Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spidey Villains RPG
Gram w tej chwili TOXINEM. Dobrze by bylo gdyby pojawił się Carnage lub Venom:)
Odpowiedz
Ja to Scarlet Spider. Ostatnio nie miałem czasu gra?, czas nadrobić zaległo?ci:)
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Dla większości z nas wakacje się skończy?y. Teraz nie jesteśmy w rozjazdach. Forum znów działa, zachęcam do ponownego zalogowania się będą założenia nowych kont. Gra wchodzi w nową er? tz wszystkie stare posty zostały skasowane, historia pozostała tylko jako tekst.
Odpowiedz
Tak wiem, ze post pod postem, ale dawno tu nikt nie pisal a przybylo nam od wrzesnia uzytkowników. Ostatnio zaczalem grac w Max'a Payna'a. Mroczny klimat, komiksowe przerywniki, narracja glównego bohatera. Wszystko to przypominalo mi ta gre PBF. Chcialem sie wiec zapytac glównie nowych uzytkowników: Czy chcecie zaczac grac? Ja na przyklad z checia wrócil bym do tej gry. Sadze ze równiez wsród starszych uzytkowników znajda sie ludzie chcacy zagrac.
Odpowiedz
Pomysl z reaktywacja forum nie jest zly, jest bardzo dobry, osobiscie chcialbym zagrac jeszcze raz. Ale niestety jest za malo ludzi chcacych grac. Mam nadzieje jednak ze reaktywacja ruszy.
Odpowiedz
Ja chce ja chce!!!
Odpowiedz
Tak wlasnie myslalem, ze wy sie zglosicie. Sadze ze Bat i Chorobrzyc tez z checia wróca do gry a na razie mamy 3 osoby moze cos z tego wyjdzie.
Odpowiedz
Gadziu powraca do gry. Tym razem pod postacia Michaela Morbius'a ^^
Odpowiedz
Mozliwe, ze takze powróce do gry. Mozliwe, a nie pewne, poniewaz obecnie gram takze w forumowe rpg o Naruto i gram z kumplem w L4D 2, wiec nie wiem czy znajde czas na to wszystko.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Na SV Rpg powinno wystarczyc Ci pare minut dziennie. Jak znajdziesz czas to sie loguj. Moze reaktywacja sie jeszcze uda.
Odpowiedz
Rozgrywka sie rozpoczela! Kingpin rozpoczal swoje nikczemne operacje. Do czego zmierza i kto go powstrzyma ? Ty! Zarejestruj sie i wejdz do gry!

A tak na powaznie to gra sie rozpoczela, ja (New Goblin) i Mrówka (Kingpin) popracowalismy troche nad estetyka forum. Gra bedzie ciekawsza o ile graczy przybedzie.
Odpowiedz
Ha udalo sie. Forum zostalo reaktywowane. Nowe i stare postacie. Nowe watki. Chcialbym zeby wszyscy gracze sie tu zglosili bo sie zastanawia czy przyszedl ktos z poza SMOF. Co do reszty to moge powiedziec tylko to co zawsze- zapraszam do rejestracji.
Odpowiedz
Gra?em carnagem.......ech.
Odpowiedz
W twoim przypadku to był pseudo-carnage...Tu Deadpool, który powoli wraca do gry po krótkiej przerwie:D

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Jak jesteś taki mądry to zrób nowe logo.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości