Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man w Vivie
link
Radze omijac to wydanie viva spieprzyla juz wydanie Bonda
Odpowiedz
Ja juz wczesniej dowiedzialem sie o tej kolekcji, i mam z niej pare filmów zarezerwowane. Jedyne czego nie rozumiem to co obok dnia niepodleglosci, raportu mniejszosci, facetów w czerni, robi Spidey. Ale mi to nie przeszkadza.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Jest tam kilka calkiem niezlych filmów. Moze sie skusze na Obcego, Pojutrze, Raport Mniejszosci i jeszcze cos.

Odpowiedz
Cieszy mnie ta kolekcja. Pewnie zakupie wszystkie filmy, bo kazdy z nich ogladalem i wspominam z przyjemnoscia. Mam mnóstwo filmów z przeróznych czasopism i magazynów.
Odpowiedz
Napewno minusem bedzie maly zestwa dodatków. Mam tez nadzieje, ze bedzie obraz panoramiczy, najlepiej 16:9.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Narazie nie bede kupowal kupowal zadnej z czesci chyba, ze moze Faceci w czerni sobie kupie ale sie zobaczy. Seria moze byc ciekawa lecz wiekszosc tych tytulów widzialem lub je posiadam. :D
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Chyba zakupie sobie Sm 2 bo mi brakuje :P
Odpowiedz
Biorac pod uwage ze Spiderman obecnie w MediaMarkt w wydaniu 2 plytowym z masa dodatków kosztuje 29 zl to nie bylo, zadnego sensu w kupowaniu go w tej kolekcji. Placisz tyle samo, a zamiast pelnej dodatków plyty masz ksiazeczke o filmie.
Odpowiedz
Racja.Chociaz pierwsza czesc filmu jest teraz do sprzedazy w kioskach za jakies 19zl lub nawet 9 zl!Jest to w jakiejs serii Science Fiction czy jakos tak,bo bylem nie dawno w saloniku prasowym to widzialem cos takiego(znajduje sie tak mniej wiecej plyta z filmem jak i gazetka o produkcie).
Odpowiedz
Cytat: Racja.Chociaz pierwsza czesc filmu jest teraz do sprzedazy w kioskach za jakies 19zl lub nawet 9 zl!Jest to w jakiejs serii Science Fiction czy jakos tak,bo bylem nie dawno w saloniku prasowym to widzialem cos takiego(znajduje sie tak mniej wiecej plyta z filmem jak i gazetka o produkcie).

My tu wlasnie o tej kolekcji mówimy.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Wiem,ale gdy pisalem tego posta,byl to mój pierwszy post na tym forum bo niedawno siue zarejestrowalem :D W kazdym razie sorry za problemy... :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości