Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spidey Villains RPG
Pomysle, juz sie nie moge doczekac gry.
A tak w ogóle, móglbys napisac zaktualizowana liste postacią

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
WSZYSTKIE POSTACI JAKIE MAJA BYC W GRZE (versja 2.0)

1) Dr.Doom - Jam jest
2) Nick Fury - Jam jest (na razie)
3) JJJameson - Jam jest (ta postacia daje artykuly do gazety ale równie dobrze mozna ja porwac)
4) Spider -man - Kuchza jest
5) Iron Man - Daniel jest
6) Octopus - Dth.Destructor jest
7) Carnage - wojto jest
8) Shocker - nie wiadomo kto ale mam zarezerwowanego dla bata
9) Mysterio - bat jest
10 ) Juz niech bedzie Black Cat - BlackCat jest
11) Skorpion - Glozyniok jest ale na 50% bo jeszce nie potwierdzil
12) Lizard - gadzio jest
Wolne i potrzebne

Green Goblin
Venom (tu licze na Pawcia bo baaardzo go dobrze gral a to trudna postac)
Hobgoblin
Rhino

Jezeli znajdziemy Venoma i jakiegos Goblina to mozna byc juz kazdym villainem (ale bez jaj z Morlunem ok ?)

Daniel zastanawiam sie czy ci nie ulzyc i nie zrobic premiery juz dzisiaj ale raczej nie. Wszytko jest juz gotowe i piekne. Dodam statusy Sojusznik , Neutral , Agressor zobaczycie jak zostac jednym z nich ... i szykuje sie postac która wystapi na 85% poraz pierwszy w calym Marvelu ale ja sie nie znam na 100 % moze juz ktos podobny byl (Doom chce go przyzwac na Ziemie)

Dodam jeszce ze w przygotowaniu jest postac MJ ciotki May oraz postac Mieszkaniec NY / Mieszkanka NY i Policjant zeby nie bylo nudno i mozna bylo sobie zrobic masakre (uklon w strone Carnage'a)
Odpowiedz
Dobra biore tego scorpiona ;]
Odpowiedz
DOBRA UWAGA JUZ DZISIAJ PREMIERA PO CZESCI !!!! PEWNIE DUZO BLEDÓW ALE ZDAZE POPRAWIC !!! PRZECZYTAJCIE 3 PIERWSZE TEMATY (REGULAMIN , FABULA , GRACZE ) ZAREJESTRUJCIE SIE I WYKONAJCIE ODPOWIEDNIE POLECENIA. MOZECIE JUZ PISAC PO REJESTRACJI (ALE ZWYKLE MUSZE WAS AKCEPTOWAC) NA RAZIE ZAKLIMATYZUJCIE SIE Z GRA , WPISZCIE COS W STYLU SKAD WZIELA SIE WASZA POSTAC ITD. ZYCZE POWODZENIA A TERAZ LINK DO STRONY

www.spideyvillainsrpg.jun.pl !!!!!!!!!!

Przyjemnosci
Odpowiedz
juz jestem na RPg'u :D
Odpowiedz
LOGUJCIE SIE BOHATEREM NIE TAK JAK GADZIU !!!! (WYBACZAM CI xD)
Odpowiedz
mozecie jakos zmienic zeby byl wiekszy avatar?? mam avki 100x100
Odpowiedz
Dobra, sa jakies bledy i Schocker (nawiasem mówiac to tu jest zarejestrowany jako Sixter) nie moze tu dawac komentów, ale sie zgadza na udzial. Moje slowo starczy?
P.S.Wie ktos gdzie znalesc avat z Mysterio (wszedzie tylko ten zapasnik :( )
Odpowiedz
Siemka, juz sie zarejestrowalem jako Iron man.
Chcialbym poinformowac ze w Stark Tower napisze temat w stylu glówne rzeczy.
Chodzi mi oto ze tam bede opisywal ze Tony je sniadanie, naprawia kombinezon, i.t.p.
Zas ataki na mnie(w koncu kazdy zna tozsamosc Iron mana) róbcie tak ze napiszcie tam jakis nowy temat i juz.A oto wzór jak bede pisal w tym glównym temacie tam.
Tony Stark zjadl sniadanie(napisze w skrócie) po czym zalozyl kombinezon i bla,bla,bla
(nastepnie bede robil dwó-enterowa przerwe która oznaczalaby ze bylem w innym miejscu/temacie)

Tony wrócil...i.t.d.
Rozumiecie?Jesli tak to fajnie.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Cytat:LOGUJCIE SIE BOHATEREM NIE TAK JAK GADZIU
Fajnie, ale nie musisz krzyczec...

Odpowiedz
A zatem ,

Masz juz ST w dzielnicy Soho tam miozesz miec w chuuu no dobra bez takich mozesz miec duzo tematów.

Bat a Slowo wystarczy np,

Jezeli widzicie bledy blagam , mówcie !!! ja je szybko poprawie a co do avków to mnie tez wkurza zobacze jutro
Odpowiedz
Mam 3 pytania :
1.Czy avatary sa obowiazkowe, bo trudno jakies znalezc?
2.Czy znane sa nasze tajne tozsamosci. Jesli ktos byl w wiezieniu to ma odkryta ale np. Goblinom (Green i Hobie) przyda sie tajna.
3. Czy jestesmy scigani czy wyszlismy za dobre sprawowanie :D .Czasem wygodniej bylo bykupowac sprzet niz ciagle krasc ale z drugiej stony nie wyobrazam sobie by Symbioty mogly byc uczciwie na wolnosci zwlacza Cletus Kasady AKA Carnage.
Odpowiedz
Hmmm...
1.Przydalo by sie logo rpg ;-)
2. fajnie ze ta gra wrócila :D
3. fajna bo JA wrócilem :lol:
4. Niezle ja prowadzisz, jak na razie. Gratuluje :D
Odpowiedz
Niech ktos zawiadomi Kuchza bo spider-man by sie przydal.
Z kryjówka to napisalem jak bede tam pisal, i w razie czego nie przesadzajcie z atakami na mnie.
Tak w ogóle nie zauwazylem Central Parku.
A nie juz znalazlem.
A i zapomnialem dopisac jednej umiejetnosci do ekwipunku.
Moge dopisac?

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Sek w tym ze Doom (jak juz wspomnialem) organizuje to wszystko by sie przygotowac na POWRÓT Spider-mana (Kuchza odwiedza Podolskiego w Niemczech xD bedzie 21.06). bez spideya Doom ma wolna reke i tylko Iron lub Fury mu przeszkodza.

Bat : Tozsamosci sa nieznane , aczkolwiek wszystkie wasze relacje z poprzedniej czesci zostaly zachowane. Tzn jezeli Carnage znal tozsamosc goblina to nadal ja zna. Ludzie i S.H.I.E.L.D nie znaja (oprocz carnage i takich lotrow ktorych tozsamosc jest ogolnie znana jak Octo ) dlatego spokojnie w sklepie kupisz co chcesz. carnage i Venom moga ukryc Symbiot i poprostu przebrac sie pod plaszczem jak zwykly czloowiek by sie ukryc. A przestepcy jezeli wyjda na srodek ulicy i zaczna rozwalac wszystko i wszystkich to zostana odpowiednio potraktowani ale jak zrobia to w zaciszu lub w odpowiednich miejscach (np. haarlem itp) to rzadko ktos sie wlaczy.

Co do Avatarów . Zrobie ci jakis bo Avatary nadaja klimat grze ale poki co zawieszamy to bo trzeba poprawic rozmiar avatarów.

Darth Destructor : Dzieki very much. Co do loga rpg (patrz w góre^^).

jakies pytania czy bledy to dawac a ja je poprawie lub w przypadku pytan odpowiem.

pozdrawiam
Odpowiedz
Ja z tym ekwipunkiem.Moge dopisac?

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Nie ma problemu , co do avków juz powinno byc ok bo poszlo latwiej niz myslalem. Rzadlo co do krzyku : EMOCJE !! EMOCJE !! (to byl tez krzyk xD ) A baner Rpg teraz siem skaplem musze walnac na jakas strone internetowa , bo mam wczytany z kompa i tylko dla mnie jest widoczny ale pokombinuje (teraz nie jestem w domu wiec srry)

Pozdrawiam
Odpowiedz
A i chcialem dodac ze te forum jakies male(te literki takie malutkie i w ogóle).

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
to juz wina ustawien twojej przegladarki (widok/rozmiar tekstu/ustaw sobie jaki chcesz i bedzie ok ^^ )
Odpowiedz
Ale na innych forach(w tym na tym)wszystko jest ok.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości