Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Kt
Ankieta jest zamknięta.
Venom
0%
0 0%
Carnage
100.00%
1 100.00%
Toxin
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symbionty
Ja tam glosuje na Carnage'a , bo lubie jego styl bycia :D a Toxina znam dopiero z tej strony wiec ja zielony w tych sprawach :D

Piszcie swój wybor i dlaczego wlasnie on :)
Odpowiedz
Zdecydowanie Venom podoba mi sie wyglada a raczej forma jaka przyjol ten symbiot twozac ow postac , pozatym mimo iz nie ma takich pozliwosci jak Carnage to bardziej mi odpowiada. No i nie mozna zapominac o tym ze Venom kilka razy w komiksie zachowal sie jak prawdziwy bohater :D
Odpowiedz
Ja zaglosowalem na Venoma! Fajnie gada ;) w liczbie mnogiej :P Wogóle lubie go za caloksztalt :D
Odpowiedz
ja glosowalem na Venoma a dlaczegoś Sam nie wiem po prostu jakos poznalem go pierwszego z symbiotów i juz mia tak zostalo i ten jego jezor i sposób mówienia =) Carnage'a tez lubie ale nie tak jak Venoma a Toxina niestety wogóle nie znam =(
Odpowiedz
Trudno mi sie zdecydowac, wiec napisze to w taki sposób:

Dotychczas uwielbialem Venom'a i to pewnie na niego bym zaglosowal.
VENOM
+ wielkie miesnie
+ dlugie ostre zeby i obrzydliwy dlugi jezor
+ glos
+ to, ze na Spider-Man'a nie mówil "Spider-Man" tylko "Parker"

Jednak ostatnio, przechodzac Spider-Man'a z 2001 roku, skupilem sie bardziej na Carnage'u. Dotad nalezal do moich ulubionych, choc za malo o nim wiedzialem i moze dlatego byl za Venom'em, ale ostatnio zaczalem go lubic jeszcze bardziej.
CARNAGE
+ ogólnie wyglad
+ glos prawdziwego psychopaty (ten smiech... :rolleyes: )
+ mozliwosc zmieniania ksztaltów (chodzi mi np. o topory, które lubil ksztaltowac z rak)

Na razie sie wstrzymam od glosu. Moze za jakis czas sie zdecyduje :)
Odpowiedz
Brakuje mi tutaj odpowiedzi "wszystkie sa zaje" ;]
Osobiscie jestem rozdarty pomiedzy Venomem a Carnage'em, z tym, ze Toxina na wlasne oczy nigdy nie widzialem (czyli - nie czytalem zadnych komiksów z nim :/), takze w 100% nie moge sie zdecydowac, ale gdybym mial wybierac tylko z dwóch pierwszych, wybralbym Carnage'a. Psychopatyczny szajbus uwielbiajacy rozscierwiac ludzi, i like it ;)
Odpowiedz
Najbardziej podobal mi sie Venom chyba ze wzgledu na swój oryginalny wyglad, przypominal mi "zlego parkera" a po za tym to oczywiscie wszedobylski jezor i chore usposobienie do otoczenia - jestes albo ze mna albo przeciw mnie...

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Ja zaglosowalem na Toxina, bo zarty i rozmowy symbiota z Mulliganem sa smieszne.
Odpowiedz
Venom, bo to najbardziej klasyczna postac i ma najbardziej rozbudowany charakter.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Ciezko mi bylo sie zdecydowac bo kazda z tych postaci ma ciekawa i rózniaca sie osobowosc,ale zaglosowalem na Carnagea, podoba mi sie jego maniakalny origin przepelniony nutka groteski. Toxina lubie za te rozmowy Mulligana z Symbiotem o zyciu,bardzo fajnie napisane
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Albo jak w tej serii co sie z Razor Fistem tukl. A dokladnie to jak sie chcial w Toxina zmienic a tu strój z XIX wieku :lol:
Odpowiedz
Zaglosowalem na Venoma bo bardzo podoba mi sie jego wyglad. Ta wielka paszcza pelna ostrych klów i wielki jezyk, a takze ogólna postura sa moim zdaniem kapitalne. Bardzo lubie to, ze mówi o sobie w liczbie mnogiej oraz to, ze w TASie mial rozdwojony glos. Podoba mi sie równiez to, ze nie pragnie zniszczyc tylko fizycznie Spidera, ale tak jak Goblin najpierw atakuje serce.

Odpowiedz
Zaglosowalem na Venoma bo...byl pierwszym symbiontem a reszta( bez urazy to moje zdanie) kopiowanie go.
Odpowiedz
Wybralem Venoma ,poniewaz jest bardzo ciekawa postacia. (A przy okazji to podoba mi sie Jego kolor :) )

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Odpowiedz
Venom - bo byl pierwszy, a jego podejscie do Petera jest ciekawe
Odpowiedz
Toxin- poprostu :P

"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Szczerze, to czuje sie rozdarty. Uwielbiam Venoma i Toxina, i nie potrafie zdecydowac na którego z nich glosowac, naprawde.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
no cóz- kazdy symbiont byl ... jaki byl, ale Venom... ach...
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
Ja myslalem ze ankieta bedzie zawierac wiecej osob ktore nosily symbioty , mialem nadzieje ze pojawi sie ktos z widocznych tu na fotce http://www.geocities.com/TimesSquare/9081/...e1/symbiote.jpg
Odpowiedz
O co chodzi z ta fotka ? Bylo wiecej symbiotow ? Moze ktos to wyjasni ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości