Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony rysownik
W serii authority byl naprawde genialny i super rysunki do genailnego scenariusza ahh!!! :spiderman:

Hey a co myslisz o rysowniku Daredevila - Alex Maleev?
Odpowiedz
Maleev pasuje do Daredevila. ¦wietnie buduje mroczny klimat ale nie nalezy do grona moich ulubionych rysowników.
Odpowiedz
Do moich tez nie nalezy kupowalem serie bo chcialem nie przegapic zadnego numeru ale stracilem cierpliwosc i przestalem jak na zlosc pojawil sie jakis nowy rysownik ciekawe czy regularny moze zastapi Alexa ;)
Odpowiedz
Mysle, ze warto poruszyc temat Pata Lee.
Przez wielu krytykowanego, za zbyt mangowy styl (slusznie zreszta - nienawidze mangowej kreski). Jakie jest wasze zdanie na jego temat?

Ja uwazam tak:
Postacie w jego wykonaniu to tragedia, chociaz w MKSM 21 troche sie poprawily. Za to, bardzo podobaja mi sie jego tla, sa dobrze dopracowane i naturalne.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
ja widzialem jego prace i nie sa najgorsze ciekawie rysuje
Joe Quesada tez ma zblizony styl do mangi czy Salvador Laroca a sa gwiazdami :)
Odpowiedz
No tak, ale to jest ZBLIZONY styl, a Pat Lee to zamerykanizowana wersja mangi i to jeszcze taka do dupy.
Co do tla to nie jestem pewny ale w X4 nie on je robil tak wiec nie zdziwilbym sie jakby tu bylo tak samo. :)
Odpowiedz
Najlpeszy byl Bugley. Fajnie rysowal kostium pajaka, byl szczególowy. Pamietyam Maximum Carnage z pod jego reki. Dobrze rysuje tez Mike Werningo co pokazal w The Other.
Odpowiedz
Moi ulubieni to oczywiscie Todd ( któz inny potrafi tak przekazac poprzez rysunki oblesnosc, brud i ohyde :D ). Mam równiez wielki szacunek dla Brian "Master" Michael Benids. Jego Ultimate podoba mi sie srednio (ta duza glowa ;) ) ale wniósl w uniwersum spideya duzo swiezosci i rzucil inna perspektywe przygód spideya
Odpowiedz
Draco,Dec 17 2005, 18:18 napisał(a):Moi ulubieni to oczywiscie Todd ( któz inny potrafi tak przekazac poprzez rysunki oblesnosc, brud i ohyde :D ). Mam równiez wielki szacunek dla Brian "Master" Michael Benids. Jego Ultimate podoba mi sie srednio (ta duza glowa ;) ) ale wniósl w uniwersum spideya duzo swiezosci i rzucil inna perspektywe przygód spideya
BMB to nie rysownik tylko scenarzysta. ;) Rysownikiem Ultimate jest Bagley (nie Bugley) i rysowal juz w latach 90-tych, m.in. polskie Maximum Carnage.
Odpowiedz
Todd. Dopiero czytajac niedawno Spawn'a w Empiku, odkrylem jak bardzo ten gosc jest utalentowany. Po prostu mistrz. Jak to ladnie ktos zauwazyl, nikt tak jak on nie potrafi pokazac brudu i oblesnosci jakiegos miejsca (tu np, zaulku w którym sie ukrywa Spawn)
Mess with the best, die like the rest 
Odpowiedz
Bagley rzadzil i bedzie jeszcze dlugo rzadzil w universum Spider-man jest jednym z najdluzej rysujacych artystów w historii Spider-mana

W USM nie jest taki jak przed laty w serii Amazing Spider-man gdzie byl genialny i bardzo szczególowy Byle jaka postac spod jego olówka to dzielo sztuki to mój wzór i Master :D

Co do Todda w Spawnie to moze przegladales rysunki Grega Capullo choc nie wiem jakie numery widziales ale te nowe rysuje juz Greg lub najnowsze Agel Medina :D

A co myslicie o Steve'nie Buttler'rze? Mi troche przypomina Bagley np w cieniowaniu i w bogatym tle choc w dalszych numerach po zmianie kolorysty troche klaply jego rysunki ;) Ale w serii Silver Sable byl niezly tak jak Bagley w New Warriors :)
Odpowiedz
Ok, ok z tym Bandis'em- mój blad :D
Co do kreski w Spawnie..Nie wydaje sie wam, iz ostatnio w numerach ktos sie bawi bajerami komputerowymi? Kiedy Spawn idzie wyciagnac Cyan z rak Violatora na jednym rysunku mamy przepiekny efekt rozmazania lancuchów swiatczacy, ze kostium sie wnerwil a same lancuchy sa w ruchu. Jesli ten efekt zostal namalowany recznie, bez pomocy komputera, to jestem pod olbrzymim wrazeniem.
Odpowiedz
Spece od grafiki i koloru to "rozmazuja" da sie to narysowac ale to czasochlone niezapominajmy ze Image Comics bylo pierwsza firma która wprowadzial komputerowa separacje kolorów a za nia inne firmy choc nie zawszw na papierze kredowym.

Ahh Chialbym zobaczyc Amazing spider-man Bagleya na papierze kredowym :D
Odpowiedz
Polski USM byl wydany na kredowym, amazing niestety ani jeden...
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
To Ultimate byl równiez wydawany w polsce? Jestem w tym biznesie dopiero od kilku miesiecy wiec niezbyt sie orentuje. Gdzie go zdobyc?
Odpowiedz
Draco,Dec 18 2005, 20:14 napisał(a):To Ultimate byl równiez wydawany w polsce? Jestem w tym biznesie dopiero od kilku miesiecy wiec niezbyt sie orentuje. Gdzie go zdobyc?
Juz nie zdobedziesz. Wydawalo go Fun Media, ktore upadlo (jak DK) po wydaniu chyba 7 numerow (nie jestem pewien...).

P.
Odpowiedz
Draco,Dec 18 2005, 20:14 napisał(a):To Ultimate byl równiez wydawany w polsce? Jestem w tym biznesie dopiero od kilku miesiecy wiec niezbyt sie orentuje. Gdzie go zdobyc?
Jak bedziesz mial szczescie to na Allegro, a jezeli mieszkasz w trojmiescie to wystarczy, ze poczekasz do wakacji i pojedziesz na Jarmark Dominikanski. Na 90% dostaniesz je. A jezeli ja bym znalazl swoje w dobrym stanie to moglibysmy sie dogadac jezeli bardzo Ci zalezy.
Odpowiedz
Jesli kreska jest dobra a fabula trzyma sie kupy (co by sie chcialo trzymac kalu? ;) ) to bylbym zainteresowany- cala seria oczywiscie :D
Odpowiedz
Ultimate Spider-man pierwsze numery to wiecej gadania niz akcji ale niezlego adania polecam nie zawiedziesz sie.

Odpowiedz
Przeczytalem strzesczenia numeró i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie mialem jeszce okazji czytac historii poczatków spider-mana w komiksie. Gdyby byloby to mozliwe, to poprosze skany tych numerów na draco36@poczta.onet.pl
Jesli rogi ani grzbiet nie sa poszarpane, strony nie nadarte ani nie tluste od paluchów to z checia kupie za rozsadna cene :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości