Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Kt
Ankieta jest zamknięta.
Venom
0%
0 0%
Carnage
100.00%
1 100.00%
Toxin
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symbionty
Ja głosowałem chyba na Venoma, ale już nie pamiętam :P . Dlatego że jak byłem ma?y często oglądałem tą kreskówk? na Jetix (wtedy to się inaczej nazywa?o) i pamiętam, że trochę się Venoma ba?em :P . Poprostu kojarzy mi się z dzieci?stwem.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Mi się podoba Venom - jest silny,wielki :blink: , i jego podejście do walki jest ciekawe,i był pierwszy. :venom: a jego ukszta?towanie formy jest ciekawe
Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
Ja też zagłosowałem na Venoma. Jest moją ulubion? postacią w świecie Spider-mana, jeśli chodzi o czarny charakter. Uwa?am, że Venom jest postacią zło?on?, rozbudowana, zarówno pod k?tem pochodzenia, jak i swoich perypetii ... eee...życiowych.
Gdyby nie Venom, nie byłoby Carnage'a i reszty symbiontow. Cletus Cassidy czyli Carnage spija przysłowiową ?mietank?.. Ale to Brock i pierwszy symbiont odwalili "czarn? robot?".. i wszystkie wydarzenia by nie zaistnia?y, gdyby nie ich nienawi?? do Spider-Mana.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ja głosuj? na Carnage'a.Super Psychol.Venom ma sklonności samobójcze i to mi się w nim nie podoba.Toxin to niepotrzebny symbiont.
Odpowiedz
G?osuj? na Venoma,bo jest postacią zło?on?,lubię go,przypad? mi do gustu.obok Wolverina,Deadpoola,Scarlet-Spidermana i Dakena(syn Wolviego)To moja ulubiona postać.Osobiście wolę jego drugie wcielenie z tej racji że lubięem też skorpiona,oraz tutaj ma coś czego nie zaobserwowałem u Brocka czyli to że się powiększa do pewnego stopnia,no i wydaje się bardziej agresywny wizualnie jak i z charakteru
Odpowiedz
Bez wątpięnia Venom.Najlepszy z symbiotów.Da? początek Carnage a także w pewnym sensie Toxinowi.
Odpowiedz
Zagłosowałem na Venoma.Po pierwsze bez niego nie byłoby Carnage'a i Toxina.Po drugie postac bardzo mroczna.Po trzecie pierwszy się pojawił.Po czwarte symbionta również nosię spidey.
Odpowiedz
Pan Venom, dlatego, że nienawidzi spider-mana, ale np. w amazing spider-man 1/97 pomaga? pająkowi pokona? carnage'a i tak podsumowując jego wyst?py aż takiego ogromnego zła w nim nie ma i sądzę, że gdyby on miał całkowit? kontrolę nad symbiotem nie walczyćby z dobrem, a może podję?by nawet walk? ze złem?
Odpowiedz
Venom.

Chociaż u Carnage'a podoba mi się jego rządza krwi:D
Ale Venom, Eddie Brock... moje ulubione postacie na zawsze:)
Za wszystko ;P
Odpowiedz
Ja głosuje na Venoma,oj dał się Spiderowi we znaki i to już nie raz te ich batalie wspania?e.Dość ciekawa osobowo?? i charakter oraz podej??ie Venoma da?a mu miano jednego z najbardziej najniebezpieczniejszych wrogów Spider-Mana.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
A wiec:

Veniu:
+ Wielgachne miesnie
+Wielgachna szczeka
+Wielgachne zebiska
+I w ogóle caly jest wielgachny XD
+Mówienie w liczbie mnogiej

Carnie:
+Ma toporek XD!!!
+Gadka wariata

Toxi:
+Rozmowy o zyciu z nosicielem XD

Toxika znam tylko z 1 kartki komiksu, która znalazlem w necie.

A wiec:

Venom:5
Carnie:2+
Toxin:3 (podobal mi sie bardziej od Carnage'a XD
Odpowiedz
Jak juz pisalem lubie Lashera. Oto przetlumaczone moce z wikipedii:
Lasher posiada wszystkie zdolnosci Venoma wliczajac tworzenie sieci z kostiumu, zmienianie ksztaltu, nadludzka sile i mozliwosc zaklócenia pajeczego zmyslu Spider-mana przez co nie moze byc wykrytym przez niego. Ponadto Lasher ma zdolnosc tworzenia grubego sluzu z jego kostiumu która zgniata, rozwala, kruszy ofiara pod swoim ciezarem, posiada takze macki (równiez stworzone przez kostium) których uzywa jak bat lub jako Dr.Octopus lapanie kogos.
Odpowiedz
' napisał(a):Skoro symbiont jest wersję poprawn? to po kiego poprawiasz N Nawet dyskusja na forum była o tym o ile pamiętam i wyszło, że powinno się mówił symbiont.
Nie ważne, że to jest poprawne. "Symbiot" jest wersję oficjalnie używan? przez Marvela i tak powinno się to nazywa?.
Odpowiedz
Nie słyszałem nigdzie o tym, aby Marvel używa? polskich nazw, więc jak coś - symbiote. Po polsku masz symbiont, o czym jest nawet w słownik j?zyka polskiego PWN. Chyba nawet nie ma takiego słowa jak symbiot.

Odpowiedz
' napisał(a):Nie słyszałem nigdzie o tym, aby Marvel używa? polskich nazw, więc jak coś - symbiote. Po polsku masz symbiont, o czym jest nawet w słownik j?zyka polskiego PWN. Chyba nawet nie ma takiego słowa jak symbiot.
Po angielsku też poprawnie jest "symbiont" a tu proszę:

Wszyscy wiedzą, że "symbiot" (tym samym i "symbiote") nie jest form? poprawn?, ale jest nazw? używan? do określenia tego gatunku w komiksach (który nie ma swojej innej oficjalnej nazwy). U?ywa się tego w?a?ciwie tak samo, jak "Spider-Man" czy "Gotham City". Nie ważne, że nie istnieje w słowniku, bo zostało wymyślone jako poprawna nazwa w komiksowym świecie Marvela. Nie ma co roztrz?sa? tego dyskusjami na forum.
Odpowiedz
Napisz lepiej w jaki sposób symbiot jest wersję oficjaln?, skoro nie ma oficjalnego tłumaczenia poj?? Marvela w j?zyku polskim. Każdy może sobie pisać jak chce, głupio byłoby komu? odmawia? tego prawa, ale

Cytat:"Symbiot" jest wersję oficjalnie używan? przez Marvela i tak powinno się to nazywa?.

Bo Marvelowski symbiote, to po prostu symbiote. A nie symbiot. Nie wiem czemu chcesz więza? ze sob? te dwie nazwy. To tak jakby Hammerheada zapisywa? jako Hamerhed.

Bez obaw o offtopa, później przenios? te posty w bardziej odpowiednie miejsce.

Odpowiedz
' napisał(a):Bo Marvelowski symbiote, to po prostu symbiote. A nie symbiot. Nie wiem czemu chcesz więza? ze sob? te dwie nazwy. To tak jakby Hammerheada zapisywa? jako Hamerhed.
Nie do końca rozumiem co chciałe? tu przekazał, napisz ja?niej.
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak symbiot,bo coś takiego nie istnieje nawet w Marvelu.Tam jest symbiote,i nie ma oficjalnego tłumaczenia,bo po co onoN
Podczas gdy nie istnieje "symbiot",w normalnym świecie istnieje coś takieigo jak symbiont-organizm ?yj?cy w symbiozie z innym,a to pasuje do Marvelowego Symbiote,ale NIE całkowicie.
Odpowiedz
No właśnie, Symbiote jest angielskim słowem, czyli po polsku jest to symbiont. Niektórzy (większość<pyt>) piszę symbiot, bo tak się czyta to angielskie słowo. rzadlo ma całkowit? racj?, tak samo napiszę Spajder Men, Blak Kat, czy Ajron Men i co wyjdzieN Bzdura, takie słowo nie istnieje. Pisze się albo po angielsku albo po polsku, a nie trochę tego a trochę tamtego.
Odpowiedz
Dokżadnie, swego czasu sam pisalem w polskich streszczeniach słowo symbiot, bo tak Tm-Semic to nazywa?. Tymczasem angielskie słowo symbiote podkre?la po prostu symbioz?, w związku z czym przedstawicieli tej cywilizacji po polsku można nazwać symbiontami, z racji wspó?zale?ności z nosicielem.

Obecnie piszemy w streszczeniach symbiont.

Pozdro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości