Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione Gry
Zakladam tu kolejny temat heh ;p Ale jakos czuje taka potrzebe :D

Chcialbym abyscie pisali tutaj wasze 3 ulubione gry i oczywiscie uzasadnienie dlaczego wlasnie one.

Ja zaczne

1. Spider-Man 3 The Game :) Wspaniala gra, swietna grafika, grywalnosc, a fruwanie pomiedzy budynkami Mmmmm... Chodz gralem narazie tylko u dobrego kolegi.

2. Ultimate Spider-Man & Call of Duty 2 Multiplayer i Singleplayer USM swietny pomysl z komiksowa gafika mozna dobrze pograc na slabym kompie... CoD2 znakomicie mi sie gra w trybie multiplayer moze nie jestem PRO graczem ale grac potrafie ;p i takze mozna pograc na slabym kompie (muj przypadek) ;p

3. RTL Ski Jumping 2007 Gdy mialem okazje kupic sobie te gre wachalem sie ale podjelem decyzje kupna i to byl trafny wybór, gierka jest ekstra, swietny tryb kariery, trudna (to dla mnie plus tej gry) no i uwielbiam Skoki Narciarskie.
Odpowiedz
1. Jak chyba nie trudno sie domyslic na pierwszy miejscu wymienie The Elder Scrolls III: Morrowind, egzekwo z The Elder Scrolls IV: Oblivion (wraz z dodatkami). Jesli chcecie wiedziec dlaczego, po prostu zajrzyjcie TUTAJ;)

2. Zdecydowalem sie na gre F.E.A.R., gdyz jest to jak na razie najlepszy FPS, w jakiego mialem okazje zagrac. Straszny, mroczny, po prostu genialny klimat, doskonale AI przeciwników, grywalnosc, doskonala grafika oraz dzwieki zapewnily mu drugie miejsce na mojej liscie:)

3. Dlugo sie zastanawialem, ale w koncu doszedlem do wniosku, ze powinien sie tu znalezc Gothic I i II (w III nie gralem). Jest to tytul, przy którym milo spedzilem na prawde sporo czasu. Grajac, szczególna uwage zwrócilem na takie walory jak fabula, system walki (!), swojego czasu niebrzydka grafika, swiat i ciekawy interfejs (choc na poczatku, niewiedzac jak otworzyc pierwsza napotkana skrzynie, pomyslalem sobie "Boze, co za gówno!" - pózniej sie przyzwyczailem) zasluguja na wyróznienie;)

Po za tym podaje inne tytuly/serie, które równiez szczególnie przypadly mi do gustu:
- SWAT 4,
- Ultimate Spider-Man,
- Splinter Cell,
- Prince of Persia,
- Grand Theft Auto: Vice City i San Andreas,
- wszystkie czesci Call of Duty i Medal of Honor,
- Far Cry,
- Return to Castle Wolfenstein wraz z Enemy Territory,
- Crock (tak z sentymentu;)),
- Duke Nukem 3D (równiez sentyment),
- Mafia.
Odpowiedz
Serie:
-Kingdom Hearts
Swietne polaczenie Action-RPG ze swiatami Disneya, no i dla mnie genialny design postaci i genialny story-line (ale tylko w 2-ójce).
-Splinter Cell
-Metroid
-Mario Bros.
-Zelda
-Metal Gear Solid
Super scenariusz, jeszcze lepsze postacie, swietnie zrealizowane filmiki oraz oszalamiajaca grafika. Brawa dla Konami.
-Jak
-Ratchet & Clank
-Grand Theft Auto
-Dragon Ball
-True Crime

Pojedyncze;
-Shadow of the Colossus
Mimo, ze fabula tej gry to 20 minut na poczatku, i tylez samo na koncu, to jednak przemyslane walki z colossami (jedyne, oprócz eksploracji, co sie w tej grze robi) oraz dosyc swietne zakonczenie, które kazdy moze zinterpretowac inaczej, czynia z SotC jedna z obowiazkowych pozycji dla kazdego.
-Fahrenheit
-Final Fantasy VII
-Chrono Cross
-Tiny Toons (NES)
-Resident Evil 4
Odpowiedz
Co prawda komp juz nie ten co kiedys wiec w najnowsze tytuly nie gralem, ale:

Knights of the 0ld Republic, oraz Knights of the 0ld Republic II: The Sith Lords:
Najlepsza gra w universum SW. Postac Revana i Malaka(i innych), klimat, fabula.

seria Hitman:
Mr. 47:), wcielenie sie w platnego zabójce, klimat, muzyka.

seria Prince of Persia:
Free Form Fighting System, muzyka, postac Princea, klimat, decapetation, dezintegracja przeciwników jak w Bladzie.

Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay:
Klimat wiezienia, postac Riddicka.

seria Splinter Cell:
bycie tajnym agentem, misje.

seria GTA:
swoboda, klimat, misje.

Oraz NWN, Ultimate S-M, Baldurs Gate2, Fable, Air Fix Dogfighter, Tekken, Fighting Force, God of War1 i 2(nie mam PS2, ale gralem i b.dobra),, Gothic 1 i 2(3 nie gralem), ,

Jak cos se przypomne to uzupelnie.
Odpowiedz
Moja lista 3 najlepszych nie bedzie pojedynczymi tytulami tylko seriami.

1. Seria "Star Wars: Knights of the Old Republic" - Za niesamowita, zaskakujaca fabule z wieloma zapadajacymi w pamiec postaciami (Revan! Atton! HK-47!) i za zachowanie niepowtarzalnego klimatu Gwiezdnych Wojen. W KotOR 2 dochodzi do tego jeszcze mroczna fabula która dodaje serii glebi. I ta muzyka, te dialogi w róznych jezykach uniwersum SW. To trzeba zobaczyc.

2. Seria "Neverwinter Nights" - Za podtrzymywanie tradycji klasycznego komputerowego RPG w czasach w których gatunek dzieli sie na podklasy (Morrowind, Oblivion, Gothic a Baldurs Gate, NWN czy Wiedzmin to zupelnie co innego). Przyznaje go takze za to, ze twórcy tych gier nawet po latach mocno wspieraja swój produkt, za edytory dzieki którym powstaly tysiace przygód, za rewolucyjny multiplayer oraz za fabule dodatków do NWN oraz fabule NWN2 i dodatku.

3. Tu sytuacja nie jest az tak klarowna, ale w tej chwili stawiam tu Wiedzmina. Znajduje sie tu za: cale mrowie questów, za niesamowity klimat który w ogromnej mierze buduja rewelacyjne dialogi i muzyka, za pierwsze w historii gier decyzje których skutki sa odwleczone w czasie, za niesamowita i bardzo zapetlona fabule oraz za przyjemny i nowatorski system walki.

Poza podium znajduja sie:
- Jade Empire
- Planescape: Torment
- Oblivion
- Spider-Man 3
- Baldurs Gate
- Seria FIFA
- Half-Life 2
- Call of Duty
Do Aresa i innych

Prosze abyscie do swoich list dolaczyli uzasadnienia przynajmniej trzech tytulów, poniewaz zwykle wyliczanie jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Odpowiedz
3. Prince of Persia: Sands of Time - swietna gra przygodowa, najlepsza z calej serii. Basniowa przygoda, swietna oprawa no i dynamiczna akcja.
2. Ninja Gaiden Black - jedna z najlepszych gier akcji. Szybka, dynamiczna, a przy tym wymagajaca. Absolutny must have.
1. SC: Chaos theory - bezapelacyjnie najlepsza czesc serii, swietna, dopracowana gra. Mój osobisty faworyt.

"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Nie widzialem jeszcze niestety Spider-Mana 3 : The Game, ale jakos zloze liste :
1. Wiedzmin - Wspaniala produkcja Polska, mialem okazje grac pare razy u kolegi, ale zdazylismy przejsc prawie pól gry po czym stwierdzam ze na prawde warto zagrac ;)
2. Spider-Man 3 - Co prawda nie mialem jeszcze okazji zagrac ale po opiniach internetowych zakladam ze bedzie tutaj SM3 :P
3. Ultimate Spider-Man - I tu wahalem sie nad jakas gra RPG, albo jakies wyscigi , ale zdecydowalem sie na Ultimata. Na prawde warto kupic ta gre.
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
1.Spider-Man 3 - niesamowita grafika STANOWCZO LEPSZA(!!) od Spider-Mana 2,swietny model bujania na pajeczynie(Dual Swing rzadzi),fajni bossowie i combosy.

2.Matrix:Path of Neo - grafika nie powala,ale wreszcie moglem na nowo przezyc cala trylogie Matrixa wcielajac sie w glównego bohatera,fajny bullet time,system walki,matrixowe skoki itd.itp.

3.Europa Universalis III wraz z dodatkiem Ambicje Napoleona - Swietna strategia,duzo panstw do wyboru,duzy wycinek z historii(349 lat w podstawce,375 lat wraz z dodatkiem,mozna poczuc ten klimat.

Poza podium:
4.Ultimate Spider-Man
5.Prince of Persia:PP
6.GTA:SA
7.Virtua Tennis 3
8.Spider-Man:FoF
9.SC:Pandora Tomorrow
10.Harry Potter i ZF
Odpowiedz
Mój ranking :

1. Gothic 3 :D jak dla mnie najlepsza z calej serii Gothica , fabula idealna , grafika stoi na wysokim poziomie , poprostu extra

2. GTA Vice City ;) stare ale jare...

3. Fifa 08 ;] niby nic szczególnego ale fajnie tak pograc z kumplami przez neta i pózniej sie zachwycac zwyciestwami .
Odpowiedz
1.Spider-Man 3 The Game- super grafa niema jakis tam ikonek do zaczepiania sieci jak w dwójce na PC.

2.Fifa 08-Grafa tez dobra ale w koncu to nie potrzebne sa tam tricki u gwiazd powinny byc u kazdego.

3.Football Manager 08 dobre gry z tej serii ale w kazdej to samo...
Odpowiedz
Cytat:Fifa 08-Grafa tez dobra ale w koncu to nie potrzebne sa tam tricki u gwiazd powinny byc u kazdego.

Sory za offtope ale ty wiesz co to interpunkcja?? ;) <_<

Sam masz z tym problemy. Co widac chocby powyzej... / rzadlo
Odpowiedz
Moje ulubione gry? Hmmm...

1. Assassin's Creed - swietna fabula, bycie asasynem i zabijanie ukrytym ostrzem rzadzi :D. Grafika moze nie jest spektakularna, ale przy tej grze nie mozna sie nudzic. Moja ocena - 8.5/10.

2. Wiedzmin - polskie dzielo CD Project. Grafika piekna, fabula jest dosyc ciekawa, a gdy gralem za 1-szym razem to przechodzilem gre miesiac codziennie grajac po 4 godziny i jeszcze wykonujac wszystkie zlecenia ;). Nieliniowa fabula pozwala na kilka roznych zakonczen i to mi sie bardzo podoba. Moja ocena - 9.5/10

3. Spider-Man 3: The Game - grafika w stosunku do Wiedzmina i Assassin's Creed jest piekna, ale dla mnie jest srednia (w Wiedzminie jest o niebo lepsza). Swingowanie bardzo mi sie podoba, a bossowie sa ladnie zrobieni. Chociaz jest na 3-cim miejscu w liscie moich ulubionych gier to gram w nia czesciej niz w Wiedzmina lub Assassin's Creed. Gra po prostu cudna :D. Moja ocena - 8/10

P.S Chyba troszeczke przesadzilem. Troche odkopalem temat...
Odpowiedz
Moje ulubione gry to te ze Spider-manem :D
Rzadko grywam na kompie w gry,a wiec wymienie te,które mi przypadly najbardziej do gustu(sa to oczywiscie te z PC)
1.Spider-man:the movie & Spider-man(z 2002)-za Spider-mana,w Ultimate ani w 3 nie gralem.
2.NarutoBattleArena2 & GUILTY GEAR XX - RELOAD -niesamowite bijatyki,a ta pierwsza za to ,ze z Naruto :rolleyes:
3.The Punisher-jedyna strzelanka w jaka zagralem,wiec ma to cos co mnie do niej przyciagnelo

Dodatkowo:
-Tam gdzie zyja smoki 1 i 2
-Legacy of Kain - Defiance
-The Rage
-Enter The Matrix

RZADKO! / R
Odpowiedz
EDIT: Zmiana listy 12.04.2009

1. Knights of the old Republic- najlepsza gra z uniwersum SW. Wspaniala fabula, klimat i postacie. W KOTOR`a II nie gralem wiec na razie sie nie wypowiadam.

2. Assassin`s Creed- gre poznalem dzieki Altair_Fan`owi. Jestem mu za to bardzo wdzieczny XD. Gra jak dla mnie wymiata. Te zabójstwa, klimat krucjat i te zabójcze combosy. :rolleyes:Gdyby nie KOTOR Assasyn by rzadzil...

3. Far Cry 2- wspaniale efekty wybuchów, SUPER (!!!) grafika, zaskakujaca fabula. Ogólnie super gra, tylko duzo odleglosci miedzy misjami które trzeba przejechac troche nuza. Dlatego FC2 na trzecim miejscu.

INNI:
- Jedi Academy
- Jedi Outcast
- Seria NFS
- Seria GTA
- Republic Commando
- Battlefront I-II
- Seria Prince of Persia
- Seria Splinter Cell
- SWAT 4
- Empire At War
- Force of Corruption

Odpowiedz
Moje podium sie zmienilo, juz dawno temu :P A wiec...
1. Call of Duty 2 & 4 MULTIPLAYER ! Wylacznie. Uwielbiam te gry, chcialbym grac w tylko jedna z nich, ale w 2 szkoda mi skilla, a 4 bardzo mi sie podoba, fajnie, ze mozna bron modernizowac i dolaczac rozne duperele :P. Jakby ktos chcial zagrac, pisac na gg.
2. Assassin'S Creed. Jezeli ma sie dobrego kompa, aby gra chodzila na wysokich detalach, jest ekstra ;] Gra prezentuje sie swietnie. Choc jest zbyt monotonna, kazdy to powtarza <_<
3. Spider-Man 3. Kiedys ta gra zajmowala pierwsze miejsce w moim rankingu :P Gra ma fajna grafike, lecz nie to mi sie najbardziej w niej podoba. Ma ekstra system walki, swietnie lata sie na pajeczynie, fajne misje.
To tyle... ;]
Odpowiedz
Moje podium:

1.Spider-Man 3: the game.Swietna grafika, mnóstwo combosów,duzy teren do zwiedzania i wreszcie spidey umie plywac.
2.Po dlugim zastanawianiu sie na tyej pozycji jest gra:
Star Wars Jedi knight: Jedi Academy.Po prostu swietna gra.Ma dobra grafike i mozliwosc wybierania postaci(Kel dor to moja ulubiona postac).Doskonale walki na miecze swietlne.
3.Ultimate Spider-Man.Fajna grafika, duze miasto i dobrze zrobione misje to glówne zalety gry.Jest fajna, szkoda, ze taka krótka.

Poza podium:
Spider-Man (2001)
Spider-man: the movie
Heroes:the might and magic 2-5
Teenage mutant ninja turtles 1-3
Pro evolution soccer-wszystkie czesci
Seria Medal of honor

PS.Kiedy Ukaze sie Spider-Man WOS podium moze sie zmienic.
edit:
Zapomnialem o Spider-man FoF

Odpowiedz
3. Metal Gear Solid 4
2. Metal Gear Solid 4
1. Metal Gear Solid 4
I tyle w temacie :D
Naprawde, to nie gra, to po prostu takie "przezycie", nie da sie tego okreslic slowami. Jednak trzeba zagrac przynajmniej w pierwsza czesc MGSa, zeby mniej wiecej zalapac o co chodzi i wczuc sie w ten klimat. To uczucie pozniejszego powrocenia w miejsce znane z jedynki, Shadow Moses, to jest niesamowite. I ta swiadomosc "ja tam bylem, zabilem Liquida". No co tu wiecej mowic, przez dwa dni z rzedu gralem po 13 godzin, zadna gra mnie tak nie wciagnela. Po 26 godzinach skonczylem i sie poplakalem :)

Oczywiscie musze tez wymienic inne swietne gry, ktore zapadly mi w pamiec. Na pewno zaraz po podium znajduje sie GTA IV, ktore ogromem swiata miazdzy wszystko co do tej pory powstalo.
Dalej musze wyroznic Uncharted: Drake's Fortune, przy ktorej sie swietnie bawilem, a grafika powalila mnie na kolana. Gra ma swoje wady, jak chocby za duzo strzelania, ale rozgrywka, historia, grafika, dzwiek rekompensuje wszystko.
Kolejna gra, a wlasciwie cala seria, z ktora sie bardzo zwiazalem i pokochalem jest legendarny Gothic. 1 & 2 & 2:NK & 3, a teraz szykuje sie tez dodatek do niedlugo, a co najlepsze bedzie on samodzielny (nie potrzeba Gothika 3). Zapowiedziany jest tez juz Gothic 4, wiec seria wciaz zyje.
Nastepna seria, ktora ubostwiam jest KotOR. Jedynka troche lepsza od dwojki, ale obie gry sa genialne. Wciagnely mnie prawie tak bardzo jak MGS.
Gra, przy ktorej spedzilem kilka godzin jako maly dzieciak to oczywiscie Metal Gear Solid. Niestety wtedy bylem mlody bardzo i nie do konca wszystko rozumialem. Niedawno przeszedlem po raz drugi i dopiero teraz wszytko zajarzylem :)
Kolejnymi oczywiscie Metal Gear Solid 3 i Metal Gear Solid: Portable Ops (bez plusa, plus ssie :D). Uwielbiam Big Bossa, dzieki tym grom swietnie go poznalem. MGSa 2 nie wymienie, bo mimo ze rowniez byl genialny, to zbyt poplatany. Kojima przesadzil ewidentnie w tej grze.
Nastepnie Max Payne 1 i 2. Jedynka troszke bardziej tragiczna i bardziej mi przypadla do gustu, dwojka to za duzo strzelania. Choc oczywiscie obie gry swietne :)
Gra, ktora bardzo mi sie spodobala jest tez Heavenly Sword. Choc na dobra sprawe mozna ja przejsc w jedno popoludnie i to bez wiekszego wysilku to fabula, klimat, piekne otoczenie i przesliczna Nariko to rekompensuje.
Seria, ktora sprawila, ze moje dziecinstwo bylo jeszcze piekniejsze to oczywiscie Crash Bandicoot. Kocham tego jamra, seria jest genialna, a Naughty Dog wlasnie wtedy pokazali, ze sa najbardziej utalentowanym studiem developerskim jakie Sony mialo kiedykolwiek pod swoimi skrzydlami.
Co jeszcze wartego uwagi? Zdecydowanie Tekken. Seria, ktora sprawila, ze pokochalem bijatyki.
No i jak moglbym zapomniec - Stary, dobry Spider-Man w wersji na PSXa. Cudowna gra, z fantastycznym, komiksowym klimatem. I jej kontynuacja, Spider-Man 2: Enter Electro. Ladniejsza grafika, fajniejsze tryby i porownywalny klimat. Choc slabsza od poprzedniczki to fani komiksow powinni dla tej gry kupic PSXa na allegro (sa za 50 zl) + gre SM2:EE i po prostu to przejsc (emulator czy PSP to nie to samo). Niewiele jest tak udanych gier opartych na komiksach jak wlasnie ten Spider-Man i Spider-Man 2.

Jak sobie jeszcze przypomne jakies genialne gry to dopisze.
Odpowiedz
Moje podium sie zmienilo. Mianowicie:

1. Assassin's Creed - wczesniej pisalem na 1-szej stronie ;) (tu zadnych zmian). Ocena (zmienila sie) 9/10

2. Seria GTA - ogolnie wszystkie "dziecka GTA" Rockstara sa na 2-gim miejscu. Wszystkie gry otrzymuja oceny 8.5/10 :D

3. Tomb Raider:
- Legend - moj pierwszy Tomb Raider. Grafika jest nawet ladna, animacje tez sie podobaja, a sam wizerunek Lary Croft po prostu swietny no i jej cialo :D xD. Tylko jedno mi sie nie spodobalo, a mianowicie czas gry. Wszystkie plansze (oprocz Croft Manor) mozna przejsc w 3-4 godziny. Moja ocena: 9/10
- Anniversary - gralem tylko w DEMO, ale mam zamiar zakupic pelna wersje. Grafika tez ladna (podobna do Legend). Remake pierwszej czesci to calkiem niezly pomysl. Animacja tez jest ladna, ale to chyba ten sam silnik gry, jaki byl w Legend (Lara porusza sie tak samo i identycznie [moze prawie] robi w ten sam sposob jak w Legend). Grze daje ocene 8.5/10
- Underworld - Z pewnoscia zagram w ta czesc gry (za kilka miechow :P). Grafika jest lepsza w porownaniu do poprzednich i ogolnie wszystko jest lepsze w porownaniu do poprzednich czesci :P. Narazie nie ma oceny.
Odpowiedz
W?aśnie przypomniałem sobie o tym temacie i tak jak mówiłem podium się trochę zmieniło:

1.Spider-man: Web of Shadows.Gra jest po prostu wspania?a.Doskona?a oprawa graficzna, muzyka najlepsza ze wszystkich gier o Spider-manie, ciekawa fabuła.To najmocniejsze strony tej gry.Nie można zapomnie? o czarnym stroju i wyborach dokonywanych przez Spider-mana.
2.Tu mamy Spider-mana 3: The game oraz Star wars Jedi Knight: Jedi Academy.Uzasadnia?em dlaczego te gry już wcześniej, więc nie będą się rozpisywa?.
3.Tutaj postawi? chyba Pro Evolution Soccer 6.Może i jest tam marny komentarz itd., ale ta część jest według mnie najlepsza z całej serii.Gra?em we wszystkie części, więc wiem co mówił.Nie wiem dlaczego podoba mi się najbardziej.Po prostu granie w niż sprawia mi największą frajd?.A kiedy udaje mi się strzeli? gola bezpośrednio z rzutu wolnego to już jest normalnie euforia:lol:, ponieważ nie jest to ?atwe.W FIFIE to żadna trudno??.

Podium może się jeszcze zmienił ponieważ już niedługo wychodzi nowa gra o Batmanie- Batman: Arkham Asylum.Już nie mogę się doczekać.

Odpowiedz
Takich 3 ulubionych to trudno byłoby mi wybrac, to dlatego że jak zaczynam jakąś gierk? to zaczynam się interesowac się jej histori?, czytam o postaciach wyst?pujących w grze i coraz bardziej mnie wciągaj?. Podam kilka tytułów które mnie szczególnie wciągnąły.
- Prince of Persia (trylogia)
- Onimusha (gra?em tylko w 3)
- Fahrenheit (za klimat, kto gra? rozumie)
- God of War (God of War I i II oraz Chains of Olympus)
Jak coś sobie przypomn? to dopiszę
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości