
Odpowiedz
Zabawnych docinków Spidera bylo na pewno wiecej niz w jedynce i to sie chwali bo to jedna z cech charakterystycznych Pajaka.

Dokladnie Spider-Nik. Jest takie powiedzenie wsród superbohaterów, ze dopóki nie znajdziesz ciala gosc zyje. :lol:

Odpowiedz
Mnie tam sie bardziej podobala 1. Mam chyba najwiekszy sentyment do green goblina (mój pierwszy komiks byl wlasnie z tym wrogiem), w 2 bylo zamalo scen walk z Octopusem, choc z tego co slyszalem Spider-man 2.1 ma to zmienic wiec sie zobaczy (jeszcze nie goladalem wer 2.1)
O ile dobrze mi sie przypomina to aktor grajacy biletera w teatrze ze SM2 gral tez w SM3 w scenie nieudanych zareczyn w restauracji, ale 2 ogadalem dosc dawno i niemam zbytnio glowy do zapamietywania twarzy

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
To Bruce Campbell :) Przyjaciel Sama Raimiego, mistrz komedii i przewodnik w grach Spider-Man 2 (konsolowa wersja) i Spider-Man 3 (wszystkie chyba :P)
Odpowiedz
W jednynce tez gral. Wcielil sie w role faceta od zapowiadania walk (przynajmniej z tego co pamietam).

Campbell chyba byl narratorem treningu równiez w SM The Movie ale nie jestem pewien.

Odpowiedz
Wookie3e,May 22 2007, 08:21 PM napisał(a):Campbell chyba byl narratorem treningu równiez w SM The Movie ale nie jestem pewien.
W kazdej grze "filmowej" o Spidey'u byl kolesiem od tutoriali :]
Odpowiedz
Hehe. No to juz wszystko jasne. Ma facet fuche. :D

Odpowiedz
Tak to jest jak sie ma znajomosci, my morzemy tylko gdybac co bedzie robil w SM4 :D

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
A jak wspominacie scene w pociagu? Jak dla mnie kapitalna. W kinie niesamowicie sie to ogladalo. Szybkie tempo, brutalna walka, zagananiany Spider-Man i w koncu zatrzymanie pociagu.
Odpowiedz
Dawidos,May 23 2007, 04:58 PM napisał(a):A jak wspominacie scene w pociagu? Jak dla mnie kapitalna. W kinie niesamowicie sie to ogladalo. Szybkie tempo, brutalna walka, zagananiany Spider-Man i w koncu zatrzymanie pociagu.
Dla mnie super scena, chyba najlepsza w calej trylogii SM.

Tak sobie doszedlem do wniosku, ze to wlasnie SM2 jest chyba najlepsza czescia Spider-Mana. Pamietam, ze czekalem na nia strasznie i w ogole sie nie zawiodlem na tym filmie, wrecz przeciwnie nawet - okazal sie jeszcze lepszy niz sobie wyobrazalem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości